Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mlex14

Matura 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Progi na PW ogólnie utrzymały się na podobnym poziomie, poza paroma wyjątkami. Na infie próg w normie, zarówno na EiTI, jak i MiNI. A co będzie w drugiej turze to się dopiero okaże.

Przykładowo na Lotnictwie, bo to mnie interesowało akurat, próg podskoczył tak z 10 pkt. Na Aerospace Engineering podobnie, choć 2/3 wyników na liście to okolice 200 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostałem na infe ale na elektryczny tylko;p Miałem 153 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:] Jestem na EiTi na informatyce i w pierwszej piątce na rezerwie do MiNI (też informatyka) - 195pkt. Ale czekam na jutrzejsze wyniki z UW (inf i mat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 11 minut temu ogłosili wyniki rekrutacyjne na UAM'ie. Dostałem się na prawo i geografię.

 

PS. Po co ja w ogóle poprawiałem maturę, skoro próg tragicznie spadł w dół :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

Jutro wyniki na PG. Trzymajcie kciuki, ja za ws trzymam cały czas :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politechnika Krakowska:

 

Budownictwo na WIŚ : "Zakwalifikowany do przyjęcia - proszę dostarczyć komplet dokumentów do WKR " , na WIL 'Nieprzyjęty " , mój wynik z rozszerzonej maturki 68%.

 

Temat był może poruszany tysiące razy,ale czy lepiej iść na WIŚ do Krakowa czy po prostu na budownictwo w Politechnice Rzeszowskiej (slyszalem ze nie jest taka najgorsza).

 

Sprawa kolejna, mozna sie bez problemu przeniesc z WIS na WIL powiedzmy po roku>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jakie dokumenty trzeba złożyć na PW? Nie doszukałem się nigdzie info o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie , czy jeśli dostałem się na Politechnikę Śląska na Logistyke na wydziale w Zabrzu , to dokumenty musze zawieśc do Zabrza a nie do Gliwic prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, ślepy jestem.... widziałem tego pdfa już wcześniej, ale nie zauważyłem sekcji "składanie dokumentów" :D

Może faktycznie te studia to nie dla mnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem 491 na Dziennikarstwie na UW. Mam szanse się jeszcze dostać? :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mam problem :P dostałem się na IS i AiR na polibudzie krakowskiej w związku z czym mam straszny dylemat co wybrać? IS strasznie mnie interesuje :) ale boję się że będą to studia nudne w sensie, że nie nauczę się nic poza myśleniem programistycznym i programowaniem nie zobaczę nic ciekawego (silniki manipulatory roboty przemysłowe itp) z kolei mógłby mi ktoś przybliżyć jak wyglądają studia na AiR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie będzie lepszym wyborem na PŚ , inżynieria bezpieczenstwa na wydziale gornictwa i geologi czy logistyka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie , czy jeśli dostałem się na Politechnikę Śląska na Logistyke na wydziale w Zabrzu , to dokumenty musze zawieśc do Zabrza a nie do Gliwic prawda ?

Mam ten sam problem, przyłączam się do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się na WAT na Elektronikę i Telekomunikację, tylko trochę lipa, że na niestacjonarne. :mad:

Jakoś będę musiał sobie z tym poradzić. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem się na Infe na PG :) na 224 miejscu (na UMK byłem 11 :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, co myślicie o infie stosowanej na UMK? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejejeje dziś z rana w końcu można korzystać ze strony PG :P wczoraj to masakra jakaś była :E dostałem się na Automatykę i Robotykę na ETI :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dostać z 9 miejsca na Elektronikę i Telekomunikację (PG ofc). FUCK YEA :whee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

Ta strona działa tak wolno że masakra(Rekrutacja PG), chciałem z ciekawości sprawdzić który jestem, bo i tak składam dzisiaj papiery na UG, bo nie chce fizyki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile przypuszczalnie miejsc w sggw na budownictwo może się zwolnić? Może jest w temacie ktoś kto brał udział w ubiegłorocznej rekrutacji i wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lasarus popatrz na progi, w osttaniej rekrutacji rok temu spadlo do chyba 67,2 pkt

 

I takie pytanie co lepsze budownictwo na WAT czy na SGGW?

Czytalem juz wiele opinii o tym i wiekszosc pisze, ze nie wazne gdzie sie skonczy bo w pozniejszej pracy licza się tylko uprawnienia i to co masz w glowie. Prawda?

Jest ktoś moze z WAT lub SGGW i napisze jak jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak spadło jak w ubiegłym roku to bym się załapał(mam 70pk :E), ale coś mi się nie wydaje :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progi na PG ładnie wzrosły, niezły odsiew. Na głupie ZiE się ludzie nie podostawali, gdzie w zeszłym roku chętnych nie było.

AiR EiA. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...