Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Adaś

[Wątek Główny] Sandy Bridge

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się tym sklepem wcale nie zachwycam. Po prostu oba wymienione sklepy są z Gdańska i konkrują ze sobą cenami, dlatego o tym wspomniałem.

ESC plusuje tym, że u nich towar nie jest wirtualny. Wchodzisz i kupujesz co chcesz. Bo łatwo jest zrobić na stronce niską cenę, a potem wzruszać ramionami, kiedy będziecie mieli towar. Dla mnie emarket jest już przez to skreślony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny nie spadną, a jak spadną to minimalnie, ja nie czekałem i miesiąc temu kupiłem za 820 zł i5 2500K. Jak dla mnie ceny rekordowo niskie jak na wydajność tych dwóch procesorów, z porównaniem do starych i7 co kosztują ponad 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 22 lutego na nasz rynek mają zacząć trafiać płyty Asusa z nową rewizją chipsetów P67/H67... oby ich dostępność nie przypominała procków z K :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny nie spadną, a jak spadną to minimalnie, ja nie czekałem i miesiąc temu kupiłem za 820 zł i5 2500K. Jak dla mnie ceny rekordowo niskie jak na wydajność tych dwóch procesorów, z porównaniem do starych i7 co kosztują ponad 1000 zł.

 

 

Super super ale masz okazje :P W USA te procki kosztuja od 170$ do 210$ wiec i tak przeplacasz i tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wwwariat ale to jest polska, a nie USA. Inny świat dla nowych technologii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wwwariat ale to jest polska, a nie USA. Inny świat dla nowych technologii

 

Wcale nie na poczatku kosztowaly 720 zl co by sie zgadzalo, a teraz kazda cena powyzej 800 zl to juz kradzież w biały dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie na poczatku kosztowaly 720 zl co by sie zgadzalo, a teraz kazda cena powyzej 800 zl to juz kradzież w biały dzień

 

Gdzie? Jak widzę takie posty to czasem nie wiem czy śmiać się czy płakać. Proc przy zakupie 1k sztuk w ameryce kosztuje 216$. Wychodzi jakieś 615.6zł. Dolicz sobie vat 23%. Dodając nasz wspaniały vat wychodzi ok 757zł. Sklepy sprzedają tego proca na granicy opłacalności. Zresztą nie widzę na wykresie nigdzie ceny 720zł

 

w_1806569.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ju-rek

 

Zaraz bede wgrywać do swojego EVO zobaczymy co i jak;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie emarket jest już przez to skreślony.

Dzisiaj przyszedł do mnie procek i z tego co wiem to nie tylko do mnie więc na bank już mają dostępne, ale pewnie najpierw chcą uregulować starsze zamówienia. Poza tym ktoś kto kupuje procesor wiedząc, że jest niedostępny powinien się liczyć z tym, że nie dostanie go na drugi dzień. Emarket przynajmniej nie zrobił niskiej ceny jednocześnie blokując możliwość kupienia tylko po to żeby się zareklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z oficjalnej strony supportu asusa zniknął model p8p67 pro czy to tylko u mnie coś nie tak ? :hmm:

LINK

 

EDIT: Jest, tylko dołożyli tych płyt trochę i się pogubiłem, sry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz bede wgrywać do swojego EVO zobaczymy co i jak;d

Na razie działa dobrze, można wyłączyć Bluetooth w biosie. Na początek 20 min LinX'a bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jako skromny założyciel tego tematu, proszę Was, żebyście nie zaśmiecali go pisaniem, że znaleźliście procesor 10 zł taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 22 lutego na nasz rynek mają zacząć trafiać płyty Asusa z nową rewizją chipsetów P67/H67... oby ich dostępność nie przypominała procków z K :)

 

a nie wiecie jak z msi ?? plyte intela w sklepie internetowym przyjeli mi bez problemu i oddali kaske natomiast plyte msi kupiona w sklepie stacjonarnym partnerze duzej polskiej sieci nie dosc ze narazie nie chca mi przyjac to o zwrocie gotowki nie ma mowy

 

za to wielki plus dla asusa ze dal jasny komunikat albo wymiana na nowy albo zwrot gotowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie brałeś tą płytę Asus-a (tak na wszelki wypadek gdzie warto kupować)?

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie jak z msi ?? plyte intela w sklepie internetowym przyjeli mi bez problemu i oddali kaske natomiast plyte msi kupiona w sklepie stacjonarnym partnerze duzej polskiej sieci nie dosc ze narazie nie chca mi przyjac to o zwrocie gotowki nie ma mowy

 

za to wielki plus dla asusa ze dal jasny komunikat albo wymiana na nowy albo zwrot gotowki

 

To pokaż im oświadczenie MSI i postrasz federacją konsumentów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech się w dupę cmokną pijawki - za to co odwalali wcześniej powinni dostać dożywotniego bana na sprzedaż procków :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 22 lutego na nasz rynek mają zacząć trafiać płyty Asusa z nową rewizją chipsetów P67/H67... oby ich dostępność nie przypominała procków z K :)

 

Nie byłbym taki pewny co do tego. W ameryce jeszcze nie sprzedają a w Polsce zaczną sprzedaż za 4 dni? Raczej nie możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super super ale masz okazje :P W USA te procki kosztuja od 170$ do 210$ wiec i tak przeplacasz i tak...

 

 

Ameryki nie odkryłeś, wiadomo od zawsze, że w Stanach sprzęt jest tańszy. ;)

 

Edit:

 

http://cenowarka.pl/eu/a580328.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by co to w gralu za 799zł są na stanie 2500k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że okazja za taką cenę i5-2500K

 

E:

 

Dobra wiadomość dla posiadaczy ASUS'a.>>KLIK<<

 

Jeszcze żeby giguś zrobił podobną akcję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w Proline cena bardzo atrakcyjna.

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...