Skocz do zawartości
Gość hultek

Moda męska

Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie o tej koszuli:

 

0hd85zf51qpghuh.jpg

 

Nie mam zbyt wielu sklepów w miesicie a szukam czegos fajnego, kolorowego.

Edytowane przez haftus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna, ile taka

70 w Reserved ale nie wiem czy to już cena wyprzedażowa :P

 

Ew. ta też jest fajna, ale dużo osób w takich biega

 

vrpsw2ycog3gja2.jpg

 

Ta po 50 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO 1. lepsza, taka luźniejsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

Obie są casualowe, ale ta druga z założenia miała być chyba elegancka, tylko te wzorki nie pasują. :P

 

Ja bym wybrał pierwszą - sam mam podobną i nie narzekam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo takich koszul w Reserved i P&B w cenie 49 zł~69 zł te droższe niczym specjalnym się nie różnią, tylko kolorystyką. ;)

 

Ładne skórzane (skaja) kurtki wystawili w Bershce. Jedną sobie przygarnąłem 99 zł, przecenioną ze 199. Były czarne i brązowe, ale wziąłem oczywiście tę pierwszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44242_02_400_x.jpg

 

chyba na tą się skuszę ;)

 

fajne buty znalazłem

1.jpg

 

w następnym miesiącu będą moje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszula fajna przynajmniej na tym zdj. Buty średnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszula fajna przynajmniej na tym zdj. Buty średnie

 

jak to z Hollister'a/A&F'a w rzeczywistości będzie to zupełnie normalnie wyglądająca koszula niczym nie różniąca się np od tych z reserved, ale wzór mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to z Hollister'a/A&F'a w rzeczywistości będzie to zupełnie normalnie wyglądająca koszula niczym nie różniąca się np od tych z reserved, ale wzór mi się podoba

 

Jeżeli z Allegro, to 9/10 przypadków jest gorszej jakości niż oryginalny hCo lub A&F :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z Allegro, to 9/10 przypadków jest gorszej jakości niż oryginalny hCo lub A&F :E

 

nie, jak kupuje od hCo albo A&F to tylko z oryginalnej strony z USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to z Hollister'a/A&F'a w rzeczywistości będzie to zupełnie normalnie wyglądająca koszula niczym nie różniąca się np od tych z reserved, ale wzór mi się podoba

 

Wzór mi się nie podoba, ale z całą resztą się zgodzę. Kiedys sam się zainteresowałem, odzieżą tych firm, bo katalogowo wyglądają nieprzeciętnie:) Potem zobaczyłem na żywca, i ot zwykła bluza, tyle że z napisem A&F, bądź Hollister, ewentualnie Ruehl. Dlatego nie wiem czemu na niektórych forach kobity i faceci wręcz szczają z zachwytu w wątkach poswięconych tej odzieży. Bardziej podobała mi się ta koszula z Reserved, jakbym miał taki styl to bym kupił pewnie.

A buty z Lacoste, za bardzo unisexowe, z przewagą na stronę damską. Ot i tyle mojego zdania:)

Edytowane przez onlysomebody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzór mi się nie podoba, ale z całą resztą się zgodzę. Kiedys sam się zainteresowałem, odzieżą tych firm, bo katalogowo wyglądają nieprzeciętnie:) Potem zobaczyłem na żywca, i ot zwykła bluza, tyle że z napisem A&F, bądź Hollister, ewentualnie Ruehl. Dlatego nie wiem czemu na niektórych forach kobity i faceci wręcz szczają z zachwytu w wątkach poswięconych tej odzieży. Bardziej podobała mi się ta koszula z Reserved, jakbym miał taki styl to bym kupił pewnie.

A buty z Lacoste, za bardzo unisexowe, z przewagą na stronę damską. Ot i tyle mojego zdania:)

 

No piszczenie z zachwytu jest akurat przesadą, natomiast lubię odzież tej marki z jednego powodu: jakości wykonania. Pomimo wielu prań ubrania praktycznie nie tracą kolorów i jakości.

Chciałbym móc to samo powiedzieć o firmach typu Bershka czy Pull & Bear, gdzie t-shirt kupiony za 150zł po pół roku jest zniekształcony i traci kolory, a kilka miesięcy później nadaje się na szmatę.

 

Kolejna zaleta A&F czy hCo to niska dostępność w Polsce. Oficjalnego sklepu nie ma i przez długi czas nie będzie, a na Allegro większość ubrań to podróby.

 

I tak nic nie przebije t-shirtu Nike mojego ojca, który kupił go w Monachium w 1993r i używał do teraz. Kolory te same, nadruki te same, stan materiału ten sam. Oblał się elektrolitem z akumulatora i nie udało się odratować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piszczenie z zachwytu jest akurat przesadą, natomiast lubię odzież tej marki z jednego powodu: jakości wykonania. Pomimo wielu prań ubrania praktycznie nie tracą kolorów i jakości.

Chciałbym móc to samo powiedzieć o firmach typu Bershka czy Pull & Bear, gdzie t-shirt kupiony za 150zł po pół roku jest zniekształcony i traci kolory, a kilka miesięcy później nadaje się na szmatę.

 

Kolejna zaleta A&F czy hCo to niska dostępność w Polsce. Oficjalnego sklepu nie ma i przez długi czas nie będzie, a na Allegro większość ubrań to podróby.

 

I tak nic nie przebije t-shirtu Nike mojego ojca, który kupił go w Monachium w 1993r i używał do teraz. Kolory te same, nadruki te same, stan materiału ten sam. Oblał się elektrolitem z akumulatora i nie udało się odratować.

W P&B są tshirty za 150zł? jeszcze nie widziałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W P&B są tshirty za 150zł? jeszcze nie widziałem

to samo miałem napisać ...

Najdroższe są te za 60zł z kolekcji "bajkowych" i one są z dobrych materiałów. Nie wymagajmy od tshirtu, który później na przecenie idzie za 15zł 5 letniej trwałości.

Kilka dni temu byłem w van graafie - tshirty przecenione ze 150 na 50zł, swetry z 300 na 70, także tą trwałością też bym się za bardzo nie podniecał, bo to jak dla mnie zwykłe placebo w większości wypadków. Najbardziej komiczne z tego co widziałem były najzwyklejsze bluzy jak ze straganu, tyle, że G-Stara i po 500zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie.

Co myslicie o wadach na spodniach:

http://moda.allegro.pl/wrangler-texas-stretch-niesamowite-w38-l32-38-32-i1421065754.html

 

Spodnie są nowe tylko posiadają jakąś drobną wadę, ale czy są one w 100% oryginalne? Bo jak mam zapłacic 100/150zł taniej za takie spodnie a będą wytrzymałe i ładnie sie prezentować to jedno przetarcie mnie nie obchodzi. I czy firma Wrangler dalej jest "dobra"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W P&B są tshirty za 150zł? jeszcze nie widziałem :E

 

Tutaj akurat się jebn*łem i chodziło mi o Zara :)

 

A kolega niżej który pytał o dobre Wranglery - nie ma takich. To co jest, szyją w Polsce. Jedynie te na rynek brytyjski są szyte w innych fabrykach i stokroć lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie.

Co myslicie o wadach na spodniach:

http://moda.allegro.pl/wrangler-texas-stretch-niesamowite-w38-l32-38-32-i1421065754.html

 

Spodnie są nowe tylko posiadają jakąś drobną wadę, ale czy są one w 100% oryginalne? Bo jak mam zapłacic 100/150zł taniej za takie spodnie a będą wytrzymałe i ładnie sie prezentować to jedno przetarcie mnie nie obchodzi. I czy firma Wrangler dalej jest "dobra"

 

Są w 100% oryginalne- raz od nich zamawialem, jednak spodnie okazały się za duże. Sprzedałem. Z jakoscia jest jak bylo, czyli very good:)Zresztą nie widziałem nigdy podróbek wranglerów, lee (chyba że mówimy o Lei, LGG itd:D). Możesz je kupić jesli chcesz to oryginał:)

 

 

A kolega niżej który pytał o dobre Wranglery - nie ma takich. To co jest, szyją w Polsce. Jedynie te na rynek brytyjski są szyte w innych fabrykach i stokroć lepsze.

 

Dziwnym trafem posiadam dwie pary Wranglerów kupionych w Pl (jedne we Wranglerze drugie w Factory Outlet) i obie made in Turkey. Chyba ci sie yebło cos z Americanosem bądź Big Starem. Więc smiem twierdzić, że Wranglery nadal są dobrej jakosci nawet bym powiedział bardzo dobrej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem posiadam dwie pary Wranglerów kupionych w Pl (jedne we Wranglerze drugie w Factory Outlet) i obie made in Turkey. Chyba ci sie yebło cos z Americanosem bądź Big Starem. Więc smiem twierdzić, że Wranglery nadal są dobrej jakosci nawet bym powiedział bardzo dobrej:)

Dla niego tylko to co robione w USA i Uk jest dobre....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niego tylko to co robione w USA i Uk jest dobre....

 

Po prostu mam porównanie. Nie wspomniałem nic o USA i UK. A jakość wykonania spodni można określić po liczbie towaru wadliwego, który jest sprzedawany za grosze i później trafia na Allegro z wyciętą metką albo bez skórki z tyłu. Takich spodni jest w ciul i jeszcze więcej - nie dość, że są źle uszyte, to często z wadą materiałową czy błędem w zabarwieniu. Już trochę tych lumpów kupiłem i śmiem twierdzić, że niejednokrotnie lepsze są jeansy z H&M za niecałe 100zł, niż Wranglery czy Lee z Allegro za 150 i więcej. Jak chcecie to kupujcie, ja Wam nie zabraniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej spodnie w których np zajechala sie nić czy coś.

Jak bym kupił to dam znać co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam takie pytanie.

 

O ta kurtke chodzi: http://moda.allegro.pl/japan-style-ganeder-9015-czarna-skora-futro-m-i1429641581.html

 

Mi sie to podoba. Szukalem jakiejs fajnej z kapturem, a ze nie znalazlem, to ta wzialem na celownik. Za to moja panna stwierdzila od razu, ze jest "pedalska" :( No jak to tak mozna, bo futro to zaraz pedalska i jeszcze z dziadami jej sie kojarzy :E

 

Jak sie zapatrujecie na takie kurtki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...