Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Adaś

[Wątek Główny] Sandy Bridge

Rekomendowane odpowiedzi

póki co chyba nikt nie widzi problemów. Płyty chodzą jak trzeba.

chcą wymieniać to wymienię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś do czynienia z batchem 3049A306? Póki co nie sprawdzę sam bo nie mam mobo. To, że jest z Costa Ricki i został wyprodukowany w 49 tygodniu 2010 niewiele mi mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś do czynienia z batchem 3049A306? Póki co nie sprawdzę sam bo nie mam mobo. To, że jest z Costa Ricki i został wyprodukowany w 49 tygodniu 2010 niewiele mi mówi.

 

http://lmgtfy.com/?q=3049A306

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś do czynienia z batchem 3049A306? Póki co nie sprawdzę sam bo nie mam mobo. To, że jest z Costa Ricki i został wyprodukowany w 49 tygodniu 2010 niewiele mi mówi.

 

 

Costa Rica kojarzy mi się z padakami , ale to przez padakowate E5xxx właśnie z tamtąd, ale nie musi być to regułą w przypadku sendibricz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costa Rica robiła całkiem fajne proce dla przykładu 920 D0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem swojego i też poleży i poczeka na płytkę :). Batch# L048B239, ale niestety też nic ni znalazłem o nim jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty są.. poprawka były 1,5h temu

na gralu były gigabyte'y ale szybko się rozeszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na zachodzie maja tanie płyty... niecale 600zl za P8P67 Pro a u nas za 600 chodzi P8P67 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na zachodzie maja tanie płyty... niecale 600zl za P8P67 Pro a u nas za 600 chodzi P8P67 ;/

 

O Stanach Zjednoczonych nie wspominając (i7 2600k nie tak dawno za ~900zł była). :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... byly czy nie byly to mi to lata...

Mam podpiete 4 urzadzenia pod wyjscia SATA III, a SATA II wieja pustkami.

Przed wyjsciem info o wadliwych portach mialem podlaczone urzadzenia pod SATA II i nic sie nie dzialo.

Oczywiscie lepiej wymienic mobo na nowsza rewizje bo 'debile z allegro' w przyszlosci nie beda chcieli kupic 'wadliwej' mobo nawet jesli nigdy i tak nie podlacza urzadzen pod SATA II...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty są.. poprawka były 1,5h temu

na gralu były gigabyte'y ale szybko się rozeszły

 

trzeba było screena zrobić bo nikt nie uwierzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Tak, pewnie bo wszyscy się spinają po nowe mobo, jakby B2 nie działało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorym nawet w 100% sprawny sprzet nie dziala :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was z dostępnością ale na dzień dzisiejszy to co było to tak szybko się rozeszło że lepiej niż świerze bułki. pozostał biostar, asus, i msi w przeciągo 2godzin do zera.

 

My records indicate that thus far we have received B3-stepping motherboards from ASUS, Biostar, and MSI. More brands/skus are incoming this week,

 

Ja przykładowo RMA złożyłem po otrzymaniu tego

Thank you for choosing ASUS motherboards for your Intel® 6 build, and registering your product with us to streamline the resolution process. We are pleased to announced that the new revision of your motherboard is now available for product replacement; to begin the RMA process, please visit the link below.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Mnie się udało dostać za 599zł i jakieś grosze ;) Trochę za dużo te 700zł, za tyle nie brałbym tej płyty tylko coś z ASUS'a. Po prostu nie warta 700zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gral.pl/Gigabyte+GA-P67A-UD4-B3+LGA1155_510.html

 

jest i p67, w ogole za ud4 700zl to nie za duzo ? znowu to samo...popyt duzy mala podaz to cena w gore...ehh trzeba brac te ze zwalonymi portami i nie czekac na b3 :D

Chyba sobie za nowość doliczyli. Drogo.

Lepiej kupić 'zwaloną' i wymienić na B3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie za nowość doliczyli. Drogo.

Lepiej kupić 'zwaloną' i wymienić na B3 :)

Teraz "zwalona" to już jest praktycznie niesprzedawalna. 'Zwalone' to powinni wycofać ze sprzedaży jeśli mają nową wersję.

Cena B3 szybko spadnie i nie zdziwię się jeśli producent nie będzie chciał wymienić "zwalonej" sprzedanej po terminie dostarczenia wersji z B3:

http://cenowarka.pl/eu/a616630.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Anandtech ukazał się ciekawy test procesorów Intel Sandy Bridge, w którym zwrócono uwagę na problem tych układów w odtwarzaniu materiału wideo zapisanego przy częstotliwości 23.976 Hz, na przykład w standardzie Blu-ray. Natomiast jak dowiodły testy, GPU zintegrowane z procesorem SB, generuje pełne 24 FPS. W cyferkach różnica wydaje się znikoma, ale dla nas oznacza to, że w trakcie oglądania filmu, co około 30-40 sekund może nam wpaść w oko denerwujący przeskok w wyświetlanym obrazie (tak zwana pusta klatka). Autorzy testu zwrócili na to uwagę, bo wielu z nas składa sobie przecież zestawy HTPC z myślą o oglądaniu filmów w jakości HD. Błąd ten ma być poprawiony dopiero w następnym pokoleniu układów CPU Intela, czyli Ivy Bridge (22nm).

 

Cytat z IN4 (nie wiem czy było w temacie)... tak się śpieszyli (nie wiem w sumie po co...bo i tak AMD na razie nie ma nic co może zagrozić starej serii) że zaliczyli 2 wpadki przy jednej generacji CPU.

 

Edit

Dla większości i tak mało znaczący błąd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JetSetWilly

Edit

Dla większości i tak mało znaczący błąd :P

 

Tzn. dla desperatów, którzy za wszelką cenę, niezależnie od przeciwności losu twierdzą, że SB ma jeszcze jakąkolwiek szansę bytu na rynku?

 

Dwie wtopy, które uniemożliwiają bezstresowe użytkowanie komputera i w najbliższym czasie duży spadek wartości całej platformy.

 

 

Jestem teraz na S775 i zastanawiam się jaki jest tok myślenia ludzi, którzy stawiają na platformę (sandy bridge) umierającą jeszcze przed zadomowieniem się na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...