Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Liquid PL

newbe

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem również nowy i chciałbym zapytac jak mógłbym z kimś pograć z polski a nie tylko na serverach "światowych". Zauwazyłem że graczy jest sporo ale polaka uświadczyć trudno, czy moze mnie ktoś wziąść do jakiegos klanu albo chciaz podać namiary na polski servy czy coś...grałem juz troche i zajebiaszcze to ale nie zapisuja mi się nagrody i wgl tak grac aby grać to wiecie, chciałbym wstąpić w jakąś społeczność i ogólnie nauczyć się w to grać.by potem coś osiągać. A i czy gracie w to za pośrednictwem Hamachi, jeżeli tak to podajcie nazwe sieci, jestem chętny do współpracy.

Bo tak ogólnie to jeszcze niewiem z czym tego Quake się je...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem również nowy i chciałbym zapytac jak mógłbym z kimś pograć z polski a nie tylko na serverach "światowych". Zauwazyłem że graczy jest sporo ale polaka uświadczyć trudno, czy moze mnie ktoś wziąść do jakiegos klanu albo chciaz podać namiary na polski servy czy coś...grałem juz troche i zajebiaszcze to ale nie zapisuja mi się nagrody i wgl tak grac aby grać to wiecie, chciałbym wstąpić w jakąś społeczność i ogólnie nauczyć się w to grać.by potem coś osiągać. A i czy gracie w to za pośrednictwem Hamachi, jeżeli tak to podajcie nazwe sieci, jestem chętny do współpracy.

Bo tak ogólnie to jeszcze niewiem z czym tego Quake się je...:P

 

Trudno natrafić na polaka? Wbij na pierwszy lepszy serwer a zobaczysz co banda gimnazjalistów tam wyrabia niszcząc całą przyjemność płynącą z gry online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudno natrafić na polaka? Wbij na pierwszy lepszy serwer a zobaczysz co banda gimnazjalistów tam wyrabia niszcząc całą przyjemność płynącą z gry online.

 

Dokładnie ... myślałem, iż jak zlikwidowali stronkę ze statami to ludzie zaczną wreszcie bardziej grać pod kolegów z teamu, nie patrząc na staty. Hm ... teraz jest chyba jeszcze gorzej :hmm:

To juz chyba naprawdę zmierzch QW;ET a szkoda :(

 

A co do graczy z Polski, praktycznie na każdym zagranicznym serwerze znajdzie się nasz ziomek, a nasze rodzime serwery o ile się nie mylę są 2 lub 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że grają :D Nawet ja czasami wpadam na vanille xDD ( czasami znaczy 1 na 3 miesiące :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest serwerów ? :E pamiętam te czasy, wtedy to się grało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cena QW:ET jest na tyle w tej chwili atrakcyjna, że duzo ludzi kupiło te gierę. Powstało też trochę nowych serwerów w tym i polskie. Ale ... to żenada, przykład pierwszy z brzegu, jakiś tam serwerek i klanik "jem pączki" coś tam coś tam ,poziom żenujący, kiedy tylko klanowicze dostają w d**e wywalają Cię z serwera. Sam tego doświadczyłem i kilku moich znajomych :kwasny: Żenujący i dziecinny ich poziom :(

Niestety poziom samej gry na serwerach jest coraz niższy i przynoszący coraz mniej przyjemności, ach gdzie te czasy minione gdy z zapartym tchem grało się po 4-5 godzin :( Szkoda, że tacy gracze-rodzynki psują i na końcówce żywota tej gry przyjemność z obcowania z Nią :thumbdown:

 

P.S.

zdaje się że juz kiedyś był podobny problem z jakimś polskim klanem i ich serwerem. Widać historia lubi się powtarzać, a może to ci sami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...