Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Said

Jakie buciki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje sobie kupic buciki do gry w siatke. Poszukuje czegos mocnego do 200zl, moze byc ciut wiecej. Rozmiar 28,5cm, jestli to istotne to waze niecale 90kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Link: ) znajdziesz coś tam w swojej cenie, jednak jakbyś dołożyła :cool:

 

http://www.sport-studio.pl/sklep/index.php...d=1&kid1=72

no fajnie tylko te wszystkieb buty to wersja damska :E (ciekawe jakby wygladala kobieta wazaca tyle co ja - 90kg :E)

 

mysle ze kupie http://allegro.pl/item812118814_asics_buty..._kajasport.html ASICS GEL ROCKET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałeś tego posta w ten sposób, no jak dziewczyna "planuje kupić sobie buciki" :E dlatego takie modele podałem :cool: hehe i kierowałem się 28,5 jako rozmiar, sorry za nie dopatrzenie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisałeś tego posta w ten sposób, no jak dziewczyna "planuje kupić sobie buciki" :E dlatego takie modele podałem :cool: hehe i kierowałem się 28,5 jako rozmiar, sorry za nie dopatrzenie :thumbup:

28,5 to chyba nawet jak na dziewczynę by zbyt mało było, a jeszcze biorąc pod uwagę 90kg wagi... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te asicsy juz od polowy tygodnia, przetestowane podczas 4h gry :)

Bardzo fajne buty, swietna wentylacja, kleja sie do podloza jak trzeba, sa lekkie, wygodne, wykonanie bardzo dobre. Dobrze trzymaja noge no i +2-3cm do wzrostu ;) Dobrze wydane pieniadze na te buty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się podepnę pod temat, bo właściwie wagowo i budżetowo mam podobnie.

 

Właściwie już byłem zdecydowany na Rockety, ale przeczytałem, że dla atakujących lepiej buty za kostkę, aby zapobiec ewentualnym kontuzją.

Miałem właściwie 1x skręconą kostkę właśnie przy grze, no i ostatnio sobie oba stawy skokowe trochę nadwyrężyłem. Czy w związku z tym lepiej wziąć jakieś buty koszykarskie?

 

 

już nvm jakieś kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...