Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mlex14

Matura 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jedzie jutro skladac papiery na wydzial Elektroniki i Technik Informacyjnych , bo chcialbym zeby ktos zobaczyl liste rezerwowywych i napisal kto jest na pierwszym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosnyś Penryn. Wcześniej napalony na PG, a jak się nie dostałeś to już jedziesz po polibudzie jak po burej kobyle.

 

BTW dziś już byłem złożyć papiery na ETI i na robotyce mam 4 dziewczyny, więc tak źle nie jest. :E A ogółem na polibudę chodzi dużo dziewczyn. A ludzie są mili i wyluzowani, więc nie wiem do czego pijesz. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Gejeujcie sobie na tych Polibudach, a na Uniwerkach takie dziewczyny - mniam, mniam hehe

nie pogrążaj się, nie wiem zazdrościsz czy co? Wiesz ja nie wiem czy zauważyłeś ale samo to że poszedłeś na uniwerek nie oznacza że się na ciebie kobiety rzucą :E Znam dziewczyny z uniwerków i co ty na to? Akurat studenci politechnik biorą się do nauki na sam koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

Nie boli. Pewnie się dostane, bo są tacy ludzie co składają na max kierunków i potem rezygnują, ale już tam nie idę kujonku drogi.

Ta na pewno wyluzowani. Widać po was jak piszecie i chcecie mnie zmiażdżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha do tej pory Pendryn hydży hydży(czy jak ci tam) traktowałem twoje posty z żartem i przymruzeniem oka, ale po tej wypowiedzi to leże:E

 

Nie dostales sie tam gdzie chciales i teraz płączesz :E Pisaleś xxx postow o tym, ze progi zawsze byly niskie a ty masz takie i takie wyniki i ze sie dostaniesz.

Co wiecej kpiles z osob ktorzy nie zdali matmy rozsz :E

Troche pokory ;)

 

I te twoje słowa, ze nie zyjecie realem i ze kujony to wogole leża haha, cżłowieku nie znasz osob to nie pisz, bo mógłbyś się w prawdziwym realu(o ile wiesz ze coś takiego istnienie) zdziwił i to okropnie.

 

PS. Widać ze mocno przeżywasz że się nie dostałeś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boli. Pewnie się dostane, bo są tacy ludzie co składają na max kierunków i potem rezygnują, ale już tam nie idę kujonku drogi.

Ta na pewno wyluzowani. Widać po was jak piszecie i chcecie mnie zmiażdżyć.

Ja chłopcze to czuję nie smak a nie chęć zmiażdżenia ciebie bo po co? Żadnej satysfakcji z tego nie będę miał ty nam chłopcze wisisz. Swoją drogą masz jakieś kompleksy że tam jedziesz sobie od kujonków ja tam szanuję ludzi inteligentnych i oczytanych. Zachowujesz się jak małe obrażone dziecko a z resztą szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

A zobaczysz że się tam dostane. Czytać nie umiesz? Tam wpisują na listę wstępnie przyjętych wszystkich z wszystkich preferencji. Oni sobie po rezygnują, a ja będę nad krechą, ale i tak wybiorę Uniwersytet Gdański, a nie polibudę. ZERO ORGANIZACJI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, idź gdzie wolisz, ale piętnowanie organizacji jest odwracaniem kota ogonem. Niedawno wykpiwałeś z osób, które z podstawową matmą idą na politechnikę, a teraz sam insynuujesz, że studenci na politechnice to snoby i kujony, które patrzą na człowieka tylko przez pryzmat wyników z matury. EOT.

 

EDIT: Literówki

 

EDIT II: Hipokryta jesteś :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

No a tak nie jest? Zresztą na PG i tak się dostane, bo już tłumaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a tak nie jest? Zresztą na PG i tak się dostane, bo już tłumaczyłem.

To fajnie, a teraz idź się pochwal mamie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a tak nie jest?

Nie byłeś na żadnej uczelni guzik widziałeś a wypowiadasz się jak student 5 roku co już wszystko widział. A o matematyce uczelnianej bladego pojęcia a wyjeżdżasz z maturami. A czy się dostaniesz to zobaczymy jest na miejscu numer 100 na PWr to nawet nie miałbyś czego szukać z takim miejscem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

Ha ha śmieszni jesteście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja wam powiem tak. Mata rozszerzona na maturze jest przede wszystkim dla kujonów właśnie.

 

Penryn - :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PenrynHD skończ waść płakać, sam się tu mało wypowiadałem ale dużo czytałem więc czuję się zobowiązany do zabrania głosu. Matura, maturą, zawzięci dadzą sobie radę, natomiast zobaczymy kto upadnie z wysokiego C po pierwszej sesji. 2:Na studiach większość fajniejszych dziewczyn z Uniwerków już ma swoich bojfrendów, więc nie wiem czym sie pocieszasz. Pojechałeś po studentach Poli, bo Cię to boli. Jeśli masz jakieś problemy z sobą, to weź zrób co trzeba (podpowiem: odstresuj się) z kolejną dziewczyną w .jpeg, dzięki, ja jednak wolę Tą w "realu".

 

Panowie dajcie już mu spokój, konkrety, Energetyka czy MiBM na WiŚiE na PolŚl? Ktoś sie wybiera może stąd na PolŚl? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiBM jakos lipnie sie wydaje jako kierunek , mysle ze Energetyka jak najbardziej

 

Mam pytanie ma ktos listy na AGH ? W sensie rezerwowych i zakwalifikowanych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiBM jakos lipnie sie wydaje jako kierunek , mysle ze Energetyka jak najbardziej

Mam pytanie ma ktos listy na AGH ? W sensie rezerwowych i zakwalifikowanych?

To samo pytanie w kwestii polibudy Rzeszowskiej, konkretniej, logistyka, z tego co na razie wiem było dość sporo kandydatów lecz męczy mnie sprawa jak to jest z tymi listami, a mianowicie czy lista przyjętych razem z listą rezerwowych tworzą jedną listę gdzie na 200 miejscu jest krecha (200 = liczba miejsc) i zaczyna się rezerwa, czy są to 2 oddzielne listy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się na PW na makrokierunek 'elektronika, telekomunikacja, informatyka' od lutego.

Na PG składałem na kierunek Inżynieria Biomedyczna, ale się nie dostałem - brakuje mi około 9 pkt ujednoliconych do progu i jest przedemną ponad 60 osób.

 

Mam jakiekolwiek szanse na dostanie się w drugim naborze na PG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić aby ktoś napisał dokładnie co musi być w tej białej teczce na PG ? I jak z kolejkami na WETI ?? O której warto podjechać żeby to w miarę szybko załatwić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już mu spokój, konkrety, Energetyka czy MiBM na WiŚiE na PolŚl? Ktoś sie wybiera może stąd na PolŚl? ;>

 

M. in. ja i widziałem jeszcze bodaj dwóch, czy trzech użytkowników w tym temacie wybierających się na PŚ. Wczoraj dokumenty dostarczone, wszystko pozałatwiane, pozostaje kwestia mieszkania, bo mam do Gliwic ok 90km. Złożyłem na infe na elektrycznym, ale jestem 17 na rezerwie jeśli chodzi o ten sam kierunek na automatyce i po cichu liczę na dostanie się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić aby ktoś napisał dokładnie co musi być w tej białej teczce na PG ? I jak z kolejkami na WETI ?? O której warto podjechać żeby to w miarę szybko załatwić ?

 

http://rekrutacja.pg.gda.pl/?doc=843&lang=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jak pomyślałem, że będę miał do czynienia z takimi jak wy. To w sumie nie za bardzo mi się chciałoby tam iść. Wolę osobiście Uniwersytet Gdański, ponieważ, osoby tam idące nie przejawiają agresji, kujonizmu oraz nie okazują agresji wobec innych, nie są zarozumiałe, [\quote]

A co, przeżyłeś jakąś falę w gimnazjium ? :o A może koledzy na podwórku Cię nie lubią :lol2:

 

]no i żyją REALEM, a nie Nauką, tak jak większość z was kochani..

Jako, że wiele stron wcześniej zostało stwierdzone, iż jesteś kretynem i snobem, te jakże burackie słowa wcale mnie nie dziwią. Daje 90%, że jesteś zakompleksionym szczylem, który jet typowym popychadłem i ofiarą społeczeństwa, a co więcej mogę stwierdzić iż jesteś zwykłym pozerem. Pisząc "żyje REALEM" udowadniasz tylko, że tak naprawdę jesteś zwykłym betonem, który nigdzie nie wychodzi, a na forum próbuje bezskutecznie udowodnić, że jest ".elo elo trendi"

 

 

Radzę wam również nacieszyć się piękna pogodą za oknem. Bo taka naprawdę jest.

Dalsza część wywodu zakompleksionego szczyla

PS. Gejeujcie sobie na tych Polibudach, a na Uniwerkach takie dziewczyny - mniam, mniam hehe

No cóż, mam nadzieję, że ładniejsze niż te w sygnie i avatarze (btw. od tej sygny rzygać się chcę, nie rozumiem czemu żaden modek tego nie skasował. Przecież ładniejszy byłby zarośnięty grubas po sześćdziesiątce )

 

Pozdrawiam Kochani.

 

Wybaczcie za te cytaty, ale forum jest na tyle "popiepr****", że ciężko tu cokolwiek zrobić :Up_to_s:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Na wstępie, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu w właściwe miejsce Dziękuję. Witam szanownych użytkowników Zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc w takiej sprawie Niedawno złożyłem sobie starszego PC-ta do zabawy w retro, komputer był na Windowsie XP i posiada dysk 80GB Miałem na nim zapisane mnóstwo różnego rodzaju starych programów pod DOS i starych gier, które zbierałem przez dłuugi czas, większość pochodziła jeszcze z starych dyskietek które zostały już zagubione bądź sformatowane Tyle historii w dużym skrócie, a teraz co się stało, bawiąc się dzisiaj uruchomiłem komputer z dyskietki startowej z DOSem 6.22 i uruchomiłem program Fdisk i przez własną głupotę omyłkowo usunąłem partycję startową dysku 😄 na której było wszystko, od systemu Win XP poprzez wszystkie programy i gry, o ile postawić na nowo Windowsa to nie problem o tyle najbardziej zależy mi na całej reszcie, czy da się jakoś przywrócić tą partycję lub chociaż programy zapisane na dysku? Formatowania na szczęście w nieszczęściu nie robiłem. Jeśli da się to jakoś uratować, przywrócić partycję lub chociaż utracone oprogramowanie zbierane latami to jakim programem darmowym można to zrobić najłatwiej i najszybciej? Bardzo proszę Was o pomoc, wiem że można na Was liczyć Dodam że posiadam drugi nowszy komputer z Windowsem 10 do którego mogę podpiąć ten dysk HDD z tego starego komputera ale co dalej?
    • UV to obniżenie napięcia poniżej standardu karty dla zadanej częstotliwości taktowania rdzenia. Oczywistym jest, że jak taktowanie spada, to karta sama z siebie obniża te napięcia (wyjściowa tabela Hz/V jest w BIOSie karty) ale chodzi o to, żeby obniżyć je jeszcze bardziej.  Pomijam fakt, że są talenty, które obniżają krzywą (że niby niżej to lepiej) robiąc tym samym OV zamiast UV.  Jeśli się z tym nie zgadzasz, to wytłumacz mi na spokojnie, w którym miejscu i jakie bzdury Twoim zdaniem potarzam. 
    • sprawdź, czy karta - jak nie będzie internetu wpisz ping adres bramki jeśli nie będzie połączenia z ruterem\bramką raczej na pewno karta jeśli karta w menedżerze urządzeń kliknij prawym kartę - właściwości, zarządzanie energią, ewentualnie odhacz zezwól na wyłączanie urządzenia...  - może to
    • Od kilku dni mam problem z YouTube. Kiedy wchodzę do zakładki moje filmy to nie ma tam żadnego filmu, który zrobiłem. Wcześniej myślałem że usunęli ale jak wejdę na jakiś film z linka który udostępniłem na jakieś stronie to ten film jest. Drugi problem to że nie ma moich playlist. Trzeci to że jak piszę jakiś komentarz to zamiast mojego niku jest podawane moje imię i nazwisko. Co ciekawe jak piszę podczas transmisji to pojawia się mój nik. Do tego mogę mój własny kanał zasubksrybować. Ktoś może wie o co biega? Wygląda to trochę jakby bym zalogowany na swoim kanale ale jednocześnie nie.
    • @Kelam u mnie ostatni bios to 7 luty, wrzuciłem gdy tylko się pojawił. Jak wtedy ustawiłem tak praktycznie nie wchodziłem w uefi. Problemy były chyba tylko głównie na płytach MSI z tego co pamiętam, przez zbyt małą pojemność kości bios. Że akurat "trojaczki" MSI na b450 królowały na forum, to problem akurat tu był dość powszechny.   Ps. piszesz jakby na intelu nie było żadnych problemów...zwłaszcza ostatnio  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...