Skocz do zawartości
Durendal

Wiedzmin / Witcher 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona - Temat Główny

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

 

Swoją drogą, może ktoś się orientuje ile trwa główny wątek w Falloucie New Vegas? question.gif

5/6 h? :)

 

btw

 

Oby ścieżka była równie genialna jak w jedyneczce

 

http://www.youtube.com/watch?v=YrBqEeR1vqY

 

 

Poezja dla uszu !

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

24h sam główny wątek W2 i wam mało? Grupowy upadek z konia? scratchhead.gif

 

Toć jeśli dopracowali, a tak jest na pewno zadania poboczne to dostaniemy drugie tyle ponad.

 

Swoją drogą, może ktoś się orientuje ile trwa główny wątek w Falloucie New Vegas? question.gif

 

24h na główny wątek to dużo i zdecydowanie wystarczająco. Ale! :P autor recenzji nie sprecyzował, czy chodzi też o zadania poboczne.

Z jednej strony Smuggler na stronie głównej cdaction.pl pod newsem o recenzji odpowiedział, że to tylko main story, a poboczne questy wydłużą grę conajmniej 2 razy. Zaś z drugiej strony na forum CD-A można znaleźć wypowiedź kolesia, który recenzował Wiedźmina 2 i odpowiedział, że większość zadań pobocznych wypełnił.

 

Trochę się to wszystko miesza, ale ja obstaję przy wersji, iż 24h to TYLKO ( albo w większości ) główna oś fabularna.

 

 

@up - New Vegas, jak i inne twory od Bethesdy stoją głównie dużym światem gry. Główna fabuła na nie więcej niż 10 godzin ;)

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest właśnie jeden z tych dni , kiedy jestem dumny z tego , że jestem "from Poland" . Czytałem komenty pod najnowszymi filmikami z Wieska 2 na gametrailers i są same ochy i achy :cool: Tak trzymać CD Projekt :thumbup:

 

P.S. Właśnie zamówiłem swoją kopię Wiedźmina 2 + DiRT3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24h na główny wątek to dużo i zdecydowanie wystarczająco. Ale! :P autor recenzji nie sprecyzował, czy chodzi też o zadania poboczne.

Z jednej strony Smuggler na stronie głównej cdaction.pl pod newsem o recenzji odpowiedział, że to tylko main story, a poboczne questy wydłużą grę conajmniej 2 razy. Zaś z drugiej strony na forum CD-A można znaleźć wypowiedź kolesia, który recenzował Wiedźmina 2 i odpowiedział, że większość zadań pobocznych wypełnił.

 

Trochę się to wszystko miesza, ale ja obstaję przy wersji, iż 24h to TYLKO ( albo w większości ) główna oś fabularna.

No ja akurat bardziej bym wierzył temu, co GRAŁ (czyli recenzentom). :)

 

Faktycznie, mówi, że zaliczył sporą część zadań pobocznych, choć nie wszystkie. Drugi recenzent grał ponoć trochę dłużej. Myślę więc, że spokojnie ponad 30h minimum będzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było tak jak z mafią 2 gdzie po pierwszych recenzjach gdzie napisano ze gra na 12-15h i wszyscy pisali o misjach pobocznych których było zatrzęsienie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności - hard

Zwiedzanie każdego zakamarka.

Wypełnienie wszystkich możliwych questów i zleceń wszelakich

Zabawy w karczmach :E

 

Tak, to powinno dać 40h spokojnie :P

 

A potem jeszcze drugie podejście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oby nie było tak jak z mafią 2 gdzie po pierwszych recenzjach gdzie napisano ze gra na 12-15h i wszyscy pisali o misjach pobocznych których było zatrzęsienie :lol2:

Mafia 2 to nie cRPG, po drugie - nie mówiono nigdzie o misjach pobocznych w tej grze. ;)

 

O ilości, jak i jakości zadań pobocznych w Wiedźminie 2 mozna choćby przeczytać z wrażen na podstawie "prewiówek". :)

 

edit

Na drugim pewnie się nie skonczy, o ile gra faktycznie bedzie tak dobra. ;)

 

Zastanawiam sie, czy od razu pchac sie na trudny poziom (bo "szaleniec" mnie - przynajmniej na podstawie tego, co sie dowiedzialem - nie intersuje). :P Przy drugim podejsciu nie byłoby co wybierać, a lepiej żeby było trudniej niz łatwiej. :E

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę dni i każdy sam sprawdzi na ile nowy Wiesiek wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 to nie cRPG, po drugie - nie mówiono nigdzie o misjach pobocznych w tej grze. ;)

 

O ilości, jak i jakości zadań pobocznych w Wiedźminie 2 mozna choćby przeczytać z wrażen na podstawie "prewiówek". :)

 

 

 

No ale co to za sandboks był na 12h ? ;) Wiem że twórcy nie pisali, tylko "my" ciągle pisaliśmy że pewnie z misjami pobocznymi będzie o wiele dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najważniejsze jest to, że Mafia 2 to nie jest sandbox :)

 

Zastanawiam sie, czy od razu pchac sie na trudny poziom (bo "szaleniec" mnie - przynajmniej na podstawie tego, co sie dowiedzialem - nie intersuje). :P Przy drugim podejsciu nie byłoby co wybierać, a lepiej żeby było trudniej niz łatwiej. :E

 

No to wybierzesz normal, który ponoć też jest dość wymagający :E ( Taa :P )

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ale co to za sandboks był na 12h ? ;) Wiem że twórcy nie pisali, tylko "my" ciągle pisaliśmy że pewnie z misjami pobocznymi będzie o wiele dłużej :)

Mafia nie jest rasowym sandboksem. To, że ma jego elementy, to nie znaczy, iż się doń zalicza. Zresztą to nie rozmowa w tym watku. :)

 

Wiedźmin 2 akurat powinien zadowalic - twórcy podkreślali, że nie starali sie robić questów pobocznych na siłe - typu "przyniesc, zabij, odbierz nagrode", tylko stawiaja je nawet na rowni z tymi dotyczacymi glownej sciezki fabularnej. Już w pierwszym Wiedźminie było nieźle, chociaż w nim było typowo wiedźmińskie - zabij tyle i tyle potworów, zdobać tyle i tyle składników. :)

 

Tylko obawiam się, że wlasnie normalny okaze sie zbyt prosty. :E

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jaka wojna o te 24 h. Chyba niektórzy zapominają ,że twórcy zapowiedzieli wiele zakończeń, a każda nasza decyzja ma wpływ na późniejsze wydarzenia. W ten sposób rozgrywka wydłuży się wielokrotnie, bo będziemy zmieniać "strony" i zakończenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko obawiam się, że wlasnie normalny okaze sie zbyt prosty. :E

 

A ciekawe czy będzie możliwośc zmiany poziomu podczas gry? Wtedy łatwo byłoby sobie dopasować :) Ale znając życie tylko na poczatku bedziemy wybierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja wiedźmina zostawiam sobie tylko na wieczorne/nocne granie także o długość się nie martwie. Musi być klimat, a nie tam w dzień. Do tego jeszcze piwko :cool:

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to poziom trudności można zmieniać w trakcie gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się już z pełnym tekstem recenzji w CDA i pozwólcie, że przytoczę tu dwa cytaty:

 

"Niespieszne przejście całości zajmuje zaś około 24 godzin, co powinno usatysfakcjonować graczy głodnych długich i przemyślanych erpegowych scenariuszy"

- Nie ma tu mowy o wątku głównym czy misjach pobocznych, natomiast z całości tekstu można wywnioskować, że autor wykonywał niektóre z sidequestów.

 

"...CD Projekt RED stworzył erpega, któremu fabularnie i jakościowo dorównuje bodaj tylko Mass Effect 2.", "...jakiekolwiek miałoby być zakończenie i kiedykolwiek miałoby ono nastąpić, natychmiast zacznę przechodzić grę od początku"

- Tu się dopiero człowiek raduje ;)

Co jeszcze ważne autor recenzji uważa za satysfakcjonujące, wytłumaczenie tego co działo się z Geraltem pomiędzy zakończeniem sagi a pierwszą częścią gry :thumbup: Jedyny zarzut do nowego Wiedźmina to kwestia zakończenia, które wg autor nie ma tego "czegoś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas gry czasowi nie równy, 24 h super przyjemnej rozrywki to klasa, cóż mi po 50h DA:O, skoro sporo z tego przypadło np. Deep Roads gdzie mózg mi kapał na klawiaturę ze znużenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapoznałem się już z pełnym tekstem recenzji w CDA i pozwólcie, że przytoczę tu dwa cytaty:

Co jeszcze ważne autor recenzji uważa za satysfakcjonujące, wytłumaczenie tego co działo się z Geraltem pomiędzy zakończeniem sagi a pierwszą częścią gry :thumbup: Jedyny zarzut do nowego Wiedźmina to kwestia zakończenia, które wg autor nie ma tego "czegoś".

To zapoznaj się, co jeszcze recenzent napisał na forum CDA. ;)

 

Nie wiem akurat, czy przytoczenie Mass Effekta 2 odnośnie warstwy fabularnej jest plusem. :E Dla mnie druga część była pod tym wzgledem średnia, do tego wtórna względem DA:O, z kilka nieco mocniejszymi momentami. :) Ale wiadomo - subiektywizm. Mam nadzieję, że jednak fabularnei Wiedzmin 2 pobije ostatnie tytuły cRPG. :)

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapoznaj się, co jeszcze recenzent napisał na forum CDA. ;)

 

Nie wiem akurat, czy przytoczenie Mass Effekta 2 odnośnie warstwy fabularnej jest plusem. :E Dla mnie druga część była pod tym wzgledem średnia, do tego wtórna względem DA:O, z kilka nieco mocniejszymi momentami. :) Ale wiadomo - subiektywizm. Mam nadzieję, że jednak fabularnei Wiedzmin 2 pobije ostatnie tytuły cRPG. :)

 

Możesz podlinkować forum CDA z tym wpisem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale jesli prawdą jest nie to, co pisze smugg i czego bysmy sie, logicznie rozumujac, spodziewali po rozmachu, ochach i achach oraz zapowiedzacih twórców, tylko to, co pisze recenzent, to gra jest koszmarnie krótka! Moge powiedzeć, ze w takie ME2 gram niespiesznie, przechodzac wiekszosć side-questow i choć nie wiem, co pisanow recenzjach, to przy 25H jestem w polowie gry... :E chyba, ze wedle recenzji ( an nie wypowiedzi na forum pcLab - kto czytall watek, wie, o co chodzi 0 da sie ME2 przejsc w te 25 - wtedy dlugosć Wieśka też wkladam miedzy bajki...

 

zreszta - niespieszne, by wyrobic sie przed dead-linem? chyba, ze 24h bez przerwy, ale... eeee... w dodatku 24 z licznymi loadingami? :D

 

zaraz, zreszta chyba na polygamii ktos pisal, że prolg i I akti to 15H gry ( z sidequestami )... II i III akt sa takie krótkie? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta - niespieszne, by wyrobic sie przed dead-linem? chyba, ze 24h bez przerwy, ale... eeee... w dodatku 24 z licznymi loadingami? :D

 

zaraz, zreszta chyba na polygamii ktos pisal, że prolg i I akti to 15H gry ( z sidequestami )... II i III akt sa takie krótkie? :E

W grze jest mało ekranów wczytywania - nie ma tak jak w "jedynce", że wejście do byle jakiego pomieszczenia konczy sie ekranem wczytywania. :P

 

Dlatego brałbym to z przymrużeniem oka - niedlugo sami przekonamy sie, jak jest naprawde. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...