Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bllu-Man

Kolejny wybór monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Proszę o pomoc w wyborze monitora do GIER:

 

Monitory:

LG 23" LCD W2353V-PF

 

LG 22'' W2253TQ-PF

 

LG 21,5'' W2261VP-PF

 

Zaznaczam, iż monitor będzie służył właściwe tylko do grania.. i netu.(co ma zapewne mniejsze znaczenie).

 

Czym różni się matryca TN od CRT ?, którą należy preferować przy takim zastanowieniu?

 

Zaznaczam że sprzęt mam taki jak w opisie, ale mam nadzieje że za jakiś czas to się zmieni (nowe karty od Nvidii).

 

Pozdrawiam

Seba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość prokolo

Hej tez szukam monitora, kilka dni czytalem rozne opinie i chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie ten 1 co podales 23 cale

 

http://www.agito.pl/monitory-lcd/lg-23-lcd...:613|170:396011

 

22 cale jest troche za maly do full HD, natomiast 23 wsam raz miedzy 22 a 24 ( dla mnie 24 jest zbyt duzy do grania z bliska, a do neta to juz wogule :) duzo stron ma ponad polowe pustego miejsca na ekranie, na 23 zawsze to juz lepiej chodz troche wyglada ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria z końcówką 53 jest najwyższa i najlepsza a sama końcówka V to tylko w stosunku do tańszego TQ dodatkowe złacze HDMI (jeśli nie potrzebujesz to możesz sobie odpuścić)

Słyszałem też że mają się pojawić jakieś nowe monitory na LEDach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta seria z końcówką 53 jest najwyższa i najlepsza a sama końcówka V to tylko w stosunku do tańszego TQ dodatkowe złacze HDMI (jeśli nie potrzebujesz to możesz sobie odpuścić)

Słyszałem też że mają się pojawić jakieś nowe monitory na LEDach

jest różnica 1'' więc pewnie wezmę ten 23'' :)

 

ale najpierw muszę złożyć jakiegoś kompa do tego monitora.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem też że mają się pojawić jakieś nowe monitory na LEDach

 

na razie pojawiły się monitory które podświetlane są diodami LED na krawędziach (zamiast 4 lamp CCLF). a LG ma w swojej ofercie serie monitorów w86L z takim podświetlaniem...http://pl.lge.com/ir/html/ABboards.do?action=read&group_code=AB&list_code=PRE_MENU&seq=6212&page=1&target=pressreleases_read.jsp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie są dostępne tylko: 22" pierwszy monitor LED od LG i jeden model Sama, chociaż BenQ NEC i Acer również wypuściły sowje LEDy jednak nie wiem kiedy trafią na nasz rynek, lub czy już trafiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...