Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Adaś

[Wątek Główny] Sandy Bridge

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek próbowałeś może na gigusiu bardziej pocisnąć ram przy mocnym OC - płyta daje rade

POZDRO

 

mam takei testy w planach. Spokojnie. Na razie proca musze obadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem sobie najnowszy bios 1204 do płytki EVO i nie mogę go wgrać. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem sobie najnowszy bios 1204 do płytki EVO i nie mogę go wgrać. :hmm:

 

a co nie widzi go - w czym masz problem :question: jak flashujesz

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak jakby nie był do tej płyty główne. I niby nie jest do UEFI. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESC już całkiem przegina z cenami 2500K, w piątek było 869zł, teraz 899. Chamsko wykorzystują to, że chyba jako jedyni mają te procki. Mi się udało kliknąć w piątek w jednym sklepie za 812 z wysyłką za pobraniem. Do tego Asrock Extreme 4 i ... już może w środę złożę to w "kupę".

Chłodzenie nie powinno mnie ograniczać (NH-D14 na którym przy 500rpm BQ SW 14cm miałem maks.75stopni w Linxie na I5 750@4GHz z napięciem 1.37V).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam az gral bedzie mial tego i5 2500k i zamawiam...esc naprawde leci w kulki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak jakby nie był do tej płyty główne. I niby nie jest do UEFI. :hmm:

 

Ściągnąłeś ze strony Asusa? U mnie bez problemu z 1053 na 1204.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie możesz do nich zadzwonić, albo napisać maila i się spytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge tylko jest niedziela :-)

Pytam czy ktoś tam kupił i czy wie coś o rzeczywistej dostępności procków w tym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś już w sklepie PC-Media? Na ich stronie stoi, że 2500k są dostępne i to w fajnej cenie.

Myślicie, że ściema, podpucha i jak wszędzie procków nie ma?

http://www.pc-media.pl/p/pl/prointci50009/procesor+core+i5+2500k+3-3ghz+lga1155+box.html

 

Troche podejrzane opisy, w nagłówkach np. dot. i7 2600k a w szczegółowym opisie bloomfield, w opisie i7 2600 lynfield itd., strach troche zamawiac skoro tyle bledow na stronie to wysla tez jeszcze cos innego...

 

edit: http://www.opineo.pl/opinie/pc-media-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie o sklepie już czytałem. W życiu bym nie wpłacił im na konto, jak już to brałbym za pobraniem.

Maila o dostępność procków wysłałem, zobacze co odpiszą.

Jestem już ponad 2 tygodnie bez kompa stacjonarnego i brakuje mi tylko procka do zestawu, a tu wszędzie brak 2500k w uczciwej cenie (czyt. do 800 zł z przesyłką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłeś ze strony Asusa? U mnie bez problemu z 1053 na 1204.

 

Ze strony ściągnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ESC na prawdę nieźle chce na tym zarobić. Ciekawe czy na początek zamówili taką dużą ilość procesorów, czy mają dobrą hurtownie pod ręką. Ja mam nadzieje, że mi morele.net nie odda kasy, tylko przyśle odpowiedni procesor, bo jakoś nie widzi mi się kupowanie w ESC.pl.

 

@Captain_Hook

Gdzie kupiłeś tego ASRocka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie znacie jakiś sklep gdzie jest dostępny i5 2500K oprócz esc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie panowie Kuba, Banzai i jacekcz na jakim chłodzeniu/mobo wyciągacie takie wyniki?

Planuję na MSI P67GD65 + mugen 2 wyciągnąc stabilne 4.5 - 4.8 ghz do codziennej pracy na 2600K,

realne to?

Poza tym, czy jakiś sklep poza esc.pl ma procek na stanie? W edlinku miały być 7.02, ale teraz stronka

pokazuje, że w najbliższym czasie brak dostaw... a przy cenie 1100 vs 1300 w esc to jednak wolę poczekać.

 

p.s. Witam po 2 latach nieobecności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam WC ale wczoraj zmontowane i coś niebardzo dobrze działa. Tempy powinny być niższe.

muszę rozebrać i sprawdzić.

Płyta giga-byte p67a-ud5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie znacie jakiś sklep gdzie jest dostępny i5 2500K oprócz esc

a tu zle?

LOLEGRO

albo tu

DDR2

 

A powiedzcie panowie Kuba, Banzai i jacekcz na jakim chłodzeniu/mobo wyciągacie takie wyniki?

Planuję na MSI P67GD65 + mugen 2 wyciągnąc stabilne 4.5 - 4.8 ghz do codziennej pracy na 2600K,

realne to?

 

p.s. Witam po 2 latach nieobecności :)

Na mugenie z palcem w nosie(w sumie to nawet mugena nie potrzeba)

 

Witam, witam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie znacie jakiś sklep gdzie jest dostępny i5 2500K oprócz esc

 

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą też szukam tego procka, ciężko znaleźć.. Aż tu nagle, w gral jest napisane, że jest dostępny (i w dobrej cenie).

 

Resztę podzespołów w dobrych cenach znalazłem na Saturion, aż tu dzisiaj, wchodzę na ten sklep i strona się nie wczytuje. Czy ktoś wie czy koniec działalności, czy jakiś problem ze stroną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem trochę tego w ddr2

 

Intel Core i5-2500K 3.30GHz S1155 6MB BOX

Intel Core i5-2500K 3.30GHz S1155 6MB BOX OC 4,4ghz

 

czym to się rożni OC 4,4ghz WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie znacie jakiś sklep gdzie jest dostępny i5 2500K oprócz esc

Ich się pytałeś czy mają? klik

 

http://www.euromall.pl/product-pol-90174--BX80623I52500KSR008-.html - Produkt w magazynie zewnętrznym. Wysyłamy zwykle dzisiaj

 

http://www.kombo.krakow.pl/index.php?idx=KBPROINTCI50009 - Planowany termin dostawy: 2011-02-02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jest promka na lords of the fallen, pytanie mam, ile zajmuje przejscie tej gry, moze nie na 100 procent, no ale raczej tak zaglądając wszędzie i nie będąc zbyt dobrym w soulslikei
    • Odnoszę się do testu AORUS'a https://tftcentral.co.uk/reviews/gigabyte-aorus-fo32u2p Będzie dostępne dla wszystkich do przeczytania za kilka dni ponieważ na obecną chwilę recenzje mogą przeczytać patronaci z early access. I sam się może w końcu przekonasz.   Oni ze sprzętem potwierdzają to co powtarzam już kilka razy - dałem ci nawet kilka wykresów oraz cytat odnośnie HDR z tej recenzji, @MSky7 potwierdza nawet z jego "lux sprzętem" gdy sam zaczął badać temat ale nie wiem czemu cały czas idziesz w zaparte i chowasz głowę w piasek.
    • Mogą być wydane na rozwój firm, które na tym eksporcie zarabiają, tym samym na tworzenie nowych stanowisk pracy. Opłaca się importować technologię, bo to też rozwój. Import towarów i siedzenie we własnym grajdołku z daną pulą pieniędzy, którą poszerza się wyłącznie przez dodruk prowadzi do wewnętrznej dyktatury ekonomicznej i do zubożenia społeczeństwa. W sumie coraz częściej potwierdza się to co pisałem, że moim zdaniem ekonomiczne poglądy oparte na poglądach Konfederacji to kapitalizm w najgorszej formie skupiający się tylko na dwóch klasach: bogatych i biednych, gdzie biedni będą ekonomicznymi niewolnikami bogatych.  
    • Teoretycznie pozwala Ci to na przenoszenie windowsa na kolejny komputer. Ogólnie przy reinstalacji systemu powinno złapać klucz z płyty głównej, ale dodałbym jego numery przy sprzedaży. Windows 11 na dysk HDD to musi być męczarnia  
    • Jak nie masz spadków poniżej 200 to nie ma tematu ale 75hz w csie to jest dramat + ta gra działa zle na wszelkiej synchronizacji i po prostu bez gra się najlepiej przynajmniej tak było w cs go  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...