Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jpt

Battlefield : Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jakby nigdy nic wbijam na herkules polska a am co? Rush na AD z 30 ludźmi o0.Zajedwabisty jest ten tryb Rush na Atacama Desert. Tak dynamicznej i filmowej rozgrywki nie było jeszcze chyba na żadnym z dotychczasowych rushy. Daje kilka screenów i później postaram się zmontować swój gameplay;). Aha i sorka jak już o tym wiadomo, ale nie było mnie w temacie od około dnia;).

SCREENS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo, ale ten piasek to porazka. po oczach pizga i nawet z malej odleglosci czesto ciezko kogos zobaczyc. swoja droga na herkulesie jeszcze nikt nie doszedl dalej niz do 3 pary mcomow ;p nie widzialem przez to dalszej czesci mapy :( a na tym screenie nawet jestem widze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sie jarac czyms, co bylo gotowe jeszcze przed premiera gry, ale daja teraz, zeby moc nazwac to mappackiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jakby nigdy nic wbijam na herkules polska a am co? Rush na AD z 30 ludźmi o0.Zajedwabisty jest ten tryb Rush na Atacama Desert. Tak dynamicznej i filmowej rozgrywki nie było jeszcze chyba na żadnym z dotychczasowych rushy. Daje kilka screenów i później postaram się zmontować swój gameplay;). Aha i sorka jak już o tym wiadomo, ale nie było mnie w temacie od około dnia;).

SCREENS

No mapa faktycznie fajna pod rush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie by bylo, ale ten piasek to porazka. po oczach pizga i nawet z malej odleglosci czesto ciezko kogos zobaczyc. swoja droga na herkulesie jeszcze nikt nie doszedl dalej niz do 3 pary mcomow ;p nie widzialem przez to dalszej czesci mapy :( a na tym screenie nawet jestem widze :D

Dla assaulta jeszcze ujdzie, ale ustrzelenie czegokolwiek reconem to porażka, słońce wali w gały chyba z każdej pozycji, piasek wali w gały i jeszcze non-stop pył, który zasłania całe pole widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szturmowcem czasem tez lipa jak zawieje dobrze to na 10m nie widac... ten piach i snieg na przeleczy to porazka ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy chcecie ? przeciez to przynajmniej zwiększa realizm w tej grze :P bo niestety po stronie fizyki, broni i hitboxów to TROCHE go brakuje w tej grze :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Map Packi same się instalują wraz z paczem czy trzeba coś kombinować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak gramy dzisiaj coś ? Mam dwa serwery , jeden 16slotów z nowymi mapami drugi na 20 slotów bez nowych map ale z limitem na 3 snajperów na team i CG wyłączony :)

 

Ewentualnie jak Pandel się zaoferuje to można i u niego zagrać ale wolałbym SC niż HC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie, to sie ogarne. Ja bym chciał zagrać na nowych mapach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj godzine to pykniemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są nazwy waszych serwerów (Krendzla i Pandela) ? Próbowałem już wielokrotnie wyszukiwać w różnych godzinach (popołudniowo-wieczornych) przez ".pl" , "Pclab" , "Pclab.pl" i nigdy mi nic nie znalazło.

 

EDIT. może być PW jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCLab.pl i Battlefield Bad Company 2 i cos tam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosik nie mogę dla siebie znaleźć wygodnego klawisza do ciachania nożem ;-) Mini ankieta: jak macie ustawiony nóż? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cosik nie mogę dla siebie znaleźć wygodnego klawisza do ciachania nożem ;-) Mini ankieta: jak macie ustawiony nóż? :E

Def, ŚPM( środkowy przycisk myszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój serwer przy 32 graczach już zdychał także na razie go wyłączyłem, może zmienie hosting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos teraz na herkulesie? bo cos sie chyba im zwalilo i mnie ciagle wyrzuca. wchodze do gry, jeszcze nie zobacze wyboru klas i wywala mnie za rule 6. juz kilkanascie x pod rzad tak dzis, wczesniej nigdy tak nie mialem. jesli ktos gra moze spytac o co chodzi admina? przy okazji podac moj nick zeby wiedzieli, ze o mnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cosik nie mogę dla siebie znaleźć wygodnego klawisza do ciachania nożem ;-) Mini ankieta: jak macie ustawiony nóż? :E

 

lewy- boczny- dolny przycisk ;) miałem na środku ale przycisk uległ destrukcji :)

 

Edyta: Swoja drogą wie ktoś czemu nie mogę się połączyć z serwerem TS? mam liveboxa, porty, zapora itp odblokowane, a pomimo tego nie moge dalej sie zalogować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z aktywacją konta w grze Battelfield Bad Company 2.

 

Po uruchomieniu gry, przechodzę do zakładki gra wieloosobowa, loguje się do konta, akceptuje warunki umowy, wpisuje numer seryjny, a następnie pokazuje mi się tylko ten komunikat : "Logowanie nieudane. Spróbuj ponownie"

 

Ponowna próba aktywacji nic nie zmienia.

 

 

 

Proszę o odpowiedz

 

edit: mój system windows 7 32bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lewy- boczny- dolny przycisk ;) miałem na środku ale przycisk uległ destrukcji :)

 

Edyta: Swoja drogą wie ktoś czemu nie mogę się połączyć z serwerem TS? mam liveboxa, porty, zapora itp odblokowane, a pomimo tego nie moge dalej sie zalogować?

 

 

Hm... nie wiem czy rozumiem. Mam taką mysz http://cokupic.pl/produkt/A4Tech-Xgame-Xl-750Bf i tutaj jest przycisk "lewy-boczny-dolny" a nawet "lewy-boczny-górny";) Sęk w tym, że w ustawieniach gra nie widzi/nie czuje tych przycisków, po prostu nie reaguje. Muszę wybrać coś z klawiatury.

Sterownik myszy zainstalowany...

Da to się jakoś naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddaje się , składam broń!! wciąż mam white screen i wywala mnie po 5 min gry ;/ zmieniałem stery na różne od 158 we dwie strony do gory i w dół robiłem re - instal zmieniałem ustawienia bawiłem się w opcjach physx i nic ta gra to łajno ;/ 139pln poszło się... EA na meile odpowiada regułką [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój system to łajno [*]

Gra jest okej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...