Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Adaś

[Wątek Główny] Sandy Bridge

Rekomendowane odpowiedzi

przykład ?

Mało to przykładów dookoła nas?? U nas kto posmaruje więcej, ten wygrywa :E

 

ps . myślisz że esc w świetle polskiego prawa będzie się sądził o wymianę płyty ? :E

Dlatego sami mogą utopić te pieniądze, które za nie dali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało to przykładów dookoła nas?? U nas kto posmaruje więcej, ten wygrywa :E

 

 

 

przykład?

ja 2 razy się sądziłem i 2 razy wygrałem bo byłem uczciwy , dla mnie tłumaczenia "przegrałem bo tamten podpłacił" , są odwracaniem kota ogonem przez winnego

jedną sprawę miałem z pracodawcą , bogatą firmą zachodnią , wszyscy mówili "nie idź do sądu bo przegrasz" , rozprawa trwała 15 minut , adwokat tamtej firmy powiedziała do mojej " będzie apelacja koleżanko " moja jej na to " ależ z przyjemnością , dodatkowe pieniążki zawsze mi się przydadzą " w wyznaczonym terminie otrzymałem należności + zwrot kosztów adwokata , apelacji nie było

 

 

Dlatego sami mogą utopić te pieniądze, które za nie dali :P

podobnie jak Max wiesz co mogą , choć najwyraźniej oni tego nie wiedzą ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie osoby, ekstremalnie podkręcające Sandy Bridge, niezależnie od tego, czy robią to na powietrzu, wodzie, suchym lodzie, ciekłym azocie, czy ciekłym helu, zapraszam do tematu o eXtremalnym podkręcaniu Sandy Bridge: http://forum.pclab.pl/topic/664813-Sandy-Bdridge-overclocking Wszelkie rekordy mile widziane! Jeżeli masz pytania odnośnie podkręcania SB, też pytaj we wspomnianym temacie. Pozdrawiam i życzę wszystkim wysokich zegarów! P.S. Nie nabijam sobie w ten sposób stron do założonego przeze mnie tematu. Temat, w którym to czytasz, też założyłem, więc tylko "tracę" liczbę stron w "swoim" temacie. Chcę po prostu ograniczyć w tym temacie bałagan i dać się wyżyć hardcore'owym ovecklockerom SB w temacie specjalnie dla nich przeznaczonym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykład?

A co ci da przykład z mojej okolicy?? Jeśli tak ślepo wierzysz w nasze Polskie prawo to powodzenia :lol2: :lol2:

 

podobnie jak Max wiesz co mogą , choć najwyraźniej oni tego nie wiedzą ? :E

No widocznie wiedzą, skoro zaczęli dodawać takie info... choć może chcą zaryzykować i się nachapać :E

 

edit

Zresztą ta pusta dyskusja jest bezsensowna... co za różnica kto straci, byleby nie końcowy klient... no chyba że na własne życzenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, jeśli ktoś planował zakup w esc to znajdźcie ich na alegro mają ofertę na 2600K 100zł taniej niż w swoim sklepie esc.pl Zapomnieli ciołki zmienić cenę chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ci da przykład z mojej okolicy?? Jeśli tak ślepo wierzysz w nasze Polskie prawo to powodzenia :lol2: :lol2:

 

 

No widocznie wiedzą, skoro zaczęli dodawać takie info... choć może chcą zaryzykować i się nachapać :E

1. 0 konkretów jak zwykle , post dla postu

2. można śmiało kupować : http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_375&products_id=34793

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_375&products_id=34792

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_375&products_id=34785

, znowu twój post dla postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. 0 konkretów jak zwykle , post dla postu

Obejrzyj sobie czasem sprawy dla reportera czy tam inne (nie oglądam tego, więc nie znam tytułów) to zobaczysz nasze piękne prawo...jeśli już tak uparcie chcesz przykładów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie czasem sprawy dla reportera czy tam inne (nie oglądam tego, więc nie znam tytułów) to zobaczysz nasze piękne prawo :E

ty znasz SĄDY z TV ja z autopsji ,

ps . w interesie tv jest wynajdywanie "kaczek dziennikarskich " oglądalność w górę idzie

podobni tobie twierdzą " w Polsce trudno o dobrą pracę " ja znalazłem bdb w 3 tygodnie (8h dziennie , pełen socjal , premie , wszystko na papierku , a nie do rączki , ładna wypłata )

 

To teraz się będziemy chwalić pracą jaką kto ma :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

 

ps.

Chciałeś przykłady, to dałem... jak pytałem wcześniej co ci da przykład z mojej okolicy?? :E

 

1. lepsze to niż puste posty w czym się specjalizujesz

2. jakie przykłady ?, "sprawa dla reportera" czy jakiś inny program (sędzia Anna Maria ?w -11? Borewicz ?) :lol2: "kaczuszki dziennikarskie " czy te "z twojej okolicy" :lol2:

 

idziesz do sądu = idziesz na wojnę , jak jakieś tłumoki idą na wojnę z scyzorykiem to potem płacz , ja przegrałem , a byłem niewinny , każdy adwokat ci powie " panie z takimi dowodami to do domu nie do sadu" , chyba że cie na kasę chce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz się będziemy chwalić pracą jaką kto ma :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

 

ps.

Chciałeś przykłady, to dałem... jak pytałem wcześniej co ci da przykład z mojej okolicy?? :E Tak mam kumpla, który niewinnie siedział w pudle za śmiertelne potrącenie człowieka... a każdy wie że ktoś inny to zrobił, tylko ten "inny" ma zawód "syn"...

 

1. lepsze to niż puste posty w czym się specjalizujesz

2. jakie przykłady , sprawa dla reportera :lol2: "kaczuszki dziennikarskie " czy te "z twojej okolicy" :lol2:

A mam pisać o przykładach z Warszawy, Poznania, Wrocławia czy innych w których nie mieszkam?? W pustych postach i zaniżaniu poziomu dyskusji się akurat ty specjalizujesz... potrafisz rozpi@@@olić każdy temat na tym forum, jeśli tylko się z kimś nie zgadzasz... no ale koniec dyskusji z mojej strony bo zejdzie do twojego poziomu, w którym możesz wygrać doświadczeniem...

 

 

edit

Nie każdy ma "armatę", czyli kupę kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

podobnie jak Max wiesz co mogą , choć najwyraźniej oni tego nie wiedzą ? :E

ROZPORZĄDZENIE (WE) 764/2008 W SPRAWIE WZAJEMNEGO

UZNAWANIA

Jesteście w UN co nie

 

(Planowana) decyzja administracyjna musi być skierowana do podmiotu

gospodarczego

Zakres zastosowania rozporządzenia nie obejmuje żadnej ograniczającej decyzji

podjętej przez organ krajowy i skierowanej do jakiejkolwiek osoby fizycznej lub

prawnej niebędącej podmiotem gospodarczym.

3.4. (Planowana) decyzja administracyjna musi się opierać na przepisie

technicznym

Zgodnie z rozporządzeniem4 przepis techniczny oznacza dowolny przepis ustawy,

rozporządzenia lub inny przepis administracyjny państwa członkowskiego,

niezharmonizowany na poziomie UE:

1) który zakazuje wprowadzania do obrotu na jego terytorium produktu lub rodzaju

produktu wprowadzonego legalnie do obrotu w innym państwie członkowskim lub z

którym zgodność jest obowiązkowa, w przypadku gdy produkt jest wprowadzany do

obrotu na terytorium państwa członkowskiego, w którym podejmuje się decyzję

administracyjną lub w którym taka decyzja ma zostać podjęta; oraz

2) który określa wymagane cechy danego produktu lub rodzaju produktu, takie jak

poziom jakości, właściwości użytkowe lub bezpieczeństwo lub rozmiar, w tym

wymagania dotyczące nazwy, pod jaką jest sprzedawany, terminologii, symboli,

badań i metod badania, opakowania, oznakowania lub etykietowania; lub

3) który określa inne wymagania dotyczące produktu lub rodzaju produktu służące

ochronie konsumentów lub środowiska i wpływające na cykl życia produktu po

wprowadzeniu go do obrotu, takie jak warunki użytkowania, recykling, ponowne

użycie lub usuwanie, w przypadku gdy takie warunki mogą mieć istotny wpływ na

skład, charakter lub wprowadzenie do obrotu produktu lub rodzaju produktu.

3.5. (Planowana) decyzja administracyjna musi mieć jeden z przedstawionych

poniżej bezpośrednich lub pośrednich skutków:

(a) zakaz wprowadzania do obrotu danego produktu lub rodzaju produktu;

(b) modyfikacja lub przeprowadzenie dodatkowych badań tego produktu lub

rodzaju produktu, zanim będzie on mógł zostać wprowadzony do obrotu lub

utrzymany na rynku;

© wycofanie tego produktu lub rodzaju produktu z rynku.

 

W prawie nie siedze ale wiem co jest,sklepy sprzedające po otrzymaniu informacji decydujace się na sprzedaż a nie wymiane sprzętu nie sprzedanego, nie wymienią produktu w pozniejszym terminie,esc i inne duże molochy napewno dostały informacje taką i wiedzą co czynią.

 

Nawet krajowy przepis techniczny zgłoszony na mocy dyrektywy mógłby jednak tworzyć

bariery dla swobodnego przepływu towarów, ponieważ musi zostać wdrożony przez krajowy

organ administracyjny. Każde niezrozumienie lub nieprawidłowa interpretacja przez

właściwy organ może spowodować błędne stosowanie przepisu. Ponadto przepis techniczny

może nie odzwierciedlać ostatnich osiągnięć rozwoju technologicznego i innowacji

dotyczących produktów. Zatem przepis, który podczas procedury notyfikacyjnej na mocy

dyrektywy nie wskazywał na ryzyko stworzenia barier handlowych, może nadal tworzyć

barierę dla produktu, wprowadzonego legalnie do obrotu w innym miejscu na rynku

wewnętrznym. W takiej sytuacji rozporządzenie należy stosować w zależności od

indywidualnych przypadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A mam pisać o przykładach z Warszawy, Poznania, Wrocławia czy innych w których nie mieszkam?? W pustych postach i zaniżaniu poziomu dyskusji się akurat ty specjalizujesz... potrafisz rozpi@@@olić każdy temat na tym forum, jeśli tylko się z kimś nie zgadzasz... no ale koniec dyskusji z mojej strony bo zejdzie do twojego poziomu, w którym możesz wygrać doświadczeniem...

 

 

edit

Nie każdy ma "armatę", czyli kupę kasy...

nie nie mam kupy kasy , adwokata miałem ze związków zawodowych z obecnej firmy , bo winna poprzedniego pracodawcy była ewidentna , choć on nie widział tego w ten sposób

 

a co do reszty , podałem przepisy o umowie kupna sprzedaży , o niezgodności towaru z umową , o domniemaniu niewinności ,przeciw "przepisom " maxa i twoim pyskówkom ,ty nie potrafisz podać nic ( a przepraszam " sprawa dla reportera" :lol2: i kolega ci się przypomniał , więc teksty o obniżaniu poziomu dyskusji zachowaj dla siebie , bo to ja nie daję się sprowadzić do twojego poziomu , przedstawiam argumenty , na które tylko potrafisz przedstawić pyskówki spod budki z piwem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, parę kwestii do wyjasnienia:

1) jeśli sprzedawca cię poinformuje o wadzie, nie masz prawa powoływać się na niezgodność z umową; nie jest fizycznie możliwe "godzenie się na zakup towaru niezgodnego z umową", bo niby jak? towar nie jest w pełni sprawny, ale zgodny z umową - zgodziłeś się świadomie na zakup szrotu ;)

2) jeśli cię nie poinformuje, ale wiesz o wadzie w momencie zakupu, to też nie możesz powołać się na niezgodność z umową, ale kto ci to udowodni?...

3) jeśli cię o tym fakcie sprzedawca nie poinformuje, to oczywiście możesz się powoływać na niezgodność z umową i komunikaty Intela nie mają tu nic do rzeczy; nie każdy musi śledzić newsy w Internecie; poza tym odpowiedzialność z tytułu niezgodności z umową odbywa się wyłącznie na poziomie konsument-profesjonalny sprzedawca (hurtownik/dystrybutor/producent nie mają tu nic do gadania, przynajmniej teoretycznie),

4) powyższe nie ma nic wspólnego z domniemaniem niewinności - to instytucja prawa karnego, a reklamujący towar konsument nie jest niczemu "winny" ;)

5) ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej dotyczy tylko stosunków konsument-przedsiębiorca; nie ma zastosowania w obrębie stosunków między przedsiębiorcami (producent, dystrybutor, hurtownicy, sprzedawcy) - tu by mogła wchodzić w grę rękojmia,

6) nie mam pojęcia o jakie prawo korporacyjne chodzi... KSH? jakieś regulacje UE? podejrzewam jednak, że tego typu kwestie mogą szczegółowo regulować umowy Intela z dystrybutorami.

 

@UP

Intel nie ma prawa wydawania żadnych decyzji administracyjnych, to prywatna firma, a decyzje administracyjne wydawać mogą tylko organy państwowe i międzynarodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ajdaho_Pl

A co komu po niezgodności towaru z umową, jeśli w przypadku tych mobasów z góry kupuje towar niezgodny z umową??

 

więc teksty o obniżaniu poziomu dyskusji zachowaj dla siebie , bo to ja nie daję się sprowadzić do twojego poziomu , przedstawiam argumenty , na które tylko potrafisz przedstawić pyskówki spod budki z piwem

Jak tylko znajdę trochę czasu to poszukam tematy które rozwaliłeś obrażając przy okazji wszystkich dookoła (zresztą wystarczy poczytać twój Status ostrzeżeń) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROZPORZĄDZENIE (WE) 764/2008 W SPRAWIE WZAJEMNEGO

UZNAWANIA

Jesteście w UN co nie ...

 

 

...indywidualnych przypadków.[/b]

1. prawo nie działa wstecz , umowy zawarte przed 31.01.11 obowiązują i esc może jeśli ma taką wolę wyprzedać cały towar zakupiony przed tą datą

:

http://www.edukacjaprawnicza.pl/index.php?mod=m_artykuly&cid=107&id=101

 

2. który sąd unii europejskiej wydał zakaz ? ŻADEN

 

@Ajdaho_Pl

A co komu po niezgodności towaru z umową, jeśli w przypadku tych mobasów z góry kupuje towar niezgodny z umową??

o czym ty piszesz ? ja nic nie wiem o niezgodności towaru z umową , zamówiłem w tym sklepie gigabyte ud5 tam nic nie ma o uszkodzeniu , o czym do mnie piszesz ja nic nie wiem

 

@Ajdaho_Pl

 

Jak tylko znajdę trochę czasu to poszukam tematy które rozwaliłeś obrażając przy okazji wszystkich dookoła (zresztą wystarczy poczytać twój Status ostrzeżeń) ;)

 

tak tak , szczególnie te w których byłeś oponentem ze swoimi pustymi postami :cool: ( twój przykładem nie świeci :E ostatni mój poważny negatyw 20 wrzesień dokładanie do kłótni , twój 2 październik , zasyfianie wątku fanzaczepkami )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@UP

Intel nie ma prawa wydawania żadnych decyzji administracyjnych, to prywatna firma, a decyzje administracyjne wydawać mogą tylko organy państwowe i międzynarodowe.

tu się zgadzam,100% taką decyzję wydaje państwo, ale w tym wypadku macie decyzję odgórną

na na takiej podstawie

Consumer Protection Cooperation – CPC

 

Krótko mówiąc jak sklep nie poinformuje cię że kupujesz bubel to muszą ci wymienić, a doskonale o tym wiedzą to oni nie będą mieli wymion onego towaru w dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czym ty piszesz ? ja nic nie wiem o niezgodności towaru z umową , zamówiłem w tym sklepie gigabyte ud5 tam nic nie ma o uszkodzeniu , o czym do mnie piszesz ja nic nie wiem

To później w razie czego się sądź z nimi, gdy powiedzą że przecież na głównej stronie widniała (bo widnieje) informacja o uszkodzonych wszystkich płytach 1155 :P

 

tak tak , szczególnie te w których byłeś oponentem ze swoimi pustymi postami :cool: ( twój przykładem nie świeci :E )

twoje były na pełno "pełne"...

 

2 październik , zasyfianie wątku fanzaczepkami )

Bo fanbojów trzeba tępić :E Zresztą zdjęty 16 min później (rok 2009) :E EOT bo mi się nie chce tego ciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc jak sklep nie poinformuje cię że kupujesz bubel to muszą ci wymienić, a doskonale o tym wiedzą to oni nie będą mieli wymion onego towaru w dystrybucji.

I z tym jestem w stanie się zgodzić. Intel pewnie się zabezpieczył umownie na takie wypadki. Nikt jednak nie może zmusić sprzedawcy, żeby nie sprzedawał legalnie zakupionego produktu, przynajmniej dopóki właściwy organ nie zdecyduje o jego wyłączeniu z obrotu (np. z tego powodu, że produkt jest niebezpieczny, zawiera niedozwolone substancje itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu się zgadzam,100% taką decyzję wydaje państwo, ale w tym wypadku macie decyzję odgórną

na na takiej podstawie

Consumer Protection Cooperation – CPC

 

Krótko mówiąc jak sklep nie poinformuje cię że kupujesz bubel to muszą ci wymienić, a doskonale o tym wiedzą to oni nie będą mieli wymion onego towaru w dystrybucji.

źródło proszę , CPC NA 100% nie wydało jeszcze takiej decyzja , za mało czasu na uruchomienie molocha

a wiedzę sklepu , myślę że powinniśmy zostawić w sklepie , a nie w naszych domniemaniach , w końcu to ich kasa i na pewno wiedzą co robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Assassin

Generalnie tak... tylko praktycznie esc też o tym informuje na stronie głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z tym jestem w stanie się zgodzić. Intel pewnie się zabezpieczył umownie na takie wypadki. Nikt jednak nie może zmusić sprzedawcy, żeby nie sprzedawał legalnie zakupionego produktu, przynajmniej dopóki właściwy organ nie zdecyduje o jego wyłączeniu z obrotu (np. z tego powodu, że produkt jest niebezpieczny, zawiera niedozwolone substancje itp.)

producent jest właśnie zabezpieczony tym że wprowadził recall, to sklepiki jak esc i inne nie podpożądkujące się temu mogą być ukarane grzywną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To później w razie czego się sądź z nimi, gdy powiedzą że przecież na głównej stronie widniała (bo widnieje) informacja o uszkodzonych wszystkich płytach 1155 :P

nie nie widnieje , widnieje o układach logiki , przepraszam ale płytę kupiła mi żona w prezencie , ona nie wie co to chipset , a co dopiero układ logiki , spytała się mnie co chcę na urodziny , powiedziałem płytę pod i5 2500k , dobrej firmy np. gigabyte , poszukała w necie , znalazła płytę , w opisie produktu nie ma wzmianki o uszkodzeniu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w poniedziałek w esc.pl płytę i procesor 2500k w razie problemów mogę liczyć na gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ajdaho_Pl

 

Błąd układu logiki w chipsetach Intel® serii 6 (P67/H67/P65/PH67)

 

Problem dotyczy wszystkich płyt opartych na układach P67/H67/P65/PH67 wszystkich producentów.

 

Dlatego napisałem w razie czego się sądź (nie napisałem na pewno)... bo teoretycznie mogą się tym w razie problemów podpierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w poniedziałek w esc.pl płytę i procesor 2500k w razie problemów mogę liczyć na gwarancje?

jaką płytę ? asrocka ?

jeśli nie asrocka , to czy sprzedawca poinformował cię o wadzie chipsetu , bo jeśli nie to możesz , jeśli poinformował to nie możesz liczyć na wymianę ze względu na błąd chipsetu , ale ze względu na każdą inną usterkę tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No i oczywiście, że obcina detale. Jest jaśniej na pozór bo jest dokładnie jak na Asus, że świeci jaśniej w trybie 400, ale nie daje peak do 1000.
    • Typ sie konkretnie odkleja. Tu już faktycznie potrzeba dobrego specjalisty i pewnie pobytu na oddziale dobrego szpitala. Ale to też jakieś dobicie tego co musi być na konfederuskich stronach czy forach. Nowy ogromny pakiet broni i amunicji od USA bardzo ich zabolał. Aż czekam jak zaczną świrować jak do akcji wejdą f16
    • Jw. jeżeli zmieniamy i dostajemy 10% różnicy i ciut więcej vramu, ale musimy np dopłacić tysiaka albo więcej - to niestety ale się to średnio kalkuluje. Najoptymalniej byłoby się z kimś wymienić z ew. dopłatą, lub karta za kartę (strix to topowy model), ale tutaj możesz się naciąć na kulturę pracy jakiegoś golasa   Poczekałbym, 4070 jeszcze w wersji Ti to wciąż bardzo kompetentny sprzęt do grania. Nie żłopie bóg wie ile prądu a jest wydajna w 1440p. Wyjdzie seria 5070 to sprzedasz tego strixa i kupisz coś wyraźnie szybszego. Supki to zapychacze dziur a nie realne przyrosty, szczególnie dla posiadających modele bez S.
    • Wygląda na to, że Gigabyte inaczej podszedł do kwestii krzywej EOTF. Połączył tryby 400 i 1000 (pierwszy od 10-100%, drugi 1-10%) i uniknął spadku jasności w trybie 1000, który miał np. Asus.   
    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...