Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kirekk

Szukam telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

wczesniej szukalem telefonu dla siebie i mialem dylemat miedzy omnia a ipodem, ale tata konczy umowe (a mial omnie wiec mi odda;p) to ja mam problem z glowy.

 

Szukam cos dla niego, musi byc z ery (link).

 

Jego wymagania:

-dobry aparat, ma lustrzanke, ale lubi cos cyknac tez telefonem jak nie ma jej przy sobie, wiec 5-8-12mpx z dobrym obiektywem

-glownie uzywa jej do rozmow, bardzo duzo rozmawia, wiec musi byc wygoda wybierania numeru i nie moze byc problemow z np zacieciem sie dzwieku (prawie wcale nie pisze smsow, nie korzysta z neta, nie pisze notatek itp)

-fajny bylby dyktafon, notatka glosowa

-wifi

-dlugi czas dzialania (ale to jest ostatnia pozycja, jakosc>czas pracy)

 

Nie zalezy mu:

-czy bedzie dotykowy, czy zwykly (ale raczej nie qwerty)

-czy ma gpsa

-systemie

 

To co mi sie udalo znalezc ciekawego, pomozcie cos wybrac.

// I tu moja prosba, jak macie pare typow napiszcie cos takiego "typ 1>>typ 2>> typ 3" bo jakby telefonu nie bylo to nie bedzie sie czekac do smierci na niego :) //

 

Sony Ericsson W995 - podoba mu sie wyglad, ma 8 mpx, ogolnie by go wzial

SE c905 - 8mpx, podobny do w/w se, ma lepszy aparat, ale jest troche wiekszym klockiem

LG RENOIR (KC910) - 8mpx, dotykowy

Samsung Ultra Touch S8300 - 8mpx, dotykowy

LG KU990 (Viewty) - 5mpx, dotykowy

i prawdziwa perelka Samsung M8910 Pixon12 - 12mpx, dotykowy

 

Wiec tak na prawde wybralem 2 LG, 2 Samsungi, 2 SE. Ktory z nich bylby najlepszy, najfajneiszy? Czytajac opinie ludzie zachwalali kazdego z nich, a "porownujac na sucho" maja podobne parametry.

 

@edit

Zeby nie bylo, jak sa inne - lepsze - a ja je przeoczylem to powiedzcie, zaproponujcie. I dodam, ze mp3 raczej nie slucha, ale kto wie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich wybrałbym Pixon'a ;) Albo w995, chodź SE jest raczej przeznaczony do muzyki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung i8510 INNOV8

Samsung i8910 Omnia HD

Sony Ericsson Satio

Nokia N86

Samsung M8910 Pixon12

 

A na koniec takie cuś od samsunga, jeszcze nie jest dostępny ;)

samsung-w880.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...