Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AdiO_86

Kombajn do gier za 2300-2500 zł , możliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Zamierzam zmienić mój stary złom na coś nowszego, ale szczerze powiedziawszy nie orientuję sie obecnie na rynku komputerowym. Chodzi mi o samą jednostkę resztę mam. Będę wdzięczny za złożenie czegoś optymalnego, najlepiej gdyby dostępny był w którymś z salonów komputerowych we Wrocławiu.

Z góry dzięki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kombajn do gier za 2500zł to albo xbox 360 albo ps3 :D bo jeśli chodzi o PC to za 2500zł do "kombajna" kupisz tylko karte graficzną :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kombajn do gier za 2500zł to albo xbox 360 albo ps3 :D bo jeśli chodzi o PC to za 2500zł do "kombajna" kupisz tylko karte graficzną :P :P :P

Jak wyjaśniłem w temacie, prosiłbym o zasugerowanie czegoś optymalnego w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parę tematów niżej identyczny temat i zestaw stamtąd:

AMD Phenom II X3 720 /2.8GHz, 95W, BOX, Black, AM3/ 420 zł

Gigabyte MA770T-UD3P /AMD 770, DDR3 1333/ 285 zł

Corsair 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 XMS3 349 zł

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 185 zł

Sapphire Radeon HD4890 Vapor-X 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out 759 zł

Samsung SH-S223C SATA (black) 99 zł

bequiet! PurePower L7 530W 259 zł

Cooler Master Elite 335 (Black) 159 zł

@esc.pl

Trochę ponad 2,5k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• no jaki piękny bezgłośny piekarniczek  100'C z ukrytymi voltami na wykresie , z celowo pominiętymi i utytymi zegarami pamiątek na wykresie  , z 1317mhz skręconymi na 1272mhz,  , byle się nie ugotowały. https://www.3dmark.com/3dm/78525824?  tu było 1317mhz na pamiątkach , ale rozumiem wstydzisz się 100'C + /1650rpm, czy może karcioszka się wysypywała ? 1650rpm do snu uśpi i wrzątek na kawkę poranną zapewni MEEEEGAAA COOOOMBO !!!!!  YOU WIN ONE AFRICAN DOLLAR !!!! 🎇 a wracając do tematu , gdzie te pętle w PR z bajki o 250W , 1100rpm , dobrych temperaturach i zero strat FPS ? ach nic z bajki nie zostało , ani 250W - "wyjszedło" jednak 300W , ani 1100rpm , zostało 96'C  na pamiątkach zdławionych do 1272@1650rpm i na testach 300W w PR 7% straty FPS, teraz trzeba preparować testy  ze skręconymi zegarami , pochowanymi napięciami , byle pamiątki na 100'C nie wchodziły przy bezgłośnych 1650rpm do Pana również leci nagroda Darwina za samozaoranie 🤜 obawiam się jednak że związek bajkopisarzy i mitomanów zielonych , odbierze nagrodę Rumcajsa za nieobronienie bajki o bezstratnym uv na zielonych kartach
    • No teoretycznie tak, tylko w praktyce chyba żadna prywatna instytucja nie weryfikuje statusu dokumentu w bazie.
    • Oryginalny Pad 189 : https://allegro.pl/oferta/kontroler-bezprzewodowy-xbox-series-x-s-czarny-12503351679 Oryginalny Akumulator 89:  https://allegro.pl/oferta/ladowarka-microsoft-play-charge-xbox-series-x-12503361083
    • Forum jest od tego, by dyskutować. Pozwolę zatem sobie samemu zadecydować, o czym napiszę.   Tak więc w kwestii komunikacji -  Przed pandemią u mnie do roboty większość docierała rowerami, hulajnogami i komunikacją miejską. Często ludzie z zarobkami po kilkanaście k miesięcznie na rękę i w górę, którzy mają dobre samochody, a jednak im korona z głowy nie spadła, gdy korzystali z innych środków transportu. Młodzi nie mogą? Uwierz, że w dojazd do centrum dużego miasta komunikacją miejską to często mniejsze zło. No chyba że ktoś woli godzinkę postać w korku. Ja wolę kwadrans w tramwaju, nawet jeśli będzie mniej komfortowo. Do tego przez ten kwadrans mogę zacząć pracować na telefonie (ogarnięcie, maili, komunikatora, itp), więc w sumie cała godzina do przodu.
    • Jest mniej wykastrowanym dyskiem, kosztuje mniej bo to jednak ich budżetowa linia oraz zapewne mają niższe marże niż Samsung który lubi się wysoko cenić.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...