Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Adaś

[Wątek Główny] Sandy Bridge

Rekomendowane odpowiedzi

prosiłbym o kontakt osoby które kupiły od tego ogrodnika procki

pilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A m sie wydaje ze te procki pozniej wogole beda chodzily po kosztach. A dlaczego ? Ano chociazby dlatego ze Intel bedzie chcial zrekompensowac wpadke z plytami ... Zreszta nie wiem ...

Intel nie będzie sprzedawał CPU "po kosztach" bo produkuje dla zysku a nie rozrywki, hurtownie, dystrybutorzy i sklepy mogą pozbywać się tych CPU z minimalną marżą lub "po kosztach" aby uniknąć płacenia odsetek od kredytu obrotowego (czasem nawet aby uniknąć utraty płynności firmy)

Jaka będzie cena Intela w przyszłości to trudno zgadnąć bo na dzień dzisiejszy jest wiele niewiadomych.

Nie wiadomo dokładnie kiedy pojawią się płyty z poprawionymi chipsetami, nie wiadomo kiedy pojawi się buldożer AMD i na ile jego wskaźnik wydajność/cena będzie konkurencyjny do podstawki 1155. Intel jeśli obniży ceny to tylko w wyniku spadku popytu wywołanego konkurencyjną ceną buldożera od AMD. Widać że pośpiesznie i słabo przygotowana od strony technicznej oferta była już dostosowana cenami aby przeciwstawić się zepchnięciu z rynku przez nadciągającego powoli Buldożer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaryzykowałem i zamówiłem Core i5 2500k(699zł) + Gigabyte GA-P67A-UD4 (620zł) jutro zestaw powinien być już u mnie to napiszę coś więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym o kontakt osoby które kupiły od tego ogrodnika procki

pilne

ja z innym uzytkowikiem _fiber_ zapłącilismy poprzez płace z allegro. No nic, trzeba bedzie sie wybrac na policje jak sie potiwerdza informacje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Czyżby ogrodnik sprzedał CPU, który mu w ogóle nie urósł w ogródku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z innym uzytkowikiem _fiber_ zapłącilismy poprzez płace z allegro. No nic, trzeba bedzie sie wybrac na policje jak sie potiwerdza informacje :E

 

A co to za info, jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym o kontakt osoby które kupiły od tego ogrodnika procki

pilne

napisał mi iz Pani Helena do niego dzwoniła i rzekomo nie ma procków :o Poczekamy, zobaczymy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby że ktoś skorzystał z jej konta by je sprzedać czy ona sprzedawała ale nie ma na dzień dzisiejszy tych procesorów?

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisał mi iz Pani Helena do niego dzwoniła i rzekomo nie ma procków :o Poczekamy, zobaczymy :E

 

 

kurde dziwne bo ja też kupiłem za 699 i nikt do mnie nie dzwonil ;/

czyżby jakieś fake ? nic ja poczekam do piątku jak paczki nie będzie to zajmę się sprawą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego tak szybko zgodziła się na 699 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde dziwne bo ja też kupiłem za 699 i nikt do mnie nie dzwonil ;/

czyżby jakieś fake ? nic ja poczekam do piątku jak paczki nie będzie to zajmę się sprawą

do mnie tez nikt nie dzonił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam kupować płyt pod SB teraz. Jestem może pedancik, ale świadomość tego że mam wadliwą konstrukcję w budzie doprowadziła by mnie do szału :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może dostaniecie równowartość 699zł w naturze... warzyw nigdy za wiele :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banzai to nie jest zabawne wywalić taką kasę w błoto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam taki problem, w mojej płycie nie działa 1 port SATA 3 i jestem zmuszony używać portów SATA 2 więc liczę na to że nic mi nie padnie w międzyczasie bo nikt mi nie naprawi ani nie wymieni płyty kwasny.gif a czekać 2 miesiące bez kompa nie uśmiecha mi się.

 

A pytałeś czy Ci wymienią teraz? Jeśli dobrze się orientuję to masz płytę MSI. MSI ma w swojej ofercie kontroler może by Ci go wysłali jako rozwiązanie tymczasowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banzai to nie jest zabawne wywalić taką kasę w błoto...

 

Wiem, że nie ale to od samego początku wydawało się podejrzane, ktoś przed zakupem kontaktował się ze sprzedawcą? Pisałem wczoraj do tej osoby na gg i dzisiaj dostałem odp "ja nie sprzedaję procesorów, to pomyłka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tylko przepadło im 20 zł i wk...... sie można jak coś bo przez allegro to nie tak szybko odzyskać te 699 zł 3 miechy bo juz tez w to sie bawiłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli włamanie na konto...

Od poczatku mi to śmierdziało, osoba doświadczona mająca sporo komentarzy, siedząca w jednej dziedzinie, wystawia procki kradnąc opis z certfikatami w nagłówku, mimo posiadania własnego szablonu.

 

Wczoraj, żona kupiła doładowanie na all i po dwoch godznach mail od all i sprzedacy, ze ktoś się włamał...

Nie odpuszczajcie, idźcie na policje, dzieciak zapewne myśli, ze jest anonimowy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emarket podał, ze procesory mają mieć na początku przyszłego tygodnia.

Aktualna cena 774,99 zł, czyli powoli spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emarket podał, ze procesory mają mieć na początku przyszłego tygodnia.

Aktualna cena 774,99 zł, czyli powoli spada.

Chyba te z wadliwym tranzystorem...

 

Czyli włamanie na konto...

Od poczatku mi to śmierdziało, osoba doświadczona mająca sporo komentarzy, siedząca w jednej dziedzinie, wystawia procki kradnąc opis z certfikatami w nagłówku, mimo posiadania własnego szablonu.

 

Wczoraj, żona kupiła doładowanie na all i po dwoch godznach mail od all i sprzedacy, ze ktoś się włamał...

Nie odpuszczajcie, idźcie na policje, dzieciak zapewne myśli, ze jest anonimowy :lol2:

W areszcie zmieni zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesory, nie płyty główne.

Ajjjjj, nie doczytałem, pardon :P

 

A po co Ci proc bez płyty? Ja też się szykuje do kupna w eMarkecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może przez tą wpadke INTEL'a procesory stanieją, bo sprzedawcy będą chcieli się pozbyć zamówionego towaru, a w kwietniu znów będzie popyt to ceny wzrosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...