Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Adaś

[Wątek Główny] Sandy Bridge

Rekomendowane odpowiedzi

Taniej raczej w najbliższym czasie chyba nie będzie może gdzieś będzie można dostać za 1150pln

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 zl za najlepszy CPU na rynku ??? za ile ma byc zeby byl warty zakupu :Up_to_s:

 

Ludzie bez przesady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 zl za najlepszy CPU na rynku ??? za ile ma byc zeby byl warty zakupu :Up_to_s:

 

Ludzie bez przesady :)

to tylko 4 jaja ;)

 

Gulf ma 6 jajec i nawet intel nadal stawia s1366 oczko wyżej ;)

 

W praktyce oczywiście 2600k jest bardzo blisko gulfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dla sportu zanabyłem droga kupna sprzedazy 2500k z esc w cenie 799zł :thumbup: i zobaczymy czy go w tej cenie otrzymam i jakie beda ceny w przyszłym tygodniu....zamówilem w razie W(czyt. cholera wie jaka cena będzie w przyszłym tygodniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dla sportu zanabyłem droga kupna sprzedazy 2500k z esc w cenie 799zł :thumbup: i zobaczymy czy go w tej cenie otrzymam i jakie beda ceny w przyszłym tygodniu....zamówilem w razie W(czyt. cholera wie jaka cena będzie w przyszłym tygodniu)

 

Też zaraz zamawiam. Po zamówieniu ceny chyba już nie mogą zmienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zaraz zamawiam. Po zamówieniu ceny chyba już nie mogą zmienić ;)

 

 

 

Firma Esc.pl Sp. z o.o. dołożyła wszelkich starań, aby publikowane dane były wolne od uchybień lub błędów. Błędne dane nie stanowią jednak podstawy do jakichkolwiek roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z działem handlowym.

 

błędna cena też pod to podchodzi moim zdaniem ;)

 

 

Walczyć można w momencie gdy sklep potwierdzi realizowanie zamówienia.

Nawet automatyczny mail ,że przyjęli zamówienie nie jest podstawą do roszczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca zastrzega sobie możliwość uzależnienia przyjęcia zamówienia od potwierdzenia zamówienia przez Klienta. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny. W szczególności Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, niemożliwych do potwierdzenia lub złożonych za pomocą nieprawidłowo wypełnionego formularza zamówienia.

Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność produktu w magazynie lub u dostawców Sklepu Internetowego. W przypadku niedostępności całości bądź części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia, a w szczególności o możliwości i przewidywanym czasie realizacji zamówienia przez Sprzedawcę oraz o propozycjach ewentualnej modyfikacji złożonego zamówienia. Brak potwierdzenia przez Klienta złożonego zamówienia po uzyskaniu informacji o stanie zmówienia oraz brak odpowiedzi na propozycje ewentualnych modyfikacji zamówienia, w ciągu pięciu dni od otrzymania przez Klienta informacji o stanie zamówienia lub propozycji ewentualnych modyfikacji zamówienia, jest równoznaczne z rezygnacją ze złożenia zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie co było jak dell gdzieś tam miał monitory po bodaj 1$ i masa ludzi kupiła?Już nie mogli się wycofac.Na esc jest cena ,jest do koszyka wiec raczej nie moga go sprzedać drożej.Ale to moje zdanie.Trzeba by do uokik uderzyć.

Ale swoja drogą to też mi się zachciało zmieniać kompa.I tak mną targa(nie lubie intela).Bede jednak czekał na spychacza AMD i wtedy zobacze.Mam nadzieje,że bedzie wolniejszy bo wtedy nie walną kosmicznych cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki na e-mail nie dostaniesz potwierdzenia realizacji zamówienia to mogą z cenami robić praktycznie wszystko.

To że złożyłeś zamówienia nie oznacza od razu jego realizacji. Co sklep to inaczej.

 

Jak dobrze pamiętam był taki przypadek z routerem za 1zł, sklep próbował anulować zamówienie ale automat automatycznie wysyłał potwierdzenie na e-mail i nie mogli się już wycofać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz ,zaraz.Idż do mediamarkt i poszukaj towaru gdzie nie zgadza sie cena z półki do tej w kasie(oczywiscie na Twoją korzyść).I oznajmij to sprzedawcy.Co zrobią ?Zmienią i tyle.Składam zamówienie za cene jaka jest w momencie złożenia .Wyświetla sie np.799 klikam do koszyka i mam reszte w zadku...No tak powinno być.Mówie trzeba uokik spytać.Bo regulaminy wewnetrzne nie we wszystkich punktach są ponad ogólnym prawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zakup w stacjonarnym sklepie a w sklepie internetowym to trochę co innego, inne zasady panują. Zresztą to nie temat o tym, nie róbmy już OT.

Wszystko się wyjaśni w poniedziałek gdy procesory będzie można kupić od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie co było jak dell gdzieś tam miał monitory po bodaj 1$ i masa ludzi kupiła?Już nie mogli się wycofac.

 

Głupoty gadasz, więc doczytaj. Po pierwsze monitory nie były po 1$ tylko po 10 $. Po drugie DELL nie zrealizował żadnego z tych zamówień, a w ramach zadośćuczynienia dał wszystkim, którzy złożyli zamówienia rabat 10% na ich następne zakupy.

 

Doczytaj zanim zaczniesz siać plotki, bo nie masz pojęcia o sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się ile rdzeni ma i5 2500? Bo ja już sam nie wiem... Intel podaje, że 2 a w recenzjach piszą, że 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 rdzenie

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błędna cena też pod to podchodzi moim zdaniem ;)

 

 

Walczyć można w momencie gdy sklep potwierdzi realizowanie zamówienia.

Nawet automatyczny mail ,że przyjęli zamówienie nie jest podstawą do roszczeń.

 

Moim zdaniem nie podchodzi bo tutaj chodzi raczej o opis/specyfikacje niz o cene.Gdyby chodziło też o cene to by po prostu to dopisali.

 

 

 

Mylicie ogólnie realizacje zamówienia ze złozeniem zamówienia i zawarciem umowy bo brak procka nie oznacza ,że umowa nie została zawarta a jedynie ze nie moze byc zrealizowane zamówienie do czasu jego dostepności.

 

Cyt z regulaminu:

Wszystkie ceny prezentowane na stronie Sklepu Internetowego podawane są w polskich złotych (PLN) i zawierają podatek VAT, chyba, że Sprzedawca zastrzeże inaczej. Podane ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który zależy od sposobu jej realizacji. Cena podana w formularzu zamówienia jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

 

A co mi szkodzi....poczekam do poniedziałku i zoaczymy co sie stanie...a nóż przyjmą....albo beda tansze i odrzuca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy te procki w ogóle będą dostępne?

wczoraj było napisane na esc.pl, że są w drodze, dzisiaj już nie, dotarły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w wersji box i7 2600k jest wentylator mały czy taki wielki z heatpipes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej ten większy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można go jakoś założyć do 775?? Bo by mi leżał, a tak to bym go dał bratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...