Skocz do zawartości
Durendal

Wiedzmin / Witcher 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona - Temat Główny

Rekomendowane odpowiedzi

No to bomba. Sprzęt gorszy od mojego (bez urazy :P ) a gra chodzi tak pięknie :( Coś jest nie tak u mnie ale za cholere nikt mi nie potrafi powiedzieć co ~~'

non taken, ram dokupuję w tym miesiącu, grafikę w przyszłym :P

 

choć po godzince muszę restartować grę - zapycha się...

 

ale da się grać, a to najważniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

non taken, ram dokupuję w tym miesiącu, grafikę w przyszłym :P

 

choć po godzince muszę restartować grę - zapycha się...

 

ale da się grać, a to najważniejsze ;)

 

 

Ściągnij sobie program do uwalniania pamięci, będzie szybciej i wygodniej :) mój brat to przerabiał przy Sacred 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie program do uwalniania pamięci, będzie szybciej i wygodniej :) mój brat to przerabiał przy Sacred 2

A wiesz który program najlepszy ? Przy wiedźminie wprawdzie nie mam problemu ale przy cywilizacji 5 się może przydać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już paczkę z Muve. Płyty z grą są porysowane niemiłosiernie. Brava dla CDprojektu za te genialne pudełka. Teraz najlepiej gdzie reklamować grę?? W muve czy od razu uderzać do dystrybutora??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dystrybutora, z tego co pamiętam na nośniki jest wieczysta gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz który program najlepszy ? Przy wiedźminie wprawdzie nie mam problemu ale przy cywilizacji 5 się może przydać .

 

Niestety nie pamiętam jaki to był program, wypróbuj jakieś z google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ty robisz z tymi płytami, bo u mnie nie ma nawet jednej ryski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku aktu drugiego podczas

bitwy umarlaków

miałem płynnie, a w pustawym miasteczku już klatkuje, nieźle dali ciała z optymalizacją w tych wioskach.

 

Letho trzeba najpierw sztyletami pogłaskać a potem dobić gdy się odsłoni,trzeba walić tylko mocnymi uderzeniami.

 

Ja poprostu nie dam rady go zabic.Zabieram mu jakies 0.5% za jednym uderzeniem miecza i na dole po lewej stronie pisze :

 

Geralt zadal MINIMALNE obrazenia.Sztylety i bomby mam.Normalnie kur**ca mnie bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest już jakiś fanowski fix rozwiązujący problemy z proporcjami ekranu prawda to czy nie :hmm: ? Szukam tego, ale coś znaleźć nie mogę :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja poprostu nie dam rady go zabic.Zabieram mu jakies 0.5% za jednym uderzeniem miecza i na dole po lewej stronie pisze :

 

Geralt zadal MINIMALNE obrazenia.Sztylety i bomby mam.Normalnie kur**ca mnie bierze.

 

ja sobie z nim poradziłem za 1 razem waliłem w niego ile wlezie i do połowy mu hp odebrałem i jest potem przerywnik filmowy jak geralt przegrał z nim walkę (ale nie umarł) i letho ucieka. dalej nie będę ci zdradzał szczegółów.

Edytowane przez popuri11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio jeszcze nikt nie przeszedł? nie ma żadnego zapaleńca grającego 15h na dobę :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja poprostu nie dam rady go zabic.Zabieram mu jakies 0.5% za jednym uderzeniem miecza i na dole po lewej stronie pisze :

 

Geralt zadal MINIMALNE obrazenia.Sztylety i bomby mam.Normalnie kur**ca mnie bierze.

Ile twój miecz robi dmg? Wal prawym przyciskiem, najlepiej go złap tym znakiem (nie pamiętam nazwy :E) i wal ile wlezie. Najpierw sztylety, potem łap i napier... :P

 

A jak to nie pomaga to kup sobie najlepsze sztylety i znajdź lepszy miecz. Ja sobie znalazłem naprawdę dobre. Po zabiciu tego kraba czy nie wiem co to było znajdziesz taki po lewej stronie (srebrny).

 

Te ludzie, jak się robi bloki? Myślałem że są automatyczne :E (dobra już wiem, E :E)

Edytowane przez helioNz4R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To co ty robisz z tymi płytami, bo u mnie nie ma nawet jednej ryski?

Pomyślmy. Otworzyłem paczkę, ściągnąłem folię, otworzyłem pudełko, odruchowo patrzę na płytę a tu perfidne rysy. Ostatnio to samo miałem kupując Mass Effect. Tam miałem nawet większe rysy.

 

Kurde. Już mnie sterowanie w tej grze dobija. Czemu do ch*ja nie mogę mieć ustawionego sterowania na strzałkach tylko ten durny WSAD (dla zdziwionych, gram tak od ponad 10 lat). I czemu żeby zmienić coś w opcjach muszę wychodzić całkowicie z gry. Beznadzieja :kwasny:

Edytowane przez bardak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

 

Poimprezowałem z Ves i jej ludźmi.

Obudziłem się w samych tylko galotach bez broni, zbroi itd...

Wieśniak który to skomentował nie dał się przekupić, ani zastraszyć i nie chce mi powiedzieć co się wydarzyło.

W poradniku pisze że mam pogadać z pewną dziwką (Garweną) i wypytać ją o szczegóły.

Pogadałem z nią, ale nic się od niej nie dowiedziałem.

Poszedłem więc do Ves, żeby od niej dowiedzieć się co się działo.

Niestety ona też nic mi nie mówi.

Ponoć mój sprzęt jest zamknięty w skrzynce w jej kwaterze, ale nie wiem skąd wziąć klucz.

Czyżby jakiś bug?

Bo powinien się pokazać quest "na kacu", ale nic takiego nie ma :(

 

Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

 

Mój konfig to

3 gb ram ddr 2

e8200

eah 5770 1 gb

 

Nawet na minimalnych się tnie na 1650;/ . Czy dokupienie kostki ram coś pomoże?;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oja, podniosłem wszystko na Ultra, wylaczylem rozmycie przy ruchu kamery i uber i mam praktycznie tyle klatek co wcześniej, jest delikatnie wolniej. Albo procek nie wyrabia albo ram, ale patrząc na doczytki i chamskie ścinki, optuję za ramem.

Baj de łej - nie denerwuje was Bloom?

 

http://imageshack.us/m/854/1762/witcher2201105181912080.jpg świecąca twarz Geralta to chyba przesada?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio jeszcze nikt nie przeszedł? nie ma żadnego zapaleńca grającego 15h na dobę :E ?

 

ja bym to przeszedł pewnie dzisiaj ( od wczoraj rana grane) ale bardzo trudno wygrywa się walki z dużymi/silnymi postaciami i trzeba nie raz po 20-30 razy powtarzać walkę i do tego mapa kiczowata do wyznaczonego punktu trudno nie raz dość i trzeba kombinować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zarania dziejów wiadomo, że jeśli w grze jest boss jest wku%wiający to gra jest dobra. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

graliście w rzucanie nożami z Ves? :E

 

ja nie ( chyba robisz poboczną misje)

Edytowane przez popuri11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz do tego budynku koło kuriera talara i tam jest ves i ten fernon roche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest burst drop fpsow w dół, jest to w tym miejscu, oraz w więzieniu w czasie ucieczki w prologu zajeżdza podobno każde pojedyńcze gpu, ja miałem tam na 3x580 spadek z 60fpsów na VS ma 30 parę na jednej bo robiłem test spade był do 11, dwóch moich zajomych ledwo skończyło prolog właśnie przez to jeden dokupił sobie wczoraj drugą 580, bo powiedział że nie będzie się męczył z tą grą tak

 

Pozdrawiam

Alek

w tym miejscu jeszcze nie byłem, w czasie ucieczki z wiezienia nie doświadczyłem tego zjawiska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na amd 245 2x2.9GHz 4GB ram i 4850

 

skirrrnn.jpg

 

 

 

 

Na tych ustawieniach tekstury mi się nie ładują tak jak na tym filmie kłyk

Prosiłbym jeszcze o zerknięcie do tego tematu klik>>>>>na tych sterach gra tak chodzi lepiej bo nie spada z 25 fps

 

Witaj, prześlij wszystko na tw2support@cdprojektred.com, powinni pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w pierwszym akcie mozna zdobyc jakis sprzet lepszy od Pancerza Kruka i mieczy, ktore mam z save'a z jedynki? Niby nie sa zle, ale chciakbym juz cos lepszego, bo taka Krolowa Endriag jednak nie obrywa wiele od mojego miecza. Zdobylem "przepis" na solidny miecz srebrny, ale on sie wciaz do mojego nie umywa, stad pytanie czy to tak ma byc, czy moze musze lepiej szukac? ;) Jestem tuz po walce z Kejranem.

 

Post pisany z telefonu, wiec wybaczcie brak polskich znakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...