Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bybek5

Jaki pad do PESa, FIFY i gier tego typu

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, a ja Ci powiem, że pad od Xbox'a to najlepszy dostępny pad na rynku. :P Możesz kupić przewodowego, będzie lżejszy, jeśli by ci to przeszkadzało, a dodatkowo zaoszczędzisz troche kasy. Jeśli idzie o FIFE, sam kupuje Xpada do tej gry na dniach, po tym jak grałem na X360. Najlepiej zobacz jak ci leży ten pad, pełno wystawionych X360 w sklepach np. MM czy EMPIK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez planuje sobie jakiegos nowego pada do kompa kupic . i najlepiej jakby wygladal identycznie jak ten do playstation . jest takich pelno , ale czy sa one cos warte ? np HAMA Black Force .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez planuje sobie jakiegos nowego pada do kompa kupic . i najlepiej jakby wygladal identycznie jak ten do playstation . jest takich pelno , ale czy sa one cos warte ? np HAMA Black Force .....

Zajrzyj do przyklejonego spisu gamepadów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić jakiegoś pada do 100zł z przesyłką jaki uważacie za dobry ?

 

ja wybrałem 2 ciekawe

 

MEDIA-TECH MT1505 PC

 

Logitech Gamepad F310

 

oraz czy bezprzewodowe są lepsze niż z kablem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f310 jest na kablu, to 710 jest bezprzewodowa. Ja bym się trochę bał brać bezprzewodówki od MT. Nie mówię że na pewno jest zła ale bym się bał.

 

bezprzewodowe są lepsze niż z kablem ?

Kwestia gustu i takich czynników jak wielkość pokoju. Jeżeli masz duży pokój i chcesz grać z daleko oddalonej kanapy to owszem przewód będzie problemem. Ale jeżeli grasz wygodnie na fotelu a monitor masz tuż przed sobą to pozbywanie się kabla jest średnim pomysłem. Raz że zwiększa masę urządzenia, dwa że trzeba zaopatrzyć się w akumulatorki i dobrą ładowarkę (dodatkowy koszt) i od czasu do czasu je ładować, trzy że w przypadku pada o xboxa pozbawi cię to dużej funkcjonalności i uniwersalności w postaci sterów XBCD, cztery że w przypadku tanich padów bezprzewodowych jest duże prawdopodobieństwo awaryjności w postaci niestabilnego sygnału, jego zanikania w losowych momentach, podatnością na zakłócenia i ogólnego okupienia jakości urządzenia na rzecz dodatkowego "ficzera" jakim jest bezprzewodowość. Nieźle postraszyłem z tym ostatnim ale to nie koniecznie musi się sprawdzać w przypadku tego Media Techa. Chcę tylko powiedzieć że o ile w przypadku sprawdzonych marek ryzyko wystąpienia tych przypadłości jest znikome to w przypadku tańszych firm jak MediaTech czy Tracer jest większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odległość gdzieś raptem 5metrów

Czyli jeżeli chodzi o bezprzewodowe to Logitech bardziej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5m to już jest odległość dla bezprzewodówki. Więc lepiej zainwestować.

 

Czyli jeżeli chodzi o bezprzewodowe to Logitech bardziej ?

Biorąc pod uwagę że używki Logi rumble 2 możesz dostać od 40zł to zdecydowanie polecam Logitecha. Jedynie musisz zwrócić uwagę na kwadradowe otwory dla analogów. Nie wiem jak w Fifie ale w takim Devil May Cry 4 nie bardzo się zprawdzają. Lepsze okrągłe.

Sęk w tym że jeszcze dodatkowo będziesz musiał wydać kasę na jakieś przyzwoite akumulatorki i ładowarkę. No chyba że co tydzień będziesz biegał do sklepu po nowe baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj używanego pada do Xboxa 360 z odbiornikiem do PC. Może uda ci się wyrwać do 100. Drugą możliwości jest kupienie przedłużki USB, ale imo to z deczka desperacja. :E Po prostu dla mnie pad od X'a jest No 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny pad na jakim grałem to z PS2 :) nieźle też wygląda ten z media-techu co pokazałem jednak do " random " firm nie mam przekonania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję pada do gry FIFA. Cena - max 120 zł. Co polecicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Logitech F510

sprawdzona konstrukcja na której pograsz dłuuuugie lata.

ja mam poprzednika tego pada tj rumblepad 2 i przez 6 lat przegrałem na nim ponad 5 tys godzin we fifę i działa jak nowy. nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz do 120 zł tylko Logitech F510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

równie dobry jak ten od logitecha do fify też się dobrze nadaje. troche inne ułożenie gałek. jest wersja bezprzewodowa wiec jak nie chcesz na kablu to ten będzie bardziej odpowiedni. chcac.podlaczyc pada od.xboxa do pc bedzie potrzebna dodatkwa przejcsiowka lub nadajnik czyli +40 zl do zakupu. oba pady (f510 i pad od xboxa) to praktycznie ta sama górna półka.

ja preferuję sprzęt od logitecha ale głównie dlatego że jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad od xboxa najlepszy do pc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

Sam posiadam go od dawna.

Gra na nim to poezja!

Dodatkowo każda gra wspierająca pada, ma pod niego predefiniowane ustawienia więc nie trzeba się bawić w ustawianie klawiszy.

Podpinasz i grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rtype:

 

Zauważ, że pady na Xinput za połowę ceny pada od x'a są wykrywane jako pad od x'a. Speedlink Xeox pro analog jest obecnie najlepszym padem względem cena:opłacalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba uzywany... Ja uzywanych padow juz nie kupie, ostatnio sie na tym przejechalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuc troszke do orginalnego pada od xkloca . jakosciowo lepszy i do tego praktycznie kazda gra pc jest robiona pod niego . nie trzeba sie babrac w ustawieniach . wszystko od razu ustawione jak na konsoli ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego speedlinka chyba czyta jako xboxowego.

 

Możesz jeszcze znaleźć f310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pad do PC to tylko Xbox360 Wireless. :thumbup:

Im szybciej to zrozumiecie tym, więcej kasy oszczędzicie, wymieniając co pół roku te tandetne, chińskie dziadostwo.

 

Ostatnio kupiłem bratu nówkę w Lombardzie za 120zł. Wystarczy nieco poszukać na allegro i trafić okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Speedlika XEOX PRO SL-6556-BK z aukcji i rewelacja, jestem mile zaskoczony, miałem w rekach pady od Xboxa i ten chyba jest nawet lepszy, ponieważ lepiej się go trzyma dzięki użytemu materiałowi, doskonała kopia :o. Fifa wykryła pad bez większych problemów i nic nie musiałem zmieniać w ustawieniach, wszystko jak na XBoxowskim padzie ;)

 

Dodatkowo prócz XInput mam DirectInput, fajnie, chociaż nie gram w stare gierki :D

 

Jak za 59zl to polecam na tą chwilę, kosmos za taka cenę, ciekawe ile podziała, mam nadzieje że długo :D

 

Jak będę mieć okazje to przetestuję jakieś inne gierki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się wtrące, ale topic o padach jest dosyć stary :<. Mógłby ktoś polecić jakiegoś pada dla laika, który nigdy wczesniej takowego urządzenia nie używał? Pad ma głównie służyć do PES'a i NBA, używany będzie raczej sporadycznie, więc jakiś cudów nie potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...