Skocz do zawartości
Kubrat76187

WoT / World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wot to juz gra stara. Gralem w nia dwa lata z przerwami na odpoczynek od nudy w grze. Ta gra jest nudna do bolu. W kolko to samo. Pajace maja tyle hajsu a nie potrafia wymyslec innych trybow rozgrywek, nacje va nacje, bitwy historyczne itd. Od kilku lat tylko 15 vs 15. Zdurniec od monotoni mozna. Nie gram pol roku, ale sledze patche i za kazdym razem rozczarowanie. Dodaja kolejne zlomy kolejne zamkniete mapy, ale ciagle to samo. Mogliby stworzyc open war world, fronty i wojna globalna live.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byla mowa o 30 vs 30 ale ucichlo po pojawieniu sie natloku informacji o Ground Forces. WG przyznalo ze GF zmienilo ich plany na przyszlosc, wiec poki co, beda kopiowac pomysly z GF. Realistyczne gaski, modele HD pojazdow, ogolnie poprawiona grafika map, dodana fizyka itp.

Sadze ze 30 vs 30 nie bedzie, dlatego sie o tym juz nie mowi - silnik nie bylby w stanie udzwignac takiej ilosci graczy i grafiki HD przy obecnej optymalizacji. Kodu nie przepisza wiec... o wiekszych bitwach mozemy zapomniec na dlugi czas. Szkoda, bo to byl "feature" na ktory najbardziej czekalem. ;<

Co do MM bylo wiele razy walkowane to jak debilny jest system bioracy WR zamiast skilla. Mi w ogole nie sprawia przyjemnosci gra z osobami co maja 1/3 mojej "wydajnosci", oni powinni grac ze swoimi, a ja ze swoimi ale szkoda juz o tym gadac. GF i jego system MM zmusi WG do zmian - zobaczycie.

Przy systemie MM z WoTa nie boli przegrana, tylko to ze jak trzymam jedna flanke, to dwie pozostale padaja i to czesto od polowy mniejszej ilosci wrogich czolgow! Zrobilem sobie przerwe od WoTa, bo mam dosc debilnego MM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byla mowa o 30 vs 30 ale ucichlo po pojawieniu sie natloku informacji o Ground Forces. WG przyznalo ze GF zmienilo ich plany na przyszlosc, wiec poki co, beda kopiowac pomysly z GF. Realistyczne gaski, modele HD pojazdow, ogolnie poprawiona grafika map, dodana fizyka itp.

...a grywalnosc ciagle na tym samym poziomie. stracili kilka lata na dodawanie drzewek i maszyn. dla mnie kompletna strata czasu. chetnie zobacze raport "grindowania" bo jakos nie widze w grze zbyt zroznicowanych typow czolgow biorac pod uwage ile ich mamy w poszczegolnych nacjach i tierach. przerost formy nad trescia i tyle. WoT to arcade pelna geba. oczywsice, ze znajdzie sie rzesza graczy, ktorej taki styl gry odpowiada. mi nie. i dlatego za kazdym razem jak gram w GF, powrot to WoT jeszcze bardziej mnie utwierdza w tym jakim slaby WoT jest produktem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co wam chodzi z tymi pomidorami? Jestem scoutem i sam mam % zwycięstw nieco poniżej 50%, ale to nie znaczy, że jestem pomidorem. Jak ktoś gra lekkimi jako scout, to wynik bitwy nie jest przecież od niego zależny. Ogarnijcie się z tym jechaniem po graczach, bo często są one niesłuszne.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To też nie całkiem chodzi o pomidory.

Wargaming opatentowało jakiś czas temu system sterowania wygranymi i gdy za często się wygrywa to losuje ci do drużyny takich ludzi którzy jeżdżą na stoku a po drugiej stronie wszystkich z maxem.

Jak masz silnik stokowy niewyszkoloną załogę i kiepskie działo to ciężko jest cokolwiek zrobić dlatego nie obwiniaj drużyny za przegraną bo to system specjalnie tworzy takie kwiatki żeby ktoś inny przez chwilę też mógł się pocieszyć że jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym losowaniem pomidorów to nie zawsze się sprawdza, wczoraj miałem kilka bitew gdzie topkę mieliśmy fioletową, niebieską a przeciwnik żółtą, czerwoną wg XVM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiście że się nie sprawdza, bo to kompletna byzydura, ale ja się poddaje - niech tam wyznawcy brzozy wierzą w co tam chcą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wargaming opatentowało jakiś czas temu system sterowania wygranymi i gdy za często się wygrywa to losuje ci do drużyny takich ludzi którzy jeżdżą na stoku a po drugiej stronie wszystkich z maxem.

Jak masz silnik stokowy niewyszkoloną załogę i kiepskie działo to ciężko jest cokolwiek zrobić dlatego nie obwiniaj drużyny za przegraną bo to system specjalnie tworzy takie kwiatki żeby ktoś inny przez chwilę też mógł się pocieszyć że jest lepszy.

Włśnie przez to olałem WOT-a, wiedziałem że jest w tej grze jakieś krętactwo bo jak mi lepiej szło to gra zaraz mnie sprowadzała na ziemię i pare(naście) bitew pod rząd przegranych choćby nie wiem co się działo, a już nie mówiąc jak się gra bez premki to dopiero gra zniechęca bo przecież jak nie zapłacisz (niby darmowa gra) to jesteś ten gorszy i nie ma tak łatwo. Teaz gram w WOW i jak narazie jest OK ale pewnie tak samo i to spieprzą bo to przecież ta sama nienachapana firma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wargaming opatentowało jakiś czas temu system sterowania wygranymi i gdy za często się wygrywa to losuje ci do drużyny takich ludzi którzy jeżdżą na stoku

:E. jest zupełnie odwrotnie, przez kilka bitew jesteś łagodniej traktowany przez mm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

img]http://i.imgur.com/d20qHQk.png[/img]

tak. 2.5k

mm war thundera pozdrawia niemieckie czołgi i samoloty :E :E :E

wg Cie nienawidzi przykro mi. to nie Twoja wina, że nie ogarniasz :E

Ile ty masz lat? Strasznie kiepsko z czytaniem ze zrozumieniem. Wytłumaczę ci, jeżeli pisze ze średnio przywiozę 2,5k to jest chyba oczywiste że mówię o normalnych bitwach. Zerknij teraz na wr na tym czołgu i pomysl przez chwile. I co wymysliles? Ze zdazaja się klasyczne bitwy w których gine po jednym bądź w ogóle bez oddania strzału. Zdążają się też epickie jak dla mnie na ten czołg czyli 4-6k dmg ale to są tylko bitwy zdazajace się raz na kilka dni. Dlatego pokazywanie tego co zaznaczyles mija się z celem bo jest mało miarodajne. Poza tym jest to dmg z czasów jak rok temu grałem tym czołgiem a wtedy zwisaly mi staty na tym czołgu jeszcze bardziej niż teraz, dazylem tylko do t62a, a teraz do obj

Edytowane przez adasikow
Niepoprawny cytat - http://forum.pclab.pl/topic/833507

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I co wymysliles?

zastanawiam sie, czy potrafisz oddychać samodzielnie, po tym jak ostatnio opisywałeś t54 i e5 lol2.gif . 2 myśl to czy grasz w wota jedną ręką, bo na innych czołgach nie jest lepiej szczerbaty.gif

ps. mi też zwisają staty, ale jakoś nie gram jak warzywko.

Edytowane przez AvQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile ty masz lat? Strasznie kiepsko z czytaniem ze zrozumieniem. Wytłumaczę ci, jeżeli pisze ze średnio przywiozę 2,5k to jest chyba oczywiste że mówię o normalnych bitwach. Zerknij teraz na wr na tym czołgu i pomysl przez chwile. I co wymysliles? Ze zdazaja się klasyczne bitwy w których gine po jednym bądź w ogóle bez oddania strzału.

W niemiły i prowokacyjny sposób zarzucasz komuś brak zdolności czytania ze zrozumieniem, gdy samemu tak naprawdę nie potrafisz się precyzyjnie wysłowić:

Staram sie wykonywac minimum dmg i w 80% mi sie to udaje - mimimum dla mnie to dmg rowny pkt hp. T54 srednio przywoze dmg ok 2,5k bez golda.

Wybacz ale twój tok rozumowania jest oczywisty tylko dla ciebie...

Co do magicznego MM - wszyscy zawsze trafiają na noobów w swoim teamie i na koksów w przeciwnym. Wszyscy. Zawsze.

Tylko jakoś nadal nie wszyscy mają WR 49-50% :D

Jakoś nadal są nooby z 44% i świetni z 60%+ I cała masa normalnych graczy między 49 a 52...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ludzie z 44% trzymali się niskich tierów, to by trochę inaczej wyglądały bitwy na X. Tymczasem czerwone E-100 (lub inne) stały się normą. Jeszcze gorzej, gdy jest to pluton 2-3 osobowy. Chociaż z tym gorzej jest różnie, zależnie od własnego czołgu. Jak może wytrzymać spory oklep, to można wyjść na duży plus nawet przy przegranej. Jeśli jest papierowy (a zwłaszcza jeśli to skaut bez dobrego działa), to przy stanie 0:6 można sobie jedynie poszukać jakiejś kryjówki w rogu mapy.

I z tego co widziałem, to są ludzie mający mniej niż 44% (oczywiście z pominięciem tych, co mają po kilka bitew na kontach).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I z tego co widziałem, to są ludzie mający mniej niż 44% (oczywiście z pominięciem tych, co mają po kilka bitew na kontach).

Owszem i to trzeba być kompletnym tumanem w tą grę. Będą AFK miałbym lepsze WR :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem i to trzeba być kompletnym tumanem w tą grę. Będą AFK miałbym lepsze WR :E

niom. podejrzewam, ze dal takich ubergraczy powinni stworzyc tryby 1 vs 15 ;) bo faktycznie WR jest wyznacznikiem, czy gracz jest dobry czy zly. wolne zarty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W niemiły i prowokacyjny sposób zarzucasz komuś brak zdolności czytania ze zrozumieniem, gdy samemu tak naprawdę nie potrafisz się precyzyjnie wysłowić:

Wybacz ale twój tok rozumowania jest oczywisty tylko dla ciebie...

Co do magicznego MM - wszyscy zawsze trafiają na noobów w swoim teamie i na koksów w przeciwnym. Wszyscy. Zawsze.

Tylko jakoś nadal nie wszyscy mają WR 49-50% :D

Jakoś nadal są nooby z 44% i świetni z 60%+ I cała masa normalnych graczy między 49 a 52...

Ok masz racje. Moze na swoj wlasny sposob cos opisuje. Chodzilo mi o to ze w 80% tych normlanych dobrych bitew mam ok 2-2,5k dmg. Do tego dochodza kalsyczne bitwy z 0-1 czy tam 2 strzałami + jakies tam epickie. Chcac nie chcac nawet jakbym mial w 100% bitwy po 2k dmg (te normlane) przeplatane w 50 % bitwami ktore konczą sie szybko to srednia leci do 1k.. i wszystko sie zgadza.... wychodzi ze mam wg statystyk z wota te 1,3k. Nie widze w tym rzadnej filozofii :)

ale nie wazne juz zreszta. celem tych rozmow z mojej strony wogole nie bylo gadanie o statystykach a o tym jakie ma sie losowania. Jak wspomnialem juz - mam przyklad ze dobry gracz na innym koncie nie radzi sobie tak dobrze. Nie bedizemy przytaczac jego statystyk bo szkoda bic piane kolejne kartki forum .

Dzis sprobuje ugrac 1mln :P bo wczoraj odpuscilem - po 10 porazkach z rzedu. Lwem nie moglem nic przebic heh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tych co myślą, że MM jest ustawiony i próbuje sprowadzić do magicznych 49/50%.

10 wygranych na 13 meczy, 3 przegrane, bo nie zrobiłem nic dla teamu.

lZIGlU8l.jpg

Te 3 przegrane to były by 100% wygrane gdyby nie to, że JA zawaliłem sprawę i zginąłem nie robiąc kompletnie nic (ot YOLO rush z myślą, że może się uda - nic bardziej mylnego).

Wasz team w większości przypadków jest tak dobry jak WY więc to w Waszych rękach leży wynik meczu, tyle ode mnie.

Edytowane przez Fr0styyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wygrywam bitwy jak mało robię. Jak mam po 6-8k obrażeń, to prawie zawsze przegrywam. I to nie, żeby obrażenia były zadawane w panicznej obronie, tylko normalnie na tych co są przede mną. Kończę tych co na mnie wyjechali i się okazuje, że druga strona padła i jestem jedynym żywym na pół drużyny przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi zdarzaja sie bitwy np IS3 gdzie mam 3 fragi 3k dmg , oczywiscie sporo strzelam i -15k sreberek w plecy .Z kolei w innej oddam 3 strzały moze 2 razy trafie ,dla druzyny nic nie wniose i +10k do przodu. Oto pokretna logika WG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też się wydaje że WR nie powinno się liczyć. Wydaje mi się że najlepszym wyznacznikiem skuteczności gry jest wynik zadanych do otrzymanych obrażeń ale oczywiście też to niema sensu we wszystkich pojazdach bo scoutem ciężko jest cokolwiek zadać a Artą na odwrót.

Przecież to normalne że to czy wygramy czy przegramy bitwę nie zależy tylko od nas oprócz nas jest jeszcze 14 graczy którzy mają różne umiejętności mają różną załogę i różne gorsze lub lepsze wyposażenie czołgu. A to że ktoś wini drużynę za przegraną to oczywiście okaz debilizmu bo nie wiemy jakim oni sprzętem dysponują.

Jak używasz Lornetki plus innych dodatków masz załogę z perkami i używasz golda to wiadomo że łatwiej ci będzie niszczyć. Sam gold ammo nigdy nie używałem a wiele razy zdarza mi się że piszą że strzelam z golda.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubie oglądać repy z których czegoś się uczę :)

Fajna gra. Ciekawy nawyk cofania przybliżenia w momencie strzału... przygarnę to.

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubie oglądać repy z których czegoś się uczę :)

Fajna gra. Ciekawy nawyk cofania przybliżenia w momencie strzału... przygarnę to.

Szczerze mówiąc miałem bardzo dużo szczęścia do umiejscowienia przeciwników, ale tez byłem w dobrych miejscach żeby ich punktować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi