Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gapa63

Diablo 2 i dodatek Lord of Destruction / LoD

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy na to drodzy labowicze, zeby pograc na battlenecie razem jak wyjdzie nowy patch.

 

Ja na pewno zainstaluje sobie d2 i bede gral. ALe po co samemu jak mozna ekipą.

 

Myśle że restart pójdzie już 17 czerwca. Ale kiedy patch to nie wiem. Ma ktoś jakieś lepsze info?

 

Bashiok: Tak, cóż, nadal pracujemy nad patchem. Toczą się one w dobrym kierunku, dążymy do celu. Nie mogę jednak podać dokładnej daty, przewidujemy jednak, że potrzeba będzie całkiem sporo czasu na niezbędne testy ze względu na typ zmian, jakie pragniemy zaimplementować. Pragniemy wykorzystać dany nam czas, aby stworzyć solidną poprawkę programową, co oznacza, że nie mamy ustalonej daty jej wydania.

 

Ciekawostką i miłą informacją powinno być to, że ze względu na rodzaj zmian jakie wprowadzamy chcemy zaoferować Wam możliwość testowania Patcha - v1.13 do Diablo II oraz przesłania wszelkich spostrzeżeń i wrażeń związanych z tym nową wersją gry. W ciągu kilku najbliższych tygodni przedstawimy również sposoby, które pozwolą Wam pomóc w testowaniu tej poprawki programowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram. D2 mam zainstalowane cały czas jak będziesz chciał grać to pisz na gg: 11322540. Patch pewnie poprawi tylko kilka bugów, ale pamięć się liczy :E

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wyjdzie to chetnie pociupie na battlenecie z kims.

 

Chociaz tak bashiok pisze jakby to był jakiś przełom w grze.

Tak jak przejście z 1.09 na 1.10 zmieniło całkowicie rozgrywke, tak i teraz licze że zmieni d2 na nowo. Ile to osób znów wróci pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na allegro można znaleźć cd-key' e w cenie ok. 13żł

Czy kupując taki key moge grac na battlenet?

 

Jak teraz wyglada battlenet w D2 ? oplaca sie ? duzo ludzi ?

czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem na Allegro za 13,99 zł. taki KEY, czekam aż gość mi go przyśle i zobaczymy :-) Powinno niby być wszystko OK bo sprzedawcy piszą "CD Key pozwala na legalne pobranie gry Diablo 2 i granie na oficjalnych serwerach Battle.net." i raczej to prawda bo negatywów nie dostają, a nie wierze, że ktoś zapłacił 14 zł. i by się nie wnerwił gdyby KEY okazał się mało przydatny bo po to się go właśnie kupuje by na battle.necie pograć, a nie stukać tylko singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygladaja teraz serwery battlenet ?

Duzo ludzi ? Fajna atmosfera ? czy raczej nie ma sensu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal dużo ludzi gra. Sam gram na bramce Europe, jako XaAaR-Sorc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto swoj CD-KEY rejestrowac na koncie na BN. Wtedy nikt go nam nie ukradnie (w razie jakby sprzedawca chcial sprzedac ten klucz raz jeszcze :)

 

Bnet ma obecnie jedna wade - sporo spambotow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem te CD-KEY'e na maila i od razu zarejestrowałem na battle.necie. Poszło bez problemu więc KEY'e są OK :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na BN jest fajnie, tylko jest pełno uszustów i naciągaczy(mi to nie przeszkadza bo wiem co i jak) ale nowy wejdzie i może łatwo sie dać ograbić.

Po drugie jest teraz mnóstwo botów i przez jest duuużo przedmiotów i run. Wszystko jest tanie i łatwo dostępne.

 

Ale nadal warto pograć.

 

Aczkolwiek już pisałem, niedługo wychodzi nowy patch 1.13, oraz szykuj sie w czerwcu restart laddera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 88lvl pala na BN

ktos kto pisze o kodach to glowe chyba sie uderzyl. na battlecie nie da sie czitowac, bo gra odbywa sie jakby na serwerze, twoja postac jest przechowywana na serwerze, i nie masz jak oszukiwac.

co innego na closed BN ale tam to chyba nikt nawet nie gra.

Botow to fakt jest mnowstwo, ale niektore sa pozyteczne :> mowie o tych ktore robia ballruny :> mozna razem z nimi dobre expy zbijac :>

no sporo jest tez spambotow, ale da sie przezyc :>

ludzi nadal gra sporo, ja wlasnie ostatnio wrocilem tez do D2.

jezeli key jest orginalny to mozna grac na BN, ja wlasnie tak gram.

mam CD-KEya od kolegi kolegi kolegi itd... (nawet tej osoby nie znam, ktora kupila te D2 z ktorego mam cd keya xD )

ale plyty przegrywane mi sie porysowaly wiec z neta sobie gre sciagnalem i jazda :>

 

 

oszustow raczej jest malo.

raz wbijam na gre ktora nazywa sie "offer dupe" i kolo pisze ze mam wrzucic caly swoj eq do inventory i ze musi mnie zabic iles tam razy. najprawdopodboniej wtedy wypadlo by to co mam w ekwipunku i o to mu chodzilo pewnie.

ale tak raczej oszustow nie ma, zreszta trzeba byc ofiara zeby na takie cos sie dac, czy na jakie kolwiek inne oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi wytlumaczyc jak to działa ?

Czyli nie ma np 10 serwerów i n nich sie gra tylko każdy może sobie zrobić ?

Ile ludzi gra na takich serwerach? Jest tłok czy świeca pustkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis_01
mozecie mi wytlumaczyc jak to działa ?

Czyli nie ma np 10 serwerów i n nich sie gra tylko każdy może sobie zrobić ?

Ile ludzi gra na takich serwerach? Jest tłok czy świeca pustkami ?

 

Zakładasz grę - do ośmiu graczy maksymalnie, albo dołączasz to założonej przez kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam 88lvl pala na BN

ktos kto pisze o kodach to glowe chyba sie uderzyl. na battlecie nie da sie czitowac, bo gra odbywa sie jakby na serwerze, twoja postac jest przechowywana na serwerze, i nie masz jak oszukiwac.

co innego na closed BN ale tam to chyba nikt nawet nie gra.

Botow to fakt jest mnowstwo, ale niektore sa pozyteczne :> mowie o tych ktore robia ballruny :> mozna razem z nimi dobre expy zbijac :>

no sporo jest tez spambotow, ale da sie przezyc :>

ludzi nadal gra sporo, ja wlasnie ostatnio wrocilem tez do D2.

jezeli key jest orginalny to mozna grac na BN, ja wlasnie tak gram.

mam CD-KEya od kolegi kolegi kolegi itd... (nawet tej osoby nie znam, ktora kupila te D2 z ktorego mam cd keya xD )

ale plyty przegrywane mi sie porysowaly wiec z neta sobie gre sciagnalem i jazda :>

 

 

oszustow raczej jest malo.

raz wbijam na gre ktora nazywa sie "offer dupe" i kolo pisze ze mam wrzucic caly swoj eq do inventory i ze musi mnie zabic iles tam razy. najprawdopodboniej wtedy wypadlo by to co mam w ekwipunku i o to mu chodzilo pewnie.

ale tak raczej oszustow nie ma, zreszta trzeba byc ofiara zeby na takie cos sie dac, czy na jakie kolwiek inne oszustwo.

 

Grałes, na BN z 5 - 6 lat temu ? Ja grałem. Uwierz mi to były czasy, nie liczac pare duped items, malo tego bylo, to nie bylo botow zadnych i byla swietna gra.

 

Teraz juz tego nie ma. Pelno baalbotow lata :/. Potem koles sie szczyci 99lvl. Heh szkoda gadac.Nie mowiac o innych botach, zostawiasz na noc kompa i rano masz fajne rzeczy :/

 

Moze w 1.13 cos sie zmieni na lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedługo wychodzi nowy patch 1.13, oraz szykuj sie w czerwcu restart laddera.

Mogliby w końcu zrobić jak należy to, żebym mógł nekromantą przyzwać całą swoją armię, bez przycinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez przycinek.

 

lagowanie necrem rlz :E

ale wolę sorca na błyskawice...

 

tyle ludzi czituje :P

 

prawie każdy ma maphacka.

a warden dupy daje :E i wykrywa tylko "addony"

 

Pelno baalbotow lata :/

 

nie ma to jak wpisanie tajemniczej znanej większości komendy na wyjście bota z gry śmiesznie wtedy ludzie uciekają :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak wpisanie tajemniczej znanej większości komendy na wyjście bota z gry śmiesznie wtedy ludzie uciekają :E.

 

 

zdradzisz ja czy to tajemnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Wiecie może czy te klucze nigdy nie były zbanowane ? Nigdzie koleś o tym nie pisze. Blizzard dopuszcza 1 zbanowania kluczy. Drugi ban na zawsze eliminuje używanie klucza przy rozgrywkach battle.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy wyjdzie ten nowy patch? Z zmian jakie ma on wprowadzić to słyszałem (nie jest to potwierdzone), że zostanie powiększona skrytka gdzie trzymamy przedmioty, runy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde może to zabrzmi strasznie, ale nigdy w to nie grałem :E Kupiłbym sobie, ale jak wygląda sprawa z cheaterami i botami? Duzo ich jest? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis_01
Wie ktoś kiedy wyjdzie ten nowy patch? Z zmian jakie ma on wprowadzić to słyszałem (nie jest to potwierdzone), że zostanie powiększona skrytka gdzie trzymamy przedmioty, runy itp.

Datę wydania można tylko zgadywać.

Niby informowali o powiększonej skrytce ale nie obiecywali, że będzie na 100%.

 

Kurde może to zabrzmi strasznie, ale nigdy w to nie grałem :E Kupiłbym sobie, ale jak wygląda sprawa z cheaterami i botami? Duzo ich jest? :D

Botów się trochę narobiło. Blizzard stara się z nimi walczyć ale wychodzi im to tak średnio. Na szczęście nie są tak uciążliwe jak w innych grach.

Key na allegro kosztuje ok. 15zł, grę można legalnie ściągnąć ze strony Blizzarda. Nie zaszkodzi żebyś spróbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde może to zabrzmi strasznie, ale nigdy w to nie grałem :E Kupiłbym sobie, ale jak wygląda sprawa z cheaterami i botami? Duzo ich jest? :D

 

Co do tego to może trudno w to uwierzyć ale ja swojego czasu grałem na Single i dobrze się bawiłem. Przed multi odstraszają mnie te resety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis_01
Co do tego to może trudno w to uwierzyć ale ja swojego czasu grałem na Single i dobrze się bawiłem. Przed multi odstraszają mnie te resety :P

 

Przecież te resety nie są na tyle często żeby ze smutkiem rozstawać się z ukochaną postacią i tworzyć nową. :P

 

Obecnie mamy piąty sezon. Sezony ladderowe zostały wprowadzone przez patcha 1.10. Pierwszy sezon rozpoczął się w dniu premiery ów patcha 28 października 2003 roku. Trwał on do 9 lipca 2004 roku, kiedy to rozpoczął się sezon drugi. Sezon trzeci, rozpoczął się 8 sierpnia 2005 roku. 25 czerwca 2007 roku rozpoczął się sezon czwarty. Sezon piąty zaczął się 17 czerwca 2008 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resety są laddera. Możesz zawsze grać na non-ladder gdzie nie ma resetów.

 

Myślę, że od 1.13 przez chwilę nie będzie botów, bo ten patch zmieni wg mnie trochę grę. Bo naprzykład 1.12 to był tylko patch No-CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...