Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Adaś

[Wątek Główny] Sandy Bridge

Rekomendowane odpowiedzi

A jaka jest między tym różnica? :E :E Chyba będę musiał kupić w takim razie złącze IDE -> Sata :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To floppy connector :) Sprawdź w manualu szczerbaty.gif

 

Albo kup nagrywarkę - 60 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka, że floppy jest na dyskietki FDD ( stację dyskietek ), HDD nie obsłuży.

Wymień nagrywarkę na SATA lub dokup sobie kontroler co jest trochę bezsensowne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nie odpalisz żadnej gry albo po prostu po odpaleniu kompa i załadowaniu windy otrzymasz komunikat, że musisz podpiąć zasilanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@przelip nie strasz loltoffika

 

edit:

Kupiłem anteca gamer 520 i tam też jest 2x6 na jednej wiązce. Co prawda zasila gtx260 (65nm) ale działa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, chyba źle zrozumiałem pytanie. Myślałem, że pytasz czy nic się nie stanie jak podłączysz tylko jednym kablem pod 6 pin szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przejściówka umożliwia podłączenie urządzeń ze złączami SATA do płyt głównych wyposażonych w złącza IDE (ATA).

 

ale pewnie jak podepniesz końcówką ATA do dysku i do tego kabel sata to powinno być OK, tylko jak to się ma do zasilania? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na te przejściówki ide sata to już chyba lepiej dołożyć do nagrywarki sata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak tandetne chińskie układy scalone :P może będzie działać, 9.99 to nie taki majątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyaaa.. ja podziękuję już za takie okazje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze ktos sie wkradł na konto ? czy to taka mega obniżka :hmm:

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup i daj znać, chociaż u ekonatura było taniej : :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( ja czekam na dalsze info od KSP, więc jeszcze nie mam kasy

 

a wracając do aukcji to trochę dziwne - 100szt x 709zł ( tylko! ), ale lepiej aukcja wygląda jak u ekonatury, no i sprzedaje inne podzespoły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejściówka umożliwia podłączenie urządzeń ze złączami SATA do płyt głównych wyposażonych w złącza IDE (ATA).

 

ale pewnie jak podepniesz końcówką ATA do dysku i do tego kabel sata to powinno być OK, tylko jak to się ma do zasilania? :hmm:

 

Miałem ostatnio do czynienia z takimi przejściówkami żadna z nich nie działa z nagrywarka DVD czy też napędem DVD za to z dyskami działa dobrze. Wiec kup lepiej sobie nagrywarkę sata.

 

Ps

 

Spytałem się gościa z allegro czy wyśle za pobraniem. Ciekawe jak ściemę walnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wcześniej pytałem czy i5 2500 @ 4.1GHz, bo tyle chyba maksymalnie osiąga bardzo się różni od i5 2500K @ 4.5-4.7GHz? Powoli jest już frustrujące czekanie na ten procesor, a z tego co widać póki dostępność jest kiepska to ceny raczej nie spadną poniżej 820zł... a i5 2500 można dostać za 720zł

 

heh, maksymalny dostepny mnożnik dla wersji bez K to 37, przy taktowaniu 4100/37 szyna musiałaby pojsc na 110, mało prawdopodobne, najczesciej osiagalne jest 102-106 wg recenzji w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda uczciwa korporacja umozliwia wysyłke pobraniowa, jak dla mnie to ściema ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem do gościa o real foto pewnie i tak nie odpisze :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, maksymalny dostepny mnożnik dla wersji bez K to 37, przy taktowaniu 4100/37 szyna musiałaby pojsc na 110, mało prawdopodobne, najczesciej osiagalne jest 102-106 wg recenzji w sieci.

38 dla 4 rdzeni i 41 dla 1 rdzenia - zapomniałeś o Turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( ja czekam na dalsze info od KSP, więc jeszcze nie mam kasy

 

a wracając do aukcji to trochę dziwne - 100szt x 709zł ( tylko! ), ale lepiej aukcja wygląda jak u ekonatury, no i sprzedaje inne podzespoły...

Wałek na 100%, koleś wcześniej sprzedawał... rysiki za 2zł szt. :E Sprawdźcie komentarze. + lokalizacja na jakimś zadupiu przy granicy ze Słowacją.

 

Edit: I adres mailowy na... o2.pl :E Powodzenia przy odzyskiwaniu kasy osobom które dadzą się nabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie pozytywa tego sprzedawcy to kupno

DŁUGOPIS + OTWIERACZ WARKA 2W1! 1,00 zł za sztukę

UNIWERSALNY RYSIK TELESKOPOWY !! WYSYŁKA GRATIS !!2,00 zł za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 dla 4 rdzeni i 41 dla 1 rdzenia - zapomniałeś o Turbo.

 

Miałem oczywiscie na myśli taktowanie 4 rdzeni (i5 2500), mnoznik może wzrosnąc o cztery z tego co czytałem, bazowy jest 33 więc max to 37.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...