Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Adaś

[Wątek Główny] Sandy Bridge

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec co do tego allegro zawsze mozna odzyskac kase piszac do allegro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec co do tego allegro zawsze mozna odzyskac kase piszac do allegro :E

szkoda nerwów ;) Lepiej doplacic i miec pewnosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tira z Sandy Bridge jadącego do hurtowni ukradł. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można podważyć czyjąś wiarygodność. W internecie nie ma zdjęcia z setką i7 i 2 stówami i5 (tam mi sie wydaje :D). JEżeli nie odpisze nam na emaile, to od razu wiadomo co za ziółko. Po samej cenie, która jest bardzo atrakcyjna, nie można oceniać – oszust czy nie. Ostatnio były na allegro gtx 480 za 750zł! To połowa ceny na tamten czas, były podejrzenia, a okazało się że facet rzetelny i uczciwy!

 

Żeby nie było, że to moja aukcja czy coś – sam wysłałem emaila do faceta by zrobił zdjęcie. Zapytałem również o adres, jeżeli to fake, nieodpisze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem oczywiscie na myśli taktowanie 4 rdzeni (i5 2500), mnoznik może wzrosnąc o cztery z tego co czytałem, bazowy jest 33 więc max to 37.

 

Z tego co wiem to w i5 2500 mnożnik można podkręcić z 33x do 44x(w Pcformacie tak pisze).Chyba że o Turbo chodziło to tak Turbo to mnożnik o 4 czyli z 33x do 37x.

A mam takie pytanko może już to było ale nie chce mi ie czytać tylu postów a mianowicie czy jak w core i5 2500K jest wbudowana grafa 3000 HD to czy spokojnie mogę dokupić jakiegoś Radka czy geforca i będą działa oby dwie grafiki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w i5 2500 mnożnik można podkręcić z 33x do 44x(w Pcformacie tak pisze).Chyba że o Turbo chodziło to tak Turbo to mnożnik o 4 czyli z 33x do 37x.

A mam takie pytanko może już to było ale nie chce mi ie czytać tylu postów a mianowicie czy jak w core i5 2500K jest wbudowana grafa 3000 HD to czy spokojnie mogę dokupić jakiegoś Radka czy geforca i będą działa oby dwie grafiki ???

 

oj pomieszałeś i to ostro :), nie rozróżniasz wersji k i zwykłej - w zwykłej możesz ustawić tylko turbo, k jest odblokowany do 5x mnoznika, jeśli o grafikę chodzi to albo albo, nie ma opcji na H67 by działały obie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i konto "wisi" tego ARCy kompa

 

E:

 

jakby nie patrzeć to teraz ( dla niecierpliwych ) Terracom ma najtaniej na allegro od początku wejścia SB na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, 825zł w Denikomp.

Ma ktoś jakieś info, że teraz te procki będą już w normalnych cenach i będą dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Jak tak dalej będą się prześcigać po te kilka zł to może w końcu zejdzie do normalnej ceny... :E

 

Myślę, że jak by ktoś miał takie informacje to by się nimi podzielił. Sam szukam i się dowiaduję gdzie się da.

 

 

Tak w ogóle to można jakoś stwierdzić po batch# to jak się procesor zachowa? Czy tylko ew jak ktoś już ma taki to można porównać? :hmm:

 

E:

Za 809zł do dostania w Gdyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem @ z msi odnośnie wymiany wadliwych płyt. Możliwa będzie wymiana tylko na ten sam model co zwracany, więc piękne hasła o takich samych lub 'lepszych' płytach zostały zweryfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje jeszcze nadzieja dla aszrota, asusa i gigusia ;)

 

Z najnowszych informacji: i5-2500K na morele.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w przypadku Asusa nie ma problemów ze zwrotem gotówki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dodaniu do koszyka kosztuje 800zł, nie polecam :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ok 1,5tyg na allegro bedzie mozna kupic pare sztuk 2600K w cenie 1049zl za szt. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a cena już skoczyła do 810zł. Wcześniej było za 760zł więc przy odbiorze osobistym (+0zł) mnie pasuje taka kwota. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje jeszcze nadzieja dla aszrota, asusa i gigusia ;)

 

Z najnowszych informacji: i5-2500K na morele.net

 

cena 760 utrzymała sie przez 10 minut od momentu kiedy wszedłem, zamówiłbym od razu ...ale co po procu bez płyty, szybko poprawili na 815 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena 760 utrzymała sie przez 10 minut od momentu kiedy wszedłem, zamówiłbym od razu ...ale co po procu bez płyty, szybko poprawili na 815 :)

 

poniewaz morele na dzien dzisiejszy kupuja 2500K za ~798zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz morele na dzien dzisiejszy kupuja 2500K za ~798zł.

 

Cena jest ok ale skoro brak sprawnych płyt głównych to za wielkiego sensu w kupowaniu procesora nie widzę, cała sytuacja jest mocno frustrująca przynajmniej dla mnie, po bdb wynikach testów miałem składać sprzęt a tu bug sata2, nie mam zamiaru czekac na ewentualną wymianę płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest ok ale skoro brak sprawnych płyt głównych to za wielkiego sensu w kupowaniu procesora nie widzę, cała sytuacja jest mocno frustrująca przynajmniej dla mnie, po bdb wynikach testów miałem składać sprzęt a tu bug sata2, nie mam zamiaru czekac na ewentualną wymianę płyty.

 

Wiesz, niektórzy mają już mobo i czekają tylko na cpu także nie dla wszystkich jest tak tragicznie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba procki powoli docierają do sklepów z tego co widać, a i ceny mogą spaść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gralu 2500k też już są. Cena 829 zł.

To teraz esc szybko obniży cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gralu 2500k też już są. Cena 829 zł.

To teraz esc szybko obniży cenę.

 

Pewnie tak, ale swoją drogą nie kumam zachwytu nad tym sklepem... sklep jak każdy inny, kiedyś był trochę lepszy ( w ofertach ).

 

Za 799zł jest w DDR2. Niestety nie wiem jak z dostępnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...