Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mlex14

Matura 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Życie jest piękne. Już miałem wizję pracy w tygodniu i studiów w weekend....

Nie dostałem się w I turze na SGGW i na UKSW. Na UKSW byłem na bardzo odległym miejscu. Wróciłem do Warszawy 27 lipca, następnego dnia z nudów wszedłem rano do systemu uczelni, a tam "Decyzja kwalifikacyjna: kandydat zakwalifikowany"! Witaj Socjologio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, przyznac mi sie tu, kto ze mna bedzie atakowal AiR na EIA na PG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce zrezygnować ze studiów na pewnym uniwerku to powinienem dzwonić do odpowiedniego dziakanatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś nadano już numer albumu na Polsl? Idę na infę na aei, ale nie dostałem ani tego numeru w systemie, ani żadnej decyzji o której mówiła pani przy przyjmowaniu teczki. A bez tego się nie mogę zarejestrować jako student w systemie. 1 nabór się juz wg. harmonogramu skończył. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, przyznac mi sie tu, kto ze mna bedzie atakowal AiR na EIA na PG?

 

Ja i Limon. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo, to bede mial Labowych studentow:P

Do akademika idziecie, na stancje czy mieszkacie na miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akademik, Limon. ma chyba mieszkanko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, ja znalazlem pokoj za 500zl z oplatami na pietrze w domu jednorodzinnym. Osobne wejscie i 3 pokoje wynajmowane. Lazienka, kuchnia, internet 25MB za 30zl. 9km od PG. Jutro zaliczke wplacam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś szalony jeżeli te 9km to prawda :) Ja w trakcie szukania mieszkania z kolegą pierwsze na co patrzyliśmy to odległość od PG , później resztę:) No i mamy super mieszkanko 2 pokojowe 5 min od PG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mieszkal 15km od PG w Gdyni i nie narzekal. Mam tramwaj bezposrednio jadacy pod PG, wiec nie ma co narzekac. Poza tym moze da sie autem jezdzic, wiec dam rade. Nie jest zle. Poza tym za taka kase, lepiej nie bedzie. Glownie mnie interesuje, zeby sie zmiescic w jak najnizszej kwocie utrzymania.

 

edit: Trasa wyznaczana przez map24. Najkrotsza wynosi 8km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mieszkal 15km od PG w Gdyni i nie narzekal. Mam tramwaj bezposrednio jadacy pod PG, wiec nie ma co narzekac. Poza tym moze da sie autem jezdzic, wiec dam rade. Nie jest zle. Poza tym za taka kase, lepiej nie bedzie. Glownie mnie interesuje, zeby sie zmiescic w jak najnizszej kwocie utrzymania.

 

edit: Trasa wyznaczana przez map24. Najkrotsza wynosi 8km.

To ciekawą miejscówe znalazłeś. ;) Autem nie jeździj raczej (choć zależy, z której strony byś dojeżdżał). IMO lepszy tramwaj (taniej i nie musisz się martwić o miejsce parkingowe :]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie wszystko w praniu. Poczatkowo moze nawet rowerem bede smigal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak pojedziesz na jakas impreze..

 

Widzisz jakis problem? Bo ja nie. Jezdza autobusy, tramwaje, skm`ki. Poza tym, jakbym mial patrzec na lokalizacje mieszkania pod wzgledem usytuowania wzgledem klubow, to napewno nie placilbym za nie 500zl...

Z reszta, mam kumpla w centrum, wiec jak cos, przekoczuje u niego po jakiejs imprezie. Moim zdaniem szukanie problemow na sile nie ma sensu. Teraz tez mieszkam 27km od Olsztyna, we wsi do ktorej nie jezdza autobusy i jakos daje rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno te wszystkie tramwaje i autobusy jezdza w nocy.

 

 

Nam to wisi gdzie bedziesz mieszkal, tyle ze popelniasz duzy blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze da się znaleźć idealne mieszkanie blisko uczelni w sensownej cenie. Dużo zależy od tego gdzie jest konkretna uczelnia i wydział, czasami kampusy znajdują się w centrum miasta, co często wyklucza niską cenę. Zawsze jednak da się znaleźć coś kompromisowego, a myślę, że 10 min. komunikacją miejską nie jest jakąś dużą przeszkodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to same mieszczuchy dla których świat się zawala, gdy mają gdzieś dalej niż 100 metrów. :P

 

Ja liczę na akademik, najtańsza opcja, a może trafię na fajnych ludzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno te wszystkie tramwaje i autobusy jezdza w nocy.

 

 

Nam to wisi gdzie bedziesz mieszkal, tyle ze popelniasz duzy blad.

 

Blad tylko i wylacznie w Twoim mniemaniu. Nie wiem, czemu Cie martwi moje zycie prywatne i rowrywka. Skoro mowie, ze mi to nie przeszkadza, to tak jest. Jesli nie bede mial autobusu, to zaladuje dupe w samochod i pojade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blad tylko i wylacznie w Twoim mniemaniu. Nie wiem, czemu Cie martwi moje zycie prywatne i rowrywka.

Napisał wyraźnie...

Nam to wisi gdzie bedziesz mieszkal...

Po czym wyraził własną opinię na ten temat...

...tyle ze popelniasz duzy blad.

 

Skoro napisałeś gdzie będziesz mieszkał to licz się z tym, że ktoś napisze co o tym myśli. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jakis problem? Bo ja nie. Jezdza autobusy, tramwaje, skm`ki. Poza tym, jakbym mial patrzec na lokalizacje mieszkania pod wzgledem usytuowania wzgledem klubow, to napewno nie placilbym za nie 500zl...

Z reszta, mam kumpla w centrum, wiec jak cos, przekoczuje u niego po jakiejs imprezie. Moim zdaniem szukanie problemow na sile nie ma sensu. Teraz tez mieszkam 27km od Olsztyna, we wsi do ktorej nie jezdza autobusy i jakos daje rade ;)

Płacisz 500zł za mieszkanie? Jaki standard? W ilu wynajmujecie? Czy kwota, którą podałeś jest z opłatami?

 

 

Kwota, którą podałeś jest strasznie duża, tym bardziej, iż 9km to trochę jest. Nie znam realiów Gdańska, bo sam uczę się i wynajmuję mieszkanie w Poznaniu. Za 3 pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone(meble z Ikei, zero PRL-u), w 4 osoby, parter, z tarasem płacimy 380zł z opłatami. A do Uczelni to wystarczy, że przejdę tylko ulicę i jestem, około 2minuty to zajmuje.

 

Blad tylko i wylacznie w Twoim mniemaniu. Nie wiem, czemu Cie martwi moje zycie prywatne i rowrywka. Skoro mowie, ze mi to nie przeszkadza, to tak jest. Jesli nie bede mial autobusu, to zaladuje dupe w samochod i pojade.

No nie przeszkadza Ci, bo jeszcze nie zacząłeś studiować - czekaj na przymrozki, gdy zaczną się opóźnienia komunikacji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jesli chodzi o trojmiasto, to takie sa ceny. U mnie w Olsztynie tez znajomi wynajmuja po 350-400zl. Niestety siedzialem kilka dni na szukaniu ofert i 500zl to minimum jakie znalazlem. W tej cenie mam wszystkie oplaty. Pokoj w domku jednorodzinnym, w ktorym wynajmowane jest pietro. Oczywiscie wejscie jest oddzielnie. Na pietrze sa 3 pokoje 1 osobowe, hol, duza lazienka i aneks kuchenny. Za 30zl jest internet bezprzewodowy 25MB.

 

W pokoju wyrko, szafa, biurko, fotel, jakis regal i szafka nocna. Po zdjeciach widac, ze calkiem nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwota, którą podałeś jest strasznie duża, tym bardziej, iż 9km to trochę jest. Nie znam realiów Gdańska, bo sam uczę się i wynajmuję mieszkanie w Poznaniu. Za 3 pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone(meble z Ikei, zero PRL-u), w 4 osoby, parter, z tarasem płacimy 380zł z opłatami. A do Uczelni to wystarczy, że przejdę tylko ulicę i jestem, około 2minuty to zajmuje.

we Wrocławiu najmniej 400 zł we dwie osoby w pokoju!(a przeważnie to po 450) i to nie super lokalizacja tekie ceny. Obecnie szukam 1 osobowego bo mnie trochę kumple w balona zrobili i muszę sam szukać i wychodzi na dzień dzisiejszy 500 zł za jedno osobowy dość daleko od pwr i kiepskie lokum ogólnie ;/

Z siostrą doszedłem do wniosku że taniej wynająć mieszkanie w berlinie i to w lepszym standardzie(350 euro za dwa pokoje oczywiście mówię że tylko dla siebie dla jednej osoby całe mieszkanie a we wrocku za mieszkanie nawet gorszego typu niż takie w berlinie 1800-2000 zł). Skandal w biały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacisz 500zł za mieszkanie? Jaki standard? W ilu wynajmujecie? Czy kwota, którą podałeś jest z opłatami?Kwota, którą podałeś jest strasznie duża, tym bardziej, iż 9km to trochę jest. Nie znam realiów Gdańska, bo sam uczę się i wynajmuję mieszkanie w Poznaniu. Za 3 pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone(meble z Ikei, zero PRL-u), w 4 osoby, parter, z tarasem płacimy 380zł z opłatami. A do Uczelni to wystarczy, że przejdę tylko ulicę i jestem, około 2minuty to zajmuje.No nie przeszkadza Ci, bo jeszcze nie zacząłeś studiować - czekaj na przymrozki, gdy zaczną się opóźnienia komunikacji :E

Aha, ja znalazlem pokoj za 500zl z oplatami na pietrze w domu jednorodzinnym. Osobne wejscie i 3 pokoje wynajmowane. Lazienka, kuchnia, internet 25MB za 30zl. 9km od PG. Jutro zaliczke wplacam.

 

Znajdzie sobie jeszcze ładne koleżanki-lokatorki i będzie miał wesoło. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...