Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fein

Liga Światowa 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa A: Brazylia, Bułgaria, Holandia, Korea Południowa

Grupa B: Włochy, Francja, Chiny, Serbia

Grupa C: Rosja, Stany Zjednoczone, Finlandia, Egipt

Grupa D: Polska, Kuba, Argentyna, Niemcy

 

Gospodarzem FS będzie Argentyna . :)

 

Bardzo ciekawie to wygląda . :D Grupa B troszkę odstaje, Włosi znowu mają łatwiej, ciekawe . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie powiedział, że mamy jakąś strasznie trudną grupę, na 100% z niej wyjdziemy. Włosi naprawdę mają łatwiej? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie powiedział, że mamy jakąś strasznie trudną grupę, na 100% z niej wyjdziemy. Włosi naprawdę mają łatwiej? :E

Ty widziałeś Kubę w akcji ? Kurek sobie ponad blokiem już niepoatakuje . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio Kuba wygrała wielką imprezę? Kubańczycy zawsze są mocni, ale nigdy dość mocni. Oczywiście pozostaje pytanie, z jakim składem pojedziemy, ale tak czy siak z grupy wychodzą od nas 2 drużyny. Nawet jeśli pojedzie nasza młodzież, to przecież są bardzo perspektywicznymi zawodnikami. Nie musimy się bać, że kiedy zabraknie Winiarskiego, Świderskiego, Wiki to wysoki poziom polskiej siatkówki się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ostatnio Kuba wygrała wielką imprezę? Kubańczycy zawsze są mocni, ale nigdy dość mocni. Oczywiście pozostaje pytanie, z jakim składem pojedziemy, ale tak czy siak z grupy wychodzą od nas 2 drużyny. Nawet jeśli pojedzie nasza młodzież, to przecież są bardzo perspektywicznymi zawodnikami. Nie musimy się bać, że kiedy zabraknie Winiarskiego, Świderskiego, Wiki to wysoki poziom polskiej siatkówki się skończy.

Świetnie, twoim zdaniem należy się obawiać tylko Brazylia i USA jeszcze, oni rok temu coś wygrali . ;P Kuba jest jedną z najmocniejszych ekip na świecie, co z tego, że nie mieli ostatnio złota, nie muszę zdobyć złota, żeby nas wyeliminować . ;] Tym bardziej, że znając Castellaniego pojedziemy połową składu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeinaczaj ;p Nie uważam, że Kubańczycy są słabi, wiem że są bardzo mocni, uważam za to że z tej grupy jesteśmy w stanie wyjść i to nawet w mocno odmłodzonym składzie. Oczywiście na razie to tylko rozmowa o generalnym potencjale, w końcu kto wie jak najmocniejsze drużyny będą się prezentować za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ricardinho w kadrze Brazylii. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19-osobowa kadra Polski na Ligę Światową 2010:

 

Rozgrywający:

Grzegorz Łomacz

Paweł Zagumny

Łukasz Żygadło

 

Przyjmujący:

Zbigniew Bartman,

Michał Bąkiewicz,

Bartosz Kurek,

Mateusz Mika,

Michał Ruciak

Michał Winiarski

 

Atakujący:

Piotr Gruszka,

Jakub Jarosz,

Mariusz Wlazły

 

Środkowi:

Patryk Czarnowski,

Karol Kłos,

Piotr Nowakowski,

Marcin Możdżonek,

Daniel Pliński

 

Libero:

Piotr Gacek,

Paweł Zatorski

 

Witamy w kadrze Czarnowskiego i Mikę :) Startujemy już na początku czerwca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba, bo faktycznie jest tak jak mówisz, że z jednej strony szuka, ale z drugiej widać, że w tym roku LŚ potraktujemy trochę poważniej niż rok temu i prawdopodobnie z Kubą zagramy w naszym obecnie chyba najsilniejszym możliwym składzie, czyli: Zagumny, Wlazły, Winiarski, Kurek, Pliski, Możdżonek, Gacek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu, a to się jako tako wiąże z LŚ, bo nasz pierwszy sprawdzian w tym roku. Więc... przed telewizory - zaraz zaczyna się mecz Polska - Francja. :thewave:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem mecz :( Nagrywał ktoś? Jeśli tak proszę o kontakt na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałam po raz enty 4 set finału ME i wróciły wszystkie reprezentacyjne emocje! :luxhello:

 

Jutro zaczynamy LŚ meczem z Niemcami o 19:30, can't wait!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień rozgrywek LŚ :)

 

w skrócie

 

Rosja - USA 3:0

 

Brazylia - Bułgaria 3:1

 

Więcej szczegółów podam wieczorem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem tak słabej Brazylii, ale dzięki Żekowowi i po troszke temu drugiemu przymującemu obok Kaziyskiego canarinhos wczoraj wygrali dość pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba vs Argentyna 3:1 Grupa D (nasza)

 

Holandia vs Korea Płd 3:0 Grupa A

 

Serbia vs Chiny 3:0 Grupa B

 

Włochy vs Francja 3:0 Grupa B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuba vs Argentyna 3:1 Grupa D (nasza)

 

Holandia vs Korea Płd 3:0 Grupa A

 

Serbia vs Chiny 3:0 Grupa B

 

Włochy vs Francja 3:0 Grupa B

 

Widzę, że Holandia bez głównego przyjmującego Horstinka sobie dobrze radzi :)

 

Kuba zjadła Argentynę serwisami, chociaż popełniła aż 36 błędów własnych a i tak wygrała :o

 

Serbia miała pewne kłopoty z Chinami, zwłaszcza w drugim secie gdzie Chiny odrobiły 8 punktów w jednym ustawieniu, ale skuteczność Chińczyków w całym meczu mała, miałem wrażenie, że oni bawili się siatkówką. Serbowie grali swoje, dobre dwa pierwsze sety dla Sasy Starovic'ia ;)

 

Co do wczorajszych spotkań to USA strasznie słaba, nową jakość reprezentacji Rosji nadał młody srodkowy Dima Muserski i przyjmujący Taras Chtiej. Wołkow robił swoje, Verbov także, Połtawski wpuszczany na końcówki zamęczał atomowymi serwisami :) . W ekipie USA słabe rozegranie Suxho i Holmes'a co przełożyło się bezpośrednio na atak... niewidoczny Evan Patak, błędy własne Matta Andersona, Rileya Salmona, spowodowało to, że Rosja bez problemu pokonała faworyta ;)

 

Brazylia-Bułgaria... Tutaj obejrzeć można było męczarnie dwóch rozgrywających, Andrej Żekow wystawiał piłki nadające się tylko do przebicie sposobem dolnym, a przecież Byłgaria ma wielki potencjał w ataku. Kaziyski trochę podciągnął grę, Nikołow bez fajerwerków, na plus młody atakujący Tsvetan Sokołow oraz środkowy Teodor Todorov. Ekipa Brazylii równierz bez fajerwerków, wiele niedokładnych wystaw Bruno które gracze Brazylijscy musieli skorygować, dobra gra Murilo i chyba tylko jego, choć pod koniec z dobrej strony pokazał się także Thiago Alves :)

 

Trochę mnie dziwi tak słaba postawa Francuzów... słaba, no walczyli i o mały włos nie wygrali dwóch pierwszych setów. Oni chyba mają za duże ciśnienie na końcówkach... Wiele meczy rozstrzygają na ostatnich punktach i wiele z nich przegrywają, presja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, sezon reprezentacyjny już trwa, a ja niestety w tym roku nie będę na żadnym meczu ligi światowej :/ Miał być weekend w Łodzi, ale ze względu na pewne okoliczności nic z tego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Holandia bez głównego przyjmującego Horstinka sobie dobrze radzi :)

 

Kuba zjadła Argentynę serwisami, chociaż popełniła aż 36 błędów własnych a i tak wygrała :o

 

Serbia miała pewne kłopoty z Chinami, zwłaszcza w drugim secie gdzie Chiny odrobiły 8 punktów w jednym ustawieniu, ale skuteczność Chińczyków w całym meczu mała, miałem wrażenie, że oni bawili się siatkówką. Serbowie grali swoje, dobre dwa pierwsze sety dla Sasy Starovic'ia ;)

 

Co do wczorajszych spotkań to USA strasznie słaba, nową jakość reprezentacji Rosji nadał młody srodkowy Dima Muserski i przyjmujący Taras Chtiej. Wołkow robił swoje, Verbov także, Połtawski wpuszczany na końcówki zamęczał atomowymi serwisami :) . W ekipie USA słabe rozegranie Suxho i Holmes'a co przełożyło się bezpośrednio na atak... niewidoczny Evan Patak, błędy własne Matta Andersona, Rileya Salmona, spowodowało to, że Rosja bez problemu pokonała faworyta ;)

 

Brazylia-Bułgaria... Tutaj obejrzeć można było męczarnie dwóch rozgrywających, Andrej Żekow wystawiał piłki nadające się tylko do przebicie sposobem dolnym, a przecież Byłgaria ma wielki potencjał w ataku. Kaziyski trochę podciągnął grę, Nikołow bez fajerwerków, na plus młody atakujący Tsvetan Sokołow oraz środkowy Teodor Todorov. Ekipa Brazylii równierz bez fajerwerków, wiele niedokładnych wystaw Bruno które gracze Brazylijscy musieli skorygować, dobra gra Murilo i chyba tylko jego, choć pod koniec z dobrej strony pokazał się także Thiago Alves :)

 

Trochę mnie dziwi tak słaba postawa Francuzów... słaba, no walczyli i o mały włos nie wygrali dwóch pierwszych setów. Oni chyba mają za duże ciśnienie na końcówkach... Wiele meczy rozstrzygają na ostatnich punktach i wiele z nich przegrywają, presja.

 

 

Właśnie! Środkowy Bułgarów, na niego warto zwrócić uwagę.Szczególnie, jeżeli chodzi o aspekt skokowy(wyżej niż Kaziyski).

Na dowód, umieszczam link do zdjęcia:

 

http://fivb.com/visasp/ShowImage.aspx?No=200702234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, genialnie to LŚ rozpoczęliśmy... już 2:1 dla Szwabsów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grozer rozku**il i tyle w tym temacie, Niemcy zwyciezyli zalsuzenie bo Polacy niz nie grali dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Łomacz robi w reprezentacji?

 

Cienko było, to samo bym powiedział gdyby udało nam się jakoś to wygrać, ale niestety dostaliśmy po dupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc stało się - Panowie pokazali dzisiaj wielkie "NIC" i przegrali z Niemcami w czterech setach.

Czy jest co komentować - chyba za bardzo nie. Znowu te same błędy, brak "iskry w oku", chęć wygrania meczu na stojąco i "rozgrywającego". Tak wiem Łomacz miał dzisiaj ten zaszczytny tytuł na boisku, ale to było tylko zwykłe rozrzucanie piłek, a nie żadne rozegranie.

Ponadto Gruszka, jak mam ogromny szacunek dla tego gracza, to na początku sezonu reprezentacji jak pociągnie on na dobrym poziomie cały set to jest wszystko - rzadko zdarzają mu się mecze w których ma przysłowiowy "dzień konia" - więc powinien zostać zdjęty już w drugim secie. Ale dużo by tu dziś gdybać. Przed nami mecz jutrzejszy - zobaczymy co Panowie nam zaprezentują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenada!!! co oni wogle soba reprezentuja,

az sie ogladac nie chcialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę to tak, nie ma w reprezentacji Zagumnego, nie ma gry. Najgorsze jest to ,że nic nie słychać o jego domniemanym zastępcy, nie wiem, czy po prostu, taki w Polsce istnieje. Może Drzyzga...Kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...