Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

White Widdow

Podświetlana klawiatura do 100-150 zł - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chcę wymienić klawiaturę ma być dobra do grania o standardowych wymiarach oraz podświetlana obecnie mam na ten cel 100zł ale za kilka 4 dni będę mógł dołożyć z 50zł więc więc klawiatóra ma być od 100 do 160 może być też tańsza oczywiście ;) kupie coś dobrego za tą cene?

dajcie propozycje bo ja narazie znalazłem coś takiego

 

http://allegro.pl/item659115744_klawiatura...a_2_kolory.html

 

http://allegro.pl/item660114755_klawiatura...i_usb_lodz.html

 

PS.Klawiatóry typu G11 nie wchodzą w grę bo są za duze mam nadzieje że pomożecie pozdro

 

daje 'pomógł' :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli lepiej dopłacić a moze jest coś "lepszego" czy też innego do 160zł? czy raczej się nie opłaca dopłacać bo ta za 140 będzie wystarczająca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 Link będzie lepszym wyborem

Przecież na pierwszy rzut oka widać, że praktycznie niczym się nie różnią, a skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIkkos no właśnie ;D ale czemu jest o 50zł+ droższa ? chyba raczej różnice są może w funkcjonalności? zresztą nie wiem czy podświetlana klawa za mniej niż 100zł będzie dobrym wyborem ^?

 

no cóż polecajcie dalej rozważę każdą sensowna propozycje

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czemu jest o 50zł+ droższa ? chyba raczej różnice są może w funkcjonalności?

W OCZu myślą, że jak są bardziej znaną firmą to mogą więcej zedrzeć. Tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Microsoft Sidewinder X6

Sidewinder X6

 

Klawa ma płynnie regulowane podświetlenie, odczepiamy numpad, programowalne przyciski

Ja kupiłem używana za 160 zł.

Moja rekomendacja poluj na allegro na okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również głos na MS Sidewinder X6. Niestety trzeba wyłożyć trochę więcej jak 100 złotych ale klawiaturka jest świetna. Płynna regulacja podświetlenia, makra, odczepiana klawatura numeryczna (można podłączyć z drugiej strony), profile pod gry, rejestrowanie makra w locie i jeszcze kilka innych funkcji. Mi się udało ją kupić w MM za 130 złotych bo mieli ostatnią sztukę na wystawie bez pudełka. Normalnie w MM stoją za 169 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trochi droga ale dość fajnia a może ktoryś z was powiedzieć jak jej wymiary? razem z kl numeryczną albo kilka fotek zapodać i ju ;] bo jeżeli się opłąca to dołoże te góra 40zł

ps.: a no na allegro za 209zł ;/:<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary to ok 52x22 cm. Fotki jakby co mogę wrzucić późnym popołudniem lub wieczorem. Tak jak mówiłem jeśli masz gdzieś blisko Media Markt to zobacz tam. U nas w MM są za 169 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miedia mam 30km od miasta swojego a z tego co widze to ona tylko na czerwono jest podświetlana? (czy pomarańczowo nie wiem ;p)

a wielkość 52cm to też jak na mój blat troche dużo niestety bo całość ma 67 a myszka jeszcze xD no w każdym bądź razie albo to albo ocz omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura ma tylko czerwone podświetlanie. Na pomarańczowo są podświetlone klawisze makro. Ale podświetlanie moim zdaniem jest dobre, nie wali po oczach i do tego masz jeszcze na pokrętle płynną jego regulację. Zdjęcia niestety nie oddają tego efektu a wierz mi że w nocy klawiatura prezentuje się bardzo fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierze wieże ale tak jak mówiłem cena i wielkość trochę ją wyklucza ale zobacze jak to będzie jakiej bym nie wzioł będę raczej zadolony patrząc na to że teraz mam klawe za 40zł która w grach mi sama kieruje obiektem albo się przestawia i tzreba wtedy zrobić trick ctr+shift ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze bardzo fajna klawa z tego Sidewinder X6. Mam pytanie bo szukam multimedialnej bezprzewodowej klawiatury. Wszystko by wskazywalo na luxemate 810 od geniusa, ale na chwile obecna nie posiadam visty ani media center tak wiec... poza tym doczytalem sie ze jest srednio wygodna i ogolnie w testach zawsze sie czegos czepiaja. Znacie moze jakis inny fajny model bezprzewodowej najlepiej z touchpadem zeby nie kosztowala pow 250zl? :D

Jak nie to posysam tego M$'a :)

 

I jeszcze pytanko w sprawie klawiatury M$, czy te programowalne przyciski tylko do gier są czy w visual studio i innych programach tez mozna uzywac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciski od makr można wykorzystać wszędzie. Można im przypisać różne funkcję np. kopiowania (CTRL+C), odpalnie Worda czy Excela, wylogowanie systemu itd itd. Można im przypisać uruchomienie jakiegokolwiek programu, strony internetowej, czy danego pliku. Oczywiście podstawowe zastosowanie to tworzenie makr np kliknięcie 5xF1. W sumie mamy 3 główne profile, jak pomnożymy to razy 30 klawiszy od makr to da nam to całkiem pokaźną liczbę 90 makr :). Kombinację klawiszy możemy tworzyć w edytorze lub bezpośrednio w locie. Klawiaturka jest naprawdę świetna. Jedyny minus to za długa spacja i jak np ja pracuję w robocie na zwykłej klawie 8 godzin i wracam do domu coś napisać to mam problem z pisaniem polskich liter :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wypada na tle razerow czy G15 bo to podobne mniej wiecej ceny. Powiem ze mniej gram,wiecej siedze przy pisaniu, duzo surfuje po sieci, i bawie sie w corelu,tudziez matlab, a dojdzie mi sporo programow w ramch studiow. Do spacji przyzwyczaje sie na pewno bo glownie tylko u siebie siedze na kompie. Podswietlanie obowiazkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję podświetlanej klawiatury, ma być cicha, o niskim/średnim skoku, przewodowa, najlepiej gdyby była z firmy Logitech. Cena do 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie, szukam podświetlanej klawiatury do 100 zł, wymagania to żeby miała standardowy układ klawiszy (nie chce żeby klawisze strzałek były "zlane" z resztą klawiszy. Na razie jedyne co znalazłem to jest ten revoltec:

Revoltec%20klawiatura%20LightBoard%20XL%202%20-%20czarna.jpg

 

znajdzie się co lepszego do 100 zł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał ~30zł więcej, to BTC 6300CL można by brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nt. klawiatur podświetlanych dużo czytałem i jak się okazało, jeżeli nie jesteś wymagający to te do 100 zł będą ok. Jeżeli będziesz miał zamiar grać na nich to trzeba doinwestować, ponieważ po przeczytaniu masy opinii nt. tych do 100zł mają pewne braki np. pojedyncze "zaczepienie" spacji, ścieranie oznaczeń, psucie się podświetlenia. Prawie brak negatywnych odczuć skierowanych jest w stronę Microsoft Sidewinder X6 i chyba jest to najlepsza, dopracowana "podświetlana" klawiatura do ok 170zł. koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nt. klawiatur podświetlanych dużo czytałem i jak się okazało, jeżeli nie jesteś wymagający to te do 100 zł będą ok.

 

mógłbyś mi podać link do tego co czytałeś (jeżeli go możesz znaleźć), obecnie używam klawiaturę za ~25 zł i mi wystarczy (chociaż brakuje mi podświetlenia), jedyne co wymagam od klawiatury to chcę żeby klawisze strzałek nie były "zlane" z resztą klawiszy i dużego entera (przyzwyczaiłem się do takiego), nie potrzeba mi dziesiątek dodatkowych klawiszy czy jakiś pokręteł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...