Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mlex14

Matura 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Preferencje dla nich nic nie znaczą. Mimo że ktoś składa na 15 kierunków, to jest na każdej liście przyjęty, a wybierze i tak jeden, więc próg spadnie dość sporo.

Jak to się mówi, gówno prawda. Jeżeli dostałeś się na drugi kierunek z preferencji to na "niższych" kierunkach z Twoich preferencji na liście już Ciebie nie ma.

 

Z każdym Twoim postem na prawdę tracę wiarę w to, że jesteś normalnym człowiekiem. :(:mad2: Na początku pisałeś na każdej stronie Twoje wyniki z matur, pisałeś gdzie to się nie dostaniesz- i to właśnie uważam za przejaw kujonizmu.

Co do tego, że 70% z nas odpadnie-naucz się mniej gadać, a więcej robić. Obyś był taki wygadany w tym Twoim "realu."

Prościej by było gdybyś się przyznał, że po prostu nie dostałeś się na to co chciałeś, bo tam progi były za wysokie i teraz nie masz żadnego wyboru i idziesz na UG. Trochę honoru chłopie.

 

Pozdrawiam Kochani! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać jasną odpowiedź na moje pytanie z postu nr 3738?

 

Ale jeśli wiele osób pisze że są np. na miejscach od 1 do 10 czy tam np. 3x to wynika że rezerwa się jednak nie zaczyna 1 cyfrę po ilości miejsc na kierunek, a ja jestem w dość marnej sytuacji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy na PG trzeba do tych wszystkich rzeczy przy rekrutacji dać też zaświadczenie lekarskie? Wiem, że wśród tego co jest napisane, że trzeba donieść nic o tym nie ma, ale pamiętam jak nam przed maturą mówili, że trzeba zrobić, bo inaczej nie bedziemy mogli iść na żadną uczelnię.

 

Kłamali!

 

Masz tu podane co trzeba mieć:

http://rekrutacja.pg.gda.pl/?doc=843&lang=pl

 

I tyle, jakieś badania czy zaświadczenie to pewnie w trakcie studiów.

 

Wu70 właśnie ta strona nie chce mi się wczytać nie wiem czemu , dlatego pytam :D

 

Podpisana deklaracja, oryginał świadectwa, dowód wpłaty, dwa kolorowe zdjęcia, zdjęcie cyfrowe (na stronie rekrutacji) i kserokopia obu stron dowodu osobistego.

 

Tak swoją drogą, co do tej kserokopii dowodu, ma być poświadczona przez notariusza lub uczelnię, znaczy na miejscu pokazuje dowód i kopie, i to wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić aby ktoś napisał dokładnie co musi być w tej białej teczce na PG ? I jak z kolejkami na WETI ?? O której warto podjechać żeby to w miarę szybko załatwić ?

w teczce jest to co jest napisane na stronie

 

jeśli chodzi o to ksero dowodu poświadczone przez uczelnię to chodzi o to że normalnie robisz sobie ksero dowodu z obu stron i w momencie oddawania dokumentów oni sprawdzą czy jest zgodne z oryginałem czy nie (weź oryginał dowodu dla porównania).

 

kolejek jeszcze nie będzie. to jest tak że w sali siedzi sobie grupa studentów i oni cię będą obsługiwać, pytać o kolejne dokumenty i odhaczać co i jak w bazie danych. dość szybko idzie, ja to chyba rok temu jak robiłem to w 20 minut załatwiłem. o podjeżdżanie o konkretną godzinę się tym samym nie martw.

 

co innego jak będziecie na początku semestru legitymację odbierać. wtedy dziekanat otwierają o 9, a żeby być pierwszym musisz być około 7:20 ;) ja byłem o 9 to się dostałem dopiero o 12:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te zdjęcie cyfrowe które mam załączyć na stronie rekrutacji to do kiedy muszę uzupełnić , bo jak mniemam nie mam go przynosić na pendrive czy cd w teczce xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te zdjęcie cyfrowe które mam załączyć na stronie rekrutacji to do kiedy muszę uzupełnić , bo jak mniemam nie mam go przynosić na pendrive czy cd w teczce xD

O ile wiem bez tego zdjęcia nie dało się złożyć deklaracji ;)

 

Pytanko, ma ktoś listę z matematyki na pg może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombiak , tak ale ja wgrałem tam zwykłe zdjęcie zeskanowane na bardzo ubogim skanerze więc wątpię abym trafił w podane tam proporcje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie ktoś na PK? Informatyka "lepsza" na WFMiIS czy na WIEiK'u? Tak ogólnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Penryn :E :E :E :E Przeczytaj swoje wczesniejsze posty :E Dawno sie tak nie usmialem cudowne dziecko Pclaba nie dostalo sie na PG i teraz psioczy ze ida tam same debile albo kujony :E :lol:

 

Naprawde myslisz ze idac na UNI rzuca sie na ciebie laski? :E Haha, nie moge.

 

 

Dzieki Penryn dawno nie widzialem tak bolesnego upadku synusia nauczycielki przywyczajonego ze mu wszystko wolno hehe :E

 

 

 

 

 

 

PS:

Ciekaw jestem jak zniesie to ze jak to okreslil :DEBILE: z podstawowa mata na maturze beda inzynierami haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz mu spokoj , chlopak sie podniecil napisal jakas glupote a wy w nim rzezbicie:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

Eh nie podnieciłem się niczym, po prostu napisałem co uważam, niech sobie piszą co chcą...mnie to tam już to not interest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jak pomyślałem, że będę miał do czynienia z takimi jak wy. To w sumie nie za bardzo mi się chciałoby tam iść. Wolę osobiście Uniwersytet Gdański, ponieważ, osoby tam idące nie przejawiają agresji, kujonizmu oraz nie okazują agresji wobec innych, nie są zarozumiałe, no i żyją REALEM, a nie Nauką, tak jak większość z was kochani.. Sądzę również, że 70% z was odpadnie, no ale cóż. Możecie się ze mnie śmiać. Proszę bardzo, ale to co dzieje się na PG to jest BURDEL. Żadnej jasności w wynikach. Preferencje dla nich nic nie znaczą. Mimo że ktoś składa na 15 kierunków, to jest na każdej liście przyjęty, a wybierze i tak jeden, więc próg spadnie dość sporo.

Radzę wam również nacieszyć się piękna pogodą za oknem. Bo taka naprawdę jest.

PS. Gejeujcie sobie na tych Polibudach, a na Uniwerkach takie dziewczyny - mniam, mniam hehe

Pozdrawiam Kochani.

Rozluźniasz mnie z rana, dzięki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie ktoś na PK? Informatyka "lepsza" na WFMiIS czy na WIEiK'u? Tak ogólnie :)

Mam kumpla na tym i na tym wydziale. Z tego co wiem na WFMiIS jest lżej, na WIEiK jest więcej jakiś takich przedmiotów bardziej elektrycznych. Na WFMiIS uruchomili teraz jakąś katedrę teleinformatyki bodajże (i w związku z tym specjalność).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie, wy się śmiejcie z penryna, a ja idę się uczyć bo w lutym mam kartkówkę z programowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ciężko, jakieś swoje odczucia i inne rady/sugestie?

mam tam koleżanki patrząc po tym co robią i jak same przyznają luz tam jest, To jest taki mbim z obciętymi mechanicznymi przedmiotami wrzucone zamiast tego zarządzanie + łatwiej niż na mbim ogólnie specjalnie wśród studentów innych kierunków na mechanicznym zip nie ma poważania. Jak mówię to z obserwacji i z znajomości, osobiście mi się wydaje żeby po tym robotę znaleźć trzeba być naprawdę dobrym, wykładowca z mechaniki opowiadał jak raz absolwentka(tzn. miała inż i robiła mgr) zip ,pyta się jak coś policzyć bo oni teraz w pracy coś muszą policzyć a ona nie wie powiedział że jej nie pomoże bo to podstawy mechaniki a że ona legitymuje się tytułem inż powinna to umieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh nie podnieciłem się niczym, po prostu napisałem co uważam, niech sobie piszą co chcą...mnie to tam już to not interest.

Raczej probowales wyladowac swoja frustracje. Od 30 czerwca flejmujesz jaka PG jest zajb*sta. A teraz piszesz jakies zale ktore nie sa nawet w 10% prawda :E Wyzywasz ludzi od kujonow i nolajfow a sam twierdzisz ze bedac na Uni masz zagwarantowane super laski :E Tak mysla zazwyczaj pryszczaci uczniowe gimnazjum ktorzy mysla ze wybierajac humana w LO beda obracac najlepsze sztuki w miescie :E

 

 

Mysle ze nie bedzie chetnych dziewczyn do przebywania z toba hehe chyba ze im opowiesz o tym jak marzyles o PG :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Na UŁ wlasnie ujawniono wyniki przyjęć.

Zainteresowany byłem 3 kierunkami : Gospodarka przestrzenna [pozycja na liscie 175]

Geografia [108] , Geomonitroning [55]

Np na gospodarce przest. jest 50 miejsc czyli najpierw przyjmują pierwsze 50 z listy tak??? czyli moje szanse sa nikłe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze nie bedzie chetnych dziewczyn do przebywania z toba hehe chyba ze im opowiesz o tym jak marzyles o PG :E

 

Slam! :D Nie mogę, świetna napinka ;-) A tak btw: pozdrawiam wszystkich którzy poszli do Krakowa, myslę że kiedyś na pewno spotkamy się przypadkiem na miasteczku AGH, chociaż mi tam daleko do technicznych, to jednak to miejsce jest magiczne dla każdego studenta z Krk ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, kiszka będzie z logistyką na prz, przynajmniej tak mi się wydaję, chyba że spełni się scenariusz Penryna o PG (masa ludzi sie nie decyduje chociaż są przyjęci) :E ale nie wydaje mi się żeby było tak pięknie, a teraz mi zostaje właściwie "zarządzanie" na którym są jescze jakieś wolne miejsca ale sam nie wiem czy chce to studiować i jest ogólnie klapa :kwasny:

 

edit: btw.

 

http://forum.pclab.pl/topic/536142-Du%C5%BCy-problem-ze-szko%C5%82%C4%85/page__st__140

 

#156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Speedziarz

Ja tam nic nie mam do penryna, chociaż trochę "burakowato" się zachowuje to tak naprawdę rozumiem go, sam też kiedyś byłem w pewnym sensie nieudacznikiem (chociaż uczyłem się zawsze świetnie). Ale wystarczy zmiana mentalności i do przodu. Na laski póki co nie masz co liczyć, przy obecnym nastawieniu i charakterze... Ale może Ci polecę pewną książkę:

Alpha Male

 

Stań się samcem Alpha i ucz się lepiej, popracuj nad charakterem i wyglądem, zadbaj o siebie (siłownia, zdrowe odżywianie, odpowiednia ilość snu, kosmetyczka, fryzjer, opalanie, zmiana stylu ubierania) w końcu masz wakacje. Czy cokolwiek może ograniczyć młodego człowieka?

Działaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kosmetyczka

 

:zakochany:

 

edit: żeby nie było ot to się zapytam w imie czego można się odwołać po nieprzyjęciu na kierunek, bo nie mam żadnych mocnych argumentów, a napisać coś w stylu "bo chcę" "bo mi się podoba" "marze o tym" to takie średnie argumenty :E

 

a i jeszcze się zapytam co się dzieje w sytuacji jeżeli na uczelni nie podejdzie ani kierunek podstawowy ani alternatywny a są jeszcze wolne miejsca na kierunku którego ani tak ani tak nie wybrałem, uczelnia namawia do zastanowienia się nad takim kierunkiem gdzie nie ma kompletu, czy przeważnie to wszystko trzeba wydzierać samemu jak psowi z gardła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do studentów PWr, szczególnie jeśli by byli tacy z kierunku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na mechanice

Mam tam znajomą, z którą czasami się uczyliśmy do analizy, poziom matmy mają w zasadzie taki sam jak na elektronice, czyli standard. Dwa razy uwaliła kreski - dwa razy przez prowadzącego. Z fizyki koleś wyskakiwał im z zadaniami o których wcześniej nie było mowy. Z reszty jakoś dała radę, jedyne co to ubolewała nad dużą ilością kół i egzaminów dzień po dniu, ale to już każdemu może się przytrafić. Ogólnie jak widać recovery pisze też coś odmiennego, jaka jest prawda dowiesz się w październiku na własnej skórze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z gda. złożyłem papiery i można powiedzieć: jestem studentem politechniki ;)

Natomiast co do UG mam od kumpla takie ciekawe info:

15:14:16 D...: na UG przyjeli wszystkich co cheli tam iść :)

15:14:34 D...: było 140 miejsc a przyjeli nawet 141 ;) cyyba sie juz zlitowali XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...