Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gapa63

Diablo 2 i dodatek Lord of Destruction / LoD

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tej gry nie warto piracić, tym bardziej że D2+LoD naprawdę nie jest teraz drogie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile w empiku diablo kosztuje ... 30 zł ??

parę lat temu dałem ponad stówe i nie żałuję,

 

A Ty poaszczak co, pirata masz i chcesz żeby ktoś Ci teraz pomógł :mad2:

 

Ha, ja dałem 2 tygodnie temu 6 dych w Empiku więc coś Ci się pomyliło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepski na allegro moża kupic keya za 20zl :P u mnie w MM za 49jest chyba :E czy tam 39?

p.s

dobrze ze autor "poszedł na urlop" bo kurde.. nie nawidze takich "pijawek/dzieci neo/trolli" ? nie wiem jak to sie nazywa... stworza konto na szybko (zazwyczaj wpisują byle co) i pytają sie "nie moge wlaczyc tego / tamtego" itp i myslą ze ktos im odpisze w minute, powie dokladnie co trzeba zrobić, są też tacy co np. napiszą w zestawach komputerowych (oczywiście F.A.Q jak byk widać..) ale napiszą "siema. mam 2tyś na nowego kompa, co mam sobie kupic ?PozDr_O" nikt im nie odpisuje (ledwo mija 20minut) a oni zbulwersowani :< piszą "POMOZE KTOS ? pomózcie ? odpiszcie plss" ehh ... jak bym miał moda to z miejsca ban ..(takich użytkowników to nie opłaca sie zostawiać bo wchodzą tylko raz napiszą swój problem, ktoś im odpisze i więcej na pclab nie wejda..a jak beda mieli znów jakiś problem to zrobią sobie konto na jakimś innym fourm i tam znów spytają(czemu znów nie napiszą na pclab? bo nie bedą pamiętać logina/hasła albo w ogóle adresu strony..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś save do Diablo II - Lord of Destruction z rozszerzeniem ? Jeżeli ktoś ma i może przesłać chętnie wezme :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz sobie w google: diablo 2 pan zniszczenia save, na pewno znajdziesz (savy postaci) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale znalazłem to w kilka sekund :Phttp://diablo.phx.pl/czytaj/saves/

Co sie stanie jak zainstaluje ten patch 1.1 ? Bo nie chcę żeby nic się nie zmieniło to nie moj komputer [mojego brata] i chcę żeby było tak jak jest bo mój brat gra właśnie w diablo i nie wiem co by zemną zrobił jak bym mu zepsół grywalność :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaje nowe słowa runiczne, ubertristam... i coś tam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gorszy drop w stosunku do poprzednich :P

na singlu najlepsze są te starsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis_01

Co to za gra cudzą postacią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bende juz robić nowego tematu więc napisze to tutaj , ze strony Mustara przeczytałem takie coś

Kobieta - kowal (Griswold w spódnicy :-)). Możemy u niej naprawiać wszelkiego rodzaju przedmoty oraz kupować te związane z uzbrojeniem. Pod koniec aktu, za wykonanie pewnego zadania Charsi szykuje nam superniespodziankę :-).

Oddałem jej ten właśnie przedmiot , i nie wiem co dalej , tam gdzie było : Handel , Rozmowa ... pojawiło się u niej Nasyć czy coś takiego , w onie z zadaniami pisało że on może zaklnąć item czy coś takiego. Co muszę teraz zrobić

p.s. Item który jej oddałem to młotek z klasztoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff wsadzasz w ta opcje dowolny zwykły przedmiot , ja nie wiem co w tym trudnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pfff wsadzasz w ta opcje dowolny zwykły przedmiot , ja nie wiem co w tym trudnego

Tylko że wszystko wkładałem do tego i się nie da .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafi6666

Ostatnio na Allegro pojawiły się same klucze do Diablo 2. Mam pytanie czy te klucze są legalne, czy sprzedawca powinien wystawić jakiś rachunek lub fakturę potwierdzającą legalność klucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucze są integralną częścią każdego nośnika gry. Więc nie można sprzedawać ich osobno.

 

To jest tak jak z gazetą z filmem czy czasopismem z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klucze są integralną częścią każdego nośnika gry. Więc nie można sprzedawać ich osobno.

 

To jest tak jak z gazetą z filmem czy czasopismem z grą.

A co powiesz na temat STEAM?

 

Tez klucze sa sprzedawane oddzielnie i jest to jak najbardziej legalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafi6666

Jeśli są legalne to sprzedawca powinien wystawić paragon lub fakturę to wtedy można mówić o legalności. Napisałem go gościa co sprzedaje czy wystawia jakiś dokument stwierdzający legalność kluczy i do tej pory milczy jak grób.

 

Dla mnie to ta sprawa lekko śmierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no najzwyczajniej do diablo zostały wydane takie śmieszne packi (ala zdrapka) z kluczami (było o tym już dość daaawno temu) po prostu blizard chce jeszcze trochę zarobić na leciwym hicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafi6666

Tylko wiecie panowie w naszym Durnym Państwie Policjanci mają bardzo mały iloraz IQ i mogą się czepiać, wiem bo miałem już przyjemność z panami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tak kombinować, diablo 2 razem z dodatkiem kosztuje jakieś pięćdziesiąt złotych, w pudełku z instrukcjami i wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no najzwyczajniej do diablo zostały wydane takie śmieszne packi (ala zdrapka) z kluczami (było o tym już dość daaawno temu) po prostu blizard chce jeszcze trochę zarobić na leciwym hicie :)

 

No to pojechałes... Leciwy hit? Dla mnie D2 i Starcraft to najlepsze gry, jakie wyszły :P i wcale nie są leciwe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL:D mało która gra się trzyma tak mocno po 8 latach:P

A z tymi cd-keyami to lekko śmierdzi, lepiej kupic za 50zł w pudełku no i wersja pl:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...