Skocz do zawartości
Durendal

Wiedzmin / Witcher 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona - Temat Główny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem ale dobra. Czyli pogram dziś po 19. O ile do tej pory to będzie działać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak tam w siedzibie redziaków jak się skapnęli, że nie działa. Pewnie niezły kocioł. Jakieś wideo po tym wszystkim bym obejrzał z ich siedziby hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie obejrzał wideo z oblężenia siedziby przez fanów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Facebooka:

"To kwestia działania wszystkich DLC, nie tylko Kurtki. Macie przecież inne DLC - z CDA, z Empiku..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dupki, myślałem, że o 7 zobaczę pierwsze screeny, a tu jeszcze nikt gry nie odpalił... Współczuje wam z tą EK i jednocześnie wstrzymuję się z zakupem Premium w Empiku na nocnej premierze - pewnie i tak nie zagram. Kupię na spokojnie następnego dnia jak byćmoże będzie wszystko działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba PRowcy poszli spac w CDProjekcie, naobiecywali przez noc granie przed swietem a teraz sie tlumacza na fb tymi DLC - usmialem sie po pas:) Ciekawe co cala sobote i niedziele robili...

Swoja droga bardzo ciekawy przypadek marketingowy, ciekawy jestem jak sie spolecznosc zachowa po uruchomieniu gry i ilu ludzi bedzie pamietac co Redsi odjebali, czy tez wszyscy zapomna o tm jak tylko da sie im gre :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem całą noc siedzieć, teraz ledwo przytomny z kawą ręku muszę iść do szkoły.

Zgadnijcie czemu? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wstałem rano myślę, nie będę wstawał o 5, bo to pewnie nie będzie miało sensu, jest 7:15 i nic, w sumie może to i dobrze, bo na mailu mam już z pracy kilka zapyta - co zrobić z tym, czy z tamtym, a przecież mówiłem, że mnie nie ma :] Przejadę się do firmy, zapewne do mojego powrotu ok. 10:00 nic się nie zmieni na lepsze, CDP ma dać naprawdę duży bonus dla posiadaczy EK, jak nie chce aby fala niekończących się żalów, nie zalała ich siedziby. Ja osobiście chętnie przyjąłbym w ramach rekompensaty koszulkę Wieśka 2 w rozmiarze XL

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imprezka była w CDP w sobotę za dobrą przedsprzedaż i wczoraj wszyscy mieli potwornego kaca dlatego nie poszło wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kaca, dopiero trzeźwieją. Został tylko PR'owiec, desygnowany kierowca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRowca na pewno nie ma skoro pieprza o jakims Krzysiu co kurtke sprawdza :D wszyscy czekaja na kurtke a tu zaraz tekst o wszystkih DLC - nornmalnie gdybym mial EK to bym juz jechal do siedziby cdprojektu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ja zdążyłem już przyjechać do pracy, odpalić kompa i widzę, że nic nie straciłem, trochę osób koczowało całą noc i przybyło 10 stron, a gra dalej nie bangla ? :E

 

Mi tam wszystko jedno i tak zagram sobie dzisiaj lub jutro po południu (byle tylko serwery wytrzymały w te dni natłok rejestracji). ;)

Edytowane przez mikew_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRowca na pewno nie ma skoro pieprza o jakims Krzysiu co kurtke sprawdza :D wszyscy czekaja na kurtke a tu zaraz tekst o wszystkih DLC - nornmalnie gdybym mial EK to bym juz jechal do siedziby cdprojektu ....

 

Hej, w pewnym momencie wciągnął po prostu za dużo i ma odpały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wrócę z pracy do domu po godz 18.00 i jak gra nie będzie do tej pory działać to wku*wię się na maksa :E :E

Edytowane przez Papencjusz_27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wracam z pracy po 17 i zobaczę. Wątpie, że dadzą radę to naprawić. Dla Redów Wiedzmin to praca i czy jest noc czy dzien to ciagle praca, pracowali 8h nad usunięciem problemu i nic nie wyszło.

Po kolejnych 8 też nie ma co się spodziewać jakiegoś epickiego zdarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka grę dostałem w piątek.

Jest poniedziałek, a ja nadal nie mogę zagrać :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z twittera

 

"Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.

Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.

Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba idealnie wstałem :E ale i tak ładnie pojechali , jest 8:00 a piszą , że jeszcze z 2h :lol2: jak wrócę z pracy o 18:00 to popatrzę co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lipa, nawet przed zajeciami nie odpale :D

 

Po co oni chca by wszystkie dlc dzialaly na premiere kolekcjonerski? Kurtki i tak nigdy nie zaloze jak ma byc "najlepsza w grze", bede jechal na normalnych, a chyba nikt nie zacznie grac w wieska od nowej przygody z trollem. Daliby aktywacje by mozna bylo grac w sama podstawowa gre, a dlc przy okazji premiery jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam dalej to okienko znika...Coś czuję, że realnie dopiero wieczorem odpalę Wieśka 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redzi podali, że machina ruszyła, więc próbujcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa już forum na tej ich stronie? chciałem sobie poszukać tame save'ów z Wiedźmina 1 poszukać, ale nie mogę znaleźć zakładki forum tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...