Skocz do zawartości
Gość hultek

Moda męska

Rekomendowane odpowiedzi

o te są fajne :thumbup:

mój zakup

5317_3.jpg

Name?

Edytowane przez johny11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co powiecie o tych New Balance'ach? Warto kupić? Obecnie śmigam w Dunkach Low i jestem z nich zadowolony (chodziłem w nich nawet zimą, warto dodać, że mieszkam na wsi i kilkanaście razy musiałem zasuwać w śniegu po kostki, a butom nic nie jest), ale trochę mi się przejadły. Na dziesięć osób w moim wieku które mijam na ulicy to z sześć chodzi właśnie w Dunkach lub czymś bardzo podobnym.

Ja mam zimowe buty od NB i jeśli inne buty są tak wykonane jak te moje to szczerze polecam :)

Chociaż te co ty podałeś jakoś mi się nie podobają. TUTAJ masz moim zdaniem fajniejsze modele, np. 670 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mój styl, ale zastanowiłbym się czy na wiosnę skóra/ekoskóra będzie dobrym wyborem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam w okresie wiosennym biegam w podobnej skórce. Latem to tylko wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DeVil666

Raczej w sklepie. Jutro zapodam foto kurtki skórzanej jaką sobie ostatnio sprawiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktos widzial moze te vespy na zywo?

01102254.jpg

w lodzi niestety nie moge ich nigdzie znalezc, ja wszystkie wersje tylko nie ta LO ;/ interesuje mnie jakosc wykonania bo bede musial prawdopodobnie zamawiac z allegro o ile sie zdecyduje (i wycisne troche $$ bo dopadly mnie spore nagle wydatki...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój kolega ma vespy, mówi ze nie poleca bo JUZ (ok 9 m-cy) mu sie rozwaliły, a zapłacił nie mało bo 420. O buty dba jak mało kto, zapewniam;). Aż czasami sie z niego nabijamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, pytanie za stówkę, jak odróżnić oryginalne Ray Ban'y od podróbek ?

zazwyczaj glowna roznica to polaczenie zausznikow z ta przednia rama okularow (jesli chodzi ci o wayfarer modele rb2140), oryginalne sa pod katem na oko z 80 stopni, zas w fejkach zazwyczaj zauszniki z przednia rama tworza kat 90 stopni, poza tym wielkosc napisow na zausznikach, moge wrzucic real foto oryginalnych jak co i wyszperac ci na allegro jakas aukcje ewidentnego fejka z real foto i porownasz

Edytowane przez rz3pka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a w moich wayfarerach 2132 są prawie pod kątem prostym :P zależy od modelu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie napisalem ze chodzi o 2140 ;p czyli poza aviatorami chyba najpopularniejszy model i chyba najbardziej obfitujacy w podrobki ;p mozliwe ze 2132 sa pod prostym praktycznie :D nie posiadam ich, jestem fanboyem 2140 :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Denek - na razie ekstra, żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli chyba vespa odpada ;/ czemu juz nie produkuja monte carlo... moglem kupic ze 3 pary na zapas ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecicie jakies buty "różnosezonowe"? Latam w zime często w trampach, wiec mysle ze nic mi nie straszne:D Wolałbym nie wydać więcej niż 250 z przesyłką, bo i tak się zaraz (po roku mojego niezbyt intensywnego uzywania) rozwalą. Capri, sweet classici, dunki obejrzałem, i raczej mało co mnie z nich interesuje. Top teny adidasa podobaja mi się jedynie royal blue, które nie są nigdzie dostepne w Polsce. Vansy tak też średnio. Adidas Vulc nie, bo wszyscy juz takie mają. Najbardziej skłaniam się do http://moda.allegro.pl/mega-hit-nike-sweet-classic-leather-42-5-i1479354174.html , ale mam nadzieje ze może jednak mnie oświecicie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktos widzial moze te vespy na zywo?

01102254.jpg

w lodzi niestety nie moge ich nigdzie znalezc, ja wszystkie wersje tylko nie ta LO ;/ interesuje mnie jakosc wykonania bo bede musial prawdopodobnie zamawiac z allegro o ile sie zdecyduje (i wycisne troche $$ bo dopadly mnie spore nagle wydatki...)

w manufakturze w Łodzi widziałem ten model, na 100% High ale zwykłe chyba też, wbijasz do sklepu Nike/Adidas/Puma/Reebok, nie wiem jak sie nazywa dokładnie :) jak stoisz przy McDonaldzie to kierujesz się w strone wyjścia,w prawo i po prawo jest ten sklep :)

Apropo wytrzymałości, mam Vespy tylko ten starszy model, kupiłem za 290 zł w tamtym roku w maju i teraz do tego czasu po 10 miesiącach zaczęły się rozklejać, ale fajne buty, wygodne, przeżyły nie mało, ogólnie polecam :)

Edytowane przez eXCezZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do vesp... dzisiaj nabyłem takie. Zapłaciłem 260zł, zależało mi na czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do vesp... dzisiaj nabyłem takie. Zapłaciłem 260zł, zależało mi na czasie ;)

miłego szorowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eXCezZ gdyby tam byl ten model to glupio bym sie nie pytal ;] w manu maja tylko HI i jakies nieznne mi MID ? czy jak im tam LO nigdzie nie moge znalezc ;/ w kazdym razie padlo mi 2 auto i po 1 przejedzie autobusem dorwaly mnie kanary... masakra jakas.... w dodatku te cfaniaki teraz maja takie mozliwosci ze szok :o zatrzymuja autobus, zamykaja wszystkie drzwi i czekasz na psy albo dajesz dowd.. :E :E ehh gdzie te czasy kiedy uciekalo sie w osiedla............ :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi