Skocz do zawartości
Gość hultek

Moda męska

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdura, glany są bardzo wygodne, ale nie przy pierwszym założeniu. No i oczywiście swoje glany, dopasowane do swojej nogi, wychodzone, wydeptane... I z czasem się coraz wygodniejsze robią :P Chociaż to nie są buty na duże mrozy. Za to po śniegu się dobrze chodzi.

 

I są seksi :P

 

Twierdzisz że są "seksi" w takim razie proszę o dowody natury zdjęciowej ;-) Proszę nie zrozum mnie opacznie. Znajdź fotkę osoby w glanach (w moim przypadku najlepiej kobietę) i udowodnij że jest seksi. Jestem bardzo ciekaw. :)

----

Tak się zastanawiałem spodnie "materiałowe" też są git i nie muszą być "sztywne" więcej luzu niż w przypadku dżinsów. Sam nosiłem kiedyś konfigurację" - ww spodnie golf marynarka skórzana. Nie wiem być może to nie było modne i kogoś kuło w oczy ale wygodnie było przyznać muszę a i w miarę (wydaje mi się) elegancko. Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moda... nie interesuje mnie co jest modne. Styl mam ten sam od lat. Czyste czarne eleganckie buty, normalne jeansy, t-shirt no i do tego skórzana marynarka/kurtka.

O, to również mój styl. Teraz w okresie zimowym t-shirt biały, na to czarna koszula z długim lub krótkim rękawem. Jasny lub ciemny jeans i buty w zależności od koloru spodni, do ciemnych ciemne "wyjściowe" lub adidaski niczym się nie wyróżniające lub białe buty do jasnych dżinsów ale nie takie dresiarskie tylko bardziej stlowe

 

Ogólnie lubię to co wygodne lecz dres jakoś mi nie pasuje. Lubię wyglądać ciut inaczej niż inni, bardziej eleganckoi.

Edytowane przez Maxel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twierdzisz że są "seksi" w takim razie proszę o dowody natury zdjęciowej ;-) Proszę nie zrozum mnie opacznie. Znajdź fotkę osoby w glanach (w moim przypadku najlepiej kobietę) i udowodnij że jest seksi. Jestem bardzo ciekaw. :)

----

Tak się zastanawiałem spodnie "materiałowe" też są git i nie muszą być "sztywne" więcej luzu niż w przypadku dżinsów. Sam nosiłem kiedyś konfigurację" - ww spodnie golf marynarka skórzana. Nie wiem być może to nie było modne i kogoś kuło w oczy ale wygodnie było przyznać muszę a i w miarę (wydaje mi się) elegancko. Co sądzicie?

 

Z fotką to ciężko, ale ja się czuję seksi w glanach, a jak się czuję seksi, to automatycznie jestem bardziej seksi, niż jak się nie czuję (chociaż może ja to niezbyt dobry przykład, bo ja mam trochę dziwne gusta). A u facetów glany to jedne z niewielu butów, które jako-tako atrakcyjnie wyglądają, więc również z mojego punktu widzenia są seksi. No ale wiadomo, to kwestia indywidualna jest, bo nie to ładne, co ładne, a co się komu podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

A co sądzicie o garniturach? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsziej facet prezentuje sie w garniturze czyt: szytym na miare,za odpowiednia gotowke, w stonowanych, ciemnych kolorach, ewentualnie na lato lansiarski bez. W polsce jezeli nie ma sie kilkuset tys zl pln, na "drobne wydatki" taki ubior na gosciu wyglada tandetnie. Podsumowujac wszystko zalezy od okazji - jedynie "bogacze" moga sobie pozwolic-i dobrze wygladac na codzien w gajerku. Milionerzy/Miliarderzy - stroj dowolny-wszystko wyglada dobrze.

 

Tak jak juz wyzej ktos napisal, do klubow ~20 wiek, najlepszym wyborem sa jeansy + ciemna koszula+prosty pasek cienki + DROGIE, PORZADNE , MARKOWE OBUWIE, np d&g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bzdura, glany są bardzo wygodne, ale nie przy pierwszym założeniu. No i oczywiście swoje glany, dopasowane do swojej nogi, wychodzone, wydeptane... I z czasem się coraz wygodniejsze robią :P Chociaż to nie są buty na duże mrozy. Za to po śniegu się dobrze chodzi.

 

I są seksi :P

Jak można "wychodzić" but z metalowym czubem? I całą cholewką sztywną jak diabli. Dla mnie glany, są tak samo lanserskie jak jakieś kolorowe nike dunk, nawet bardziej.

 

Tak się zastanawiałem spodnie "materiałowe" też są git i nie muszą być "sztywne" więcej luzu niż w przypadku dżinsów. Sam nosiłem kiedyś konfigurację" - ww spodnie golf marynarka skórzana. Nie wiem być może to nie było modne i kogoś kuło w oczy ale wygodnie było przyznać muszę a i w miarę (wydaje mi się) elegancko. Co sądzicie?
Mam dwie pary takich, zielone i brązowe, latem spoko. Teraz wolę jeansy, za zimno. Edytowane przez _nes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak można "wychodzić" but z metalowym czubem? I całą cholewką sztywną jak diabli. Dla mnie glany, są tak samo lanserskie jak jakieś kolorowe nike dunk, nawet bardziej.

 

A można, można wychodzić i czuć się komfortowo w glanach, może nigdy w życiu nie nosiłeś i teraz takie bajki opowiadasz, ja tam lubię glany i tyle, nawet mi ostatnio koleżanka powiedziała że mam "ładne glany" :P i są sexy :D, więc tylko potwierdziła zdanie Tienny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosiłem, mam dwie pary. Potwierdziłeś tylko moje przekonanie że są to głównie lanserskie buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, cóż to za idea była że nosiłeś ciężkie, niewygodne buty?

 

Idea natury wojowniczo/obronnej ;-)

 

Z fotką to ciężko, ale ja się czuję seksi w glanach, a jak się czuję seksi, to automatycznie jestem bardziej seksi, niż jak się nie czuję (chociaż może ja to niezbyt dobry przykład, bo ja mam trochę dziwne gusta). A u facetów glany to jedne z niewielu butów, które jako-tako atrakcyjnie wyglądają, więc również z mojego punktu widzenia są seksi. No ale wiadomo, to kwestia indywidualna jest, bo nie to ładne, co ładne, a co się komu podoba.

 

Oczywiście ja nie neguję byłem ciekaw zwyczajnie. Co do tego że jak czujesz się seksi automatycznie jesteś bardziej seksi to jasna sprawa. :) Jestem przekonany że w prawie każdym bucie kobieta może wyglądać seksi. Dlaczego prawie? Bo jak widzę niektóre twory. Pewną kolekcję reklamowały nawet Sugababes wokalistki dobrej klasy i z pięknym repertuarem (popatrzmy "To lost in you" czy "Stronger" bardzo ciekawe utwory) to myślałem że popełnię seppuku. Glany są ok. Jednak nie ma nic straszniejszego niż kobieta ubrana schludnie czy elegancko wszystko trzyma się kolorystycznie a na nagi przywdziewa ta nakopytniki że płakać się chce. Trzy miesiące temu sporo jeździłem tramwajami (wawka) Oczy i serce mnie bolało jak patrzyłem na "modę" tak obrzydliwych buciorów nie widział u prababci, babci,czy mamy. Tragedia. Kobiety mają w sobie coś takiego co pozwala im tuszować mankamenty w ich sylwetce czy urodzie. (mankamenty które najczęściej istnieją tylko w ich głowach) moda zakłóca ich naturalne poczucie dobrego smaku. Szpecą się, "Odkobiecają" ale pani w telewizji była tak ubrana. Buty są firmowe. Jako stu procentowy mężczyzna, heteroseksualny na dodatek. Apeluję:

 

do wszystkich kobiet i dziewczyn. Zaufajcie instynktowi nie koleżance czy telewizji. Cieszcie nasze oczy kobiecością a nie zjawiskami po których budzę się spocony i przerażony.

 

Mężczyzna też może patrzeć nie tylko na gołe plecy w zimie tatuaże czy kolczyki w dziwacznych miejscach. Mężczyzna może mieć swoją wrażliwość na obraz. Tu nie chodzi tylko o polowanie na kolejną samicę IMO. Kiedy widzę jak piękna kobieta oszpeca się strojami... no dobra już to pisałem wcześniej. hihihi

 

BTW To moda męska czy żeńska? (temat) Choć w dzisiejszych czasach tylu mężczyzn wygląda jak panienki że już nie wiem czy to się odróżnia :P

A co sądzicie o garniturach? :D

 

Jeśli nie ma potrzeby - nie nosić. Choć dobrany właściwie może być elegancki i wygodny. Teraz są inne czasy kiedyś garnitur mógł być koniecznością. Nie było wielkiego wyboru. Dziś może materiały jak i dobór reszty stroju IMO pozwalają na czucie się swobodnie. Ciężko będzie garnitury odstawić są nieodłącznym mundurkiem biznesu np choć to też nie zawsze. Sam mam dwa. Nie noszę od lat. Nawet na pogrzeb ostatnio ubrałem się stosowanie ale nie na sztywno. Kiedyś wyznawałem zasadę że gajer musi być (pogrzeby,wesela) Jeszcze pytanie ilu częściowy garnitur? Sam nie mam zamiaru nosić kamizelek i nigdy nie nosiłem. Marynarka, spodnie, golf, eleganckie buty. Żadnych koszul białych fuj czy duszących krawatów. Choć jeśli pojawi się sytuacja że trzeba będzie ubrać się tradycyjnie. Krawat zaistnieje jak i koszula. Okazja i obecni na spotkaniu mają pewien wpływ nie ukrywajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się na chwilę obecną w czymś takim przemieszczam

Zrzutekranu2009-12-07godz163212.png

 

generalnie to ubieram się w to co mi się podoba i jak na razie nikt mi nie powiedział, że wyglądam jak idiota więc chyba jest dobrze :E

 

a styl? nie ma sensu się szufladkować, generalnie uwielbiam t-shirty, prawie całą szafę różnych koszulek...

ostatnimi czasy też różne koszule, w sumie to i pod krawatem mógłbym łazić.. wszystko zależy od humoru danego dnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można doradzić co jest modne, a co nie. To jest dość często spotykane pytanie, a jednymi sklepami w, których faktycznie znajdzie się jakiś kompetentny człowiek do oceny są zazwyczaj drogie sklepy jak Royal Collection. Ale to chyba każdy z nas powinien wiedzieć w czym się czuje najlepiej, prawda? Najważniejsze, żeby się nie sugerować tymi głupimi "modami" (bo to jest dość śmieszne) na noszenie jeansów wpuszczonych za język Nike'ów, bo ostatnio widziałem, że to się robi "indie". Autor napisał, że dzwony mu odradzono bo niemodne i racja, parę lat wstecz to był krzyk mody. A moda zataczać koło lubi, dziś są popularne koszule przypominające te flanelowe, tyle, że już nie tak obwisłe i z za długimi rękawami, a wręcz slim fit. O tym jak się ubieram nie ma co pisać, bo to trochę idzie zauważyłem bardziej w stronę pochwalenia tego co noszę niż jakiejkolwiek pomocy. A jeśli ktoś chce czerpać inspiracje to niech ogląda sobie TV, zdjęcia. Niech podpatrzy jak jego ulubiony muzyk się ubiera, aktor, piłkarz. Może nawet ojciec. Czasem trzeba się przełamać, żeby np: założyć apaszkę, bo przecież koledzy tak nie noszą, albo, żeby kupić coś w tych jakże wyzywanych od "niemęskich" kolorach pastelowych. Ale w ten sposób odnajdujemy siebie i zyskujemy na pewności siebie :) Z męskich sklepów bardzo lubię Zare, aczkolwiek coraz brzydsze rzeczy robią, i coraz mniejsze promocje. W H&M, S.Oliver, Espricie, Reserved nawet Carry można znaleźć naprawdę fajny ubiór. Swojego czasu bardzo fajnym sklepem było 4You. Ostatnio podobał mi się cytat z serialu Californication, kiedy to jedna z kobiet wyśmiała głównego bohatera, że nosi poszerzane przy nogawkach jeasny. Ten jej odpowiedział - "Nie chodzi o to jak coś wygląda, tylko jak facet się w tym prezentuje/porusza" - Ot cała prawda :)

Edytowane przez hub3r7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZO - jestem na etapie poszukiwania płaszcza - co to za model wkleiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up To jest jeden z dwóch z nowej kolekcji jesień/zima w Vistuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsziej facet prezentuje sie w garniturze czyt: szytym na miare

 

 

:zadek::wymiotuje: :wymiotuje:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@up To jest jeden z dwóch z nowej kolekcji jesień/zima w Vistuli.

Dobra, nie mój przedział cenowy :P

 

Ktoś zna jakieś ciekawe sklepy netowe/producentów z modą męską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek
Ostatnio podobał mi się cytat z serialu Californication, kiedy to jedna z kobiet wyśmiała głównego bohatera, że nosi poszerzane przy nogawkach jeasny. Ten jej odpowiedział - "Nie chodzi o to jak coś wygląda, tylko jak facet się w tym prezentuje/porusza" - Ot cała prawda :)
Kiedy tak było?! Który odcinek? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie mój przedział cenowy :P

 

Ktoś zna jakieś ciekawe sklepy netowe/producentów z modą męską?

Ostatnio kupiłem sobie płaszcza w New Starr, sklepiku z Allegro, ło ten o model. Ceny w miarę, wybór spory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek
Ostatnio kupiłem sobie płaszcza w New Starr, sklepiku z Allegro, ło ten o model. Ceny w miarę, wybór spory.
Zaje*y. :o

Właśnie wydałem 150zł na kurtkę w Housie, a teraz patrzę na ten płaszcz i na tą cenę - cholera, 20zł więcej + przesyłka i... eh. :/

Nie no, świetny jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaje*y. :o

Właśnie wydałem 150zł na kurtkę w Housie, a teraz patrzę na ten płaszcz i na tą cenę - cholera, 20zł więcej + przesyłka i... eh. :/

Nie no, świetny jest!

 

 

Mam taki sam :E Tylko,że ja sobie do nich podjechałem odebrać (inny sprzedawca) ;-)

 

 

Hultek,w Housie można bez problemu zwrócić.

Edytowane przez Rubcil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

Ta, ale zerwałem metkę i już w niej chodziłem trochę. Określenie "właśnie" w moim poście jest równoznaczne z niedawno, sry. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy tak było?! Który odcinek? :D

Który dokładnie nie pamiętam, to było wtedy jak Hank zastał w pokoju Lew Ashbee'ego z Mia leżących w łóżku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba 3 sezon z tego co pamiętam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłem sobie płaszcza w New Starr, sklepiku z Allegro, ło ten o model. Ceny w miarę, wybór spory.
Mi się nie podoba.

Jeśli Japan style, to tylko i wyłącznie to: http://allegro.pl/item888655587_japan_styl...aszcz_l_m.html

Edytowane przez Alessander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krój bardzo modny, ale te kurtki jak są rozpięte wyglądają fatalnie, poza tym za 150 zł jakość tego materiału przypomina nieco koc :) Ale sam krój naprawdę ładny.

Coś za coś. Ogólnie chodzi mi właśnie o krój, bo o trwałość i jakość rzeczywiście trudno w tej cenie.

Najchętniej paradowałbym w czymś takim: http://allegro.pl/item894358055_armani_pla...i_klasa_xl.html - szkoda, że cena dojdzie do 600zł pewnie. :E

I wcale nie chodzi mi o markę. ;)

 

Bluza: http://www.allegro.pl/item891935957_bluza_japan_style.html

Szkoda, że nigdzie nie ma fizycznego sklepu z takimi ubraniami. Co prawda w tym roku mają utworzyć takowy w Warszawie, ale znając życie - będzie cholernie drogo.

Edytowane przez Alessander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...