Skocz do zawartości
Durendal

Wiedzmin / Witcher 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona - Temat Główny

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to jest NORMALNE, że serwery nie wyrobią. Przecież przy 90% premier gier, które mając coś związanego z internetem opóźniają się właśnie przez gigantyczną ilość graczy, którzy wysyłają setki żądań do serwera, które padają. To było totalnie do przewidzenia dlatego też nie zamawiałem EK, bo wiedziałem jak to się skończy. nie martwcie się, CDPR pewnie wam da jakieś DLC i wszyscy będa happy i w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z komentarza od Redów to bardziej wyglądało na to, że nie mieli przygotowanego serwera do startu, a nie że go zapchało. Dali dupy i tyle w temacie. Dobrze, że zrezygnowałem z EK. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale sami przyznajcie ze to jest nizej wora... czlowiek placi kase, napalony caly, Wola kumpli, rodzine wszyscy gapia sie w ekran a tu okienko znika i taki fail... porazka imo. (i przy tym wszyscy sie ze mnie smieja )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że do 2 się wyrobią, dłużej mi się nie chce siedzieć :E

"Damian Kuśmierz Collapse

Jutro o 8 rano angielski ustny rozszerzony a ja wpisuje bez przerwy ten kod jak debil. No żesz ku%wa!"

 

Pewnie juz go znasz na pamięć ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z waszych komentów wynika że EK macie/chcielibyście mieć tylko dlatego że można pograć 1 dzień wcześniej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem fajny komentarz i się do niego odniosę.

Powinni zrobić premiere wczoraj gdzieś o 18 BEZ UDOSTĘPNIANIA INFO o tym.

Servery by nie padły, a klienci byliby obsłużeni "grupami".

No ale jak widać, zresztą chyba nie za bardzo mam co komentować, nie mam EK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro serwery takiego giganta jak EA potrafiły paść przy premierze ME2 to nie dziwota że serwery CDP moga paść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z waszych komentów wynika że EK macie/chcielibyście mieć tylko dlatego że można pograć 1 dzień wcześniej ...

Oczywiście, że nie, ale jak widzisz niektórzy chcą już zgłaszać reklamacje i żądać zwrotów/rekompensaty - każdy powód dobry... jak z linuksem na PS3, za którym wszyscy płaczą, a 99% społeczności z niego nie korzystała :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet Stemowe servery padały od takich akcji, myślałem że CD będzie miało "pośrednika".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro serwery takiego giganta jak EA potrafiły paść przy premierze ME2 to nie dziwota że serwery CDP moga paść :P

 

Ale ME2 odpalało się bez DLC, a Wiesiek nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... wszystko wisi :) Fajnie jest, przynajmniej fun i to oczekiwanie :)

 

Ja już z nerwów starłem kod z książeczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek i Triss zlożeni, ide chyba spac, jutro przed zajeciami o 7 rano odpale, moze wtedy nie bedzie tloku i bedzie na tyle luzno by pobrac bez klopotow patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dajcie ktoś kod to powiem kiedy wszystko bedzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ME2 odpalało się bez DLC, a Wiesiek nie.

 

Nie odpalało sie bo się nie dało grać ;) Doskonale pamiętam jak serwer odrzucał mi aktywacje klucza z kontem EA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet Stemowe servery padały od takich akcji, myślałem że CD będzie miało "pośrednika".

Steamowe serwery nie padały nigdy od pierdyliarda użytkowników ściągających 50mb, tylko 5-10gb :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalało sie bo się nie dało grać ;) Doskonale pamiętam jak serwer odrzucał mi aktywacje klucza z kontem EA :)

 

Mówisz o dystrybucji elektronicznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy danie info o 23:55 a następnie zawiadomienie, że: "Ostatnia faza testów odbywa się w obrębie poprawnego pobierania i instalacji uaktualnień. Wszystkie dane już mamy - teraz chcemy się upewnić że każdy będzie je mógł bez problemu pobrać." raczej nie ma nic do czynienia z zapchaniem serwerów.

Jak na moje oko to bardziej wygląda na to, że zwyczajnie się nie wyrobili z postawieniem i przetestowaniem.

 

swoją drogą pole do wpisywania też zacne - wielkie czy małe litery, z myślnikiem czy bez, czy jajko to O czy 0 (wygląda jak zero, bo jest grubsze niż Q ale nie ma przekreślenia)

Edytowane przez rinzai.shu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steamowe serwery nie padały nigdy od pierdyliarda użytkowników ściągających 50mb, tylko 5-10gb :E

To taki mały detal.

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie ktoś kod to powiem kiedy wszystko bedzie działać.

 

 

SP4D4-7TR0L-U1D3N-1290

 

:cool3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w tej sytuacji serwery póki co nie padły, oni po prostu nie wyrobili się na czas. Takie coś powinni mieć ogarnięte tydzień przed premierą, no ale jednak olali temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie, ale jak widzisz niektórzy chcą już zgłaszać reklamacje i żądać zwrotów/rekompensaty - każdy powód dobry... jak z linuksem na PS3, za którym wszyscy płaczą, a 99% społeczności z niego nie korzystała :E

 

Bo to obrywa sprzedawca a nie producent ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytam komentarze na forum CDProjektu to dochodzę do wniosku że Wiedźmina II kupił przedział wiekowy 11-15 lat w większości :]

 

Pozdrawiam

Alek

 

PS. najlepszy i tak był komentarz kogoś że czekał z mamą i tata oraz z siostrą na 0:00 bo to TAKA gra i o 0:01 usłyszał tylko ich śmiech :] hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie tylko nie to, tyle czasu spędzonego na bezczynne czekanie w tym kraju nie ma na to czasu bo za parę godzin obowiązki wzywają, przynajmniej mogli podać kiedy w końcu będzie można uruchomić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...