Skocz do zawartości
Durendal

Wiedzmin / Witcher 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona - Temat Główny

Rekomendowane odpowiedzi

paczka wychodzi najczęściej na noc do centrali UPS, wiec raczej wątpie

No to dobrze :) Bo 16 nie ma mnie w domu i nie miałby kto odebrać paczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: znalazłem swój save z Wiedźmina (v1.5) i czy jest jakaś możliwość sprawdzenia, jakie się w nim decyzje podjęło i tak dalej?

Tylko, jeżeli masz zainstalowaną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanko: znalazłem swój save z Wiedźmina (v1.5) i czy jest jakaś możliwość sprawdzenia, jakie się w nim decyzje podjęło i tak dalej?

Jeżeli masz grę i więcej zapisów to przejdź jeszcze raz "Lodowe pustkowia" czyli epilog, postacie które spotkasz trochę podpowiedzą, nie wiem czy wszystko ale na pewno będzie o wyborze neutralność / elfy / zakon, wybór Triss lub Shani, zabicie lub odczarowanie strzygi.

Edytowane przez carud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli masz W1 w edysji rozszerzonej to nie musisz mieć neta aby ją zainstalować, a więc możesz sprawdzić save'y. Jeśli masz zwykłego W1 + patch osobno to niestety pewnie nic z tego.

 

No i zaczęły się reklamy W2 w TV :)

Edytowane przez Trofix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ewidentna bzdura. Już pisano przecież na różnych portalach, że ludzie na ultra grali na GTXie 460 i i5 750 niekręconym :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Scorpions.B

 

No i zaczęły się reklamy W2 w TV :)

Kurde jeszcze nie widziałem, na jakim kanale widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież to ewidentna bzdura. Już pisano przecież na różnych portalach, że ludzie na ultra grali na GTXie 460 i i5 750 niekręconym :>

 

to było już w wielu miejsach, poza tym 460 to nie jest zła karta, chyba da się na niej odpalić poza metro każdą grę w fullHD bez stresu

 

Pozdrawiam

Alek

 

@Scorpions.B - pewnie na youtube :] hehe, żart, jeszcze tylko 4 godziny i cała noc przed nami do rana :]

Edytowane przez halflife2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiedziałem, ale kolega mnie poinformował, że już widział. Sama reklama jest na yt.

 

Czekałem na reklamę przed XFactor ale nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Scorpions.B

Ja nie wiedziałem, ale kolega mnie poinformował, że już widział. Sama reklama jest na yt.

 

Czekałem na reklamę przed XFactor ale nie było.

No właśnie nie było a miała być :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było już w wielu miejsach, poza tym 460 to nie jest zła karta, chyba da się na niej odpalić poza metro każdą grę w fullHD bez stresu

 

Pozdrawiam

Alek

Ale na niekręconym I5 - Alek - 2.6Ghz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja mam 4Gb, ale za to się martwię o to, że komp mi się resetuje (grafe już sprawdzali, jutro zaniosę całego kompa) komputer się resetuje co parenaście minut, (tylko czarny/czerwony ekran i po chwili reset). Uprzedzając waszę pytania, reinstalowałem system, wgrywałem najnowsze sterowniki, i skanowałem system Avastem.

 

Prawdopodobnie twój zasilacz zaczyna padać.

 

Byłem dzisiaj w empiku i saturnie - kraków. Po cichu liczyłem że może już wystawią wieśka na półki. Niestety pusto. Jutro jeszcze raz zahaczę o te sklepy :E

 

Nie łudziłbym się. Już prędzej jakieś supermarkety typu Auchan, Tesco, Carrefour, itp.

 

EDIT: jeszcze tylko 5:45 do grania, o ile serwery się nie wykrzaczą, co było by niefajne.

 

Znajdź w sobie tyle silnej woli, żeby oderwać się od gry zaraz na początku (póki się nie wkręcisz) i poświęcić minutkę na napisanie czy faktycznie nie ma żadnych problemów technicznych z odpaleniem i jak wygląda optymalizacja gry (na jakich maksymalnie detalach gra działa płynnie). Myślę, że pomoże to osobom, które chcą wybrać się w poniedziałek/wtorek do sklepu po grę w wersji premium. :)

 

EDIT:

Właśnie zobaczyłem co masz w sygnaturze więc od razu zgaduję, że nie będzie problemów z wydajnością. Niemniej, są też inne osoby, które nabyły kolekcjonerkę i mają "normalniejsze" kompy, więc może one napiszą. ;)

Edytowane przez markencjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

halflife2004 prosiłbym Cię, abyś w kilku zdaniach napisał wrażenia przed 5 rano jak dasz radę :D

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halflife2004 prosiłbym Cię, abyś w kilku zdaniach napisał wrażenia przed 5 rano jak dasz radę :D

 

jeśli uda się wbić po 0:01 to do 1:00 będzie już moje info na forum + screeny, właściwe granie zaczynam od 5-6 rano (wcześniej ide się przespać) i jutro wszystkie telefony mam wyłączone, a w pracy ludzie już dostali w piątek/sobotę informacje, co mają w poniedziałek robić, mnie nie ma :] hehe

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaleńcy :D. Ja będe grał spokojnie, 2,3 h dziennie. Bo co mi po tym jak skończę grę w jeden dzień?. Przechodzenie 2 i 3 raz nie jest już takie fajne jak przechodzenie gry po raz pierwszy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaleńcy :D. Ja będe grał spokojnie, 2,3 h dziennie. Bo co mi po tym jak skończę grę w jeden dzień?. Przechodzenie 2 i 3 raz nie jest już takie fajne jak przechodzenie gry po raz pierwszy ;).

 

też bym chciał tyle dziennie grac, szkoda że magisterka się sama nie napisze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób które już zainstalowały Wiedźmina 2.

Przechodzi wam aktywacja klucza ? Mi okno się po prostu wyłącza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 3h i sprawdzę czy rzeczywiście te popiersie Geralta z sztucznego marmuru wytrzyma rzut o ziemię :)

 

Mam nadzieję że będę mógł to zareklamować w wywiadzie gdzie przedstawiciel firmy mówił że spokojnie można nim rzucić ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy jeszcze to będzie wałkowane? Nikomu nie przechodzi. Przejdzie dopiero jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W ciągu ostatnich 2 dni przybyło tyle postów, że trudno się połapać ;)

Musiałbym 15 razy dziennie temat sprawdzać, żeby być na bieżąco.

 

Dzięki za odpowiedź :)

Edytowane przez skibek1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy edycji kolekcjonerskich co zamówili razem z poradnikiem. Dostajecie kody do tego na DLC Kurtka Niebieskich Pasów i Tajemniczy Kupiec na e-mail czy macie je w zakładce zamówienia? Bo jak anulowałem kolekcjonerska i później zamówiłem wraz z poradnikiem tam mi się straciła zakładka. Wolę się zapytać, a później reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja się osobiście zastanawiam, czy iść spać i się wyspać, czy czatować do 1-ej w nocy i obczajać czyjeś screany i recenzje :E Bo ja sobie niestety zagram dopiero za parę dni w Premium, ponieważ 2 dni przed premierą mi najprawdopodobniej zasilacz padł... W sumie nic dziwnego chieftec 560 wat to nie za duzo jak na GTX 280 (jedna z najbardziej prądożernych grafik) No ale cóż, czekam do poniedziałku i oddaję kompa do Epicomu (taki serwis naprawczy, grafikę pierw oddałem tam, sie okazało że sprawna w 100%).

 

EDIT: Nie chcę zakładać osobnego tematu. Czy moja synaturka nie jest za duża? Jaką może mieć rozdzielczość? (teraz ma 330x150)

Edytowane przez Pawciodebest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam jak będzie śmigać na 2GB RAM'u z Windows 7. scratchhead.gif

 

Weź się nie zastanawiaj tylko dokup RAM bo Windows 7 i 2 GB Ram to wstyd. Nie męcz sprzętu, sadystą jesteś czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź się nie zastanawiaj tylko dokup RAM bo Windows 7 i 2 GB Ram to wstyd. Nie męcz sprzętu, sadystą jesteś czy co?

Nie pisz głupot, jak nie wykonuje jakiś poważniejszych prac na komputerze to 2 gb spokojnie wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też activate.exe daje komunikat "Gry nie można uruchomić przed 17 maja 2011 roku", chociaż to EK. Jeżeli po tylu obietnicach po prostu nie będzie się dało uruchomić gry dzisiaj w nocy, to... Nie chcę sobie wyobrażać, jaka to byłaby porażka CDP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...