Skocz do zawartości
Filigranowy

SubEdit-Player Build 4072 WIndows 7 x64

Rekomendowane odpowiedzi

Hej czy udało się komuś odpalić ten program na Windows 7? Na Viście działa, jest nawet patch for Vista, ale na 7 za chiny nie potrafię sobie z tym dać rady. Poprostu nie ma obrazu. Wydaje mi się, że to kwestia WMP, na którym to opiera się SubEdit. W Viście jest 11, w 7 12 wersja WMP. Żadne ustawianie na stałę uruchamiaj jako administrator nic nie daje, żąglerka kodekami również, poprostu obrazu brak. Jak ktoś cudem odpalił SubEdita na 7 to proszę o podzielenie się instrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się wczoraj z tym diabłem mordowałem... też na 7 x64. U mnie uruchamiał się od razu po zainstalowaniu (automatycznie), i tylko ten jeden raz. Na szczęście w końcu zrobiłem to co chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Aby działał SubEdit na Win7 trzeba usunąć Windows media Player 12 i zainstalować 11 wersję. Wtedy śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie chce zaczynać nowego tematu więc się podepnę pod ten. Mam dokładnie ten sam problem co kolega powyżej, chce oglądać filmy na sub-edicie w win 7. Próbowałem wyłączyć windows media player w panelu sterowania wyłączając jego funkcje lecz wywala błąd, szukałem na liście programów lecz też go tam nie znalazłem. Próbowałem zainstalować wersję 11 lecz nie można bo piszę że obecnie jest zainstalowana 12 i starszej się nie da. Proszę o pomoc gdyż ręce mi już opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zmień odtwarzacz zamiast się męczyć...wiem też go lubiłem ale teraz potplayer.Mój link

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to już historia, od siebie polecam MPC-HC BE z racji prostoty i funkcji jakich brak w zwykłym MPC-HC, np. podbijanie głośności audio.

Potplayer też jest spoko ale jest dosyć zaawansowany i moim zdaniem do przesady w nim różnych opcji - zwykły user będzie miał problem by go pod siebie ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...