Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FXmAniac

Sprzęt FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych

 

Mam do sprzedania świetny sprzęt fotograficzny, kolekcjonowany od 2008 r. W najbliższym czasie zamierzałem wystawić go na Allegro, ale postanowiłem dać szansę kolegom Labowiczom :D . Robie tak również dlatego, że nie mam jeszcze zdjęć. Zrobiłem je wprawdzie dziś w pracy aparatem znajomego, ale był mały problem ze zgraniem zawartości karty przez czytnik USB. Tak więc zdjęcia mogą się pojawić dopiero w czwartek.

Jeżeli do tej pory nie będzie zainteresowanych (lub też atrakcyjnych ofert cenowych) tutaj na forum, to wystawiam na Allegro podając linki w niniejszym temacie.

 

A oto co mam do zaoferowania, wraz z cenami i datami zakupu (wszystko kupowane w Polsce):

 

- Canon 40D - 11.05.2009: 2000 zł (używany "amatorsko" więc mechanicznie jeszcze młody)

- *Canon EF 70-300 f/4-5.6 IS USM - 10.04.2008: 1300 zł (drugi najrzadziej używany :))

- Canon EF-S 10-22 f/3.5-4.5 USM - 14.07.2008: 2300 zł (najrzadziej używany)

- Canon EF-S 17-55 f/2.8 IS USM - 19.11.2008: 2700 zł

 

Wszystko w stanie praktycznie idealnym, gdyż ze sprzętem obchodziłem sie jak z jajkami :D (czyszczony praktycznie po każdym "wypadzie fotograficznym"). Jedynie dekielki z niektórych obiektywów są lekko przytarte (od noszenia w plecaku fotograficznym).

Sprzęt jest "pewny", co oznacza, że z żadnym obiektywem nie ma problemów jeśli chodzi o ustawianie ostrości.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

UWAGA 1

Do wszystkich obiektywów dodaję w cenie oryginalne osłony przeciwsłoneczne Canona (z "zamszowo" wyściełanym wnętrzem).

Oprócz tego daję 2 porządne futerały Lowepro, jeden na 70-300 z osłoną, a drugi zmieści 10-22 bądź 17-55, także z osłonami.

Dodatkowo do 70-300 dodam jeden z najlepszych filtrów polaryzacyjnych HOYA Super PRO 1.

 

UWAGA 2

Jeśli chodzi o Canona 70-300, to ciągle jeszcze się zastanawiam, czy na pewno chcę go sprzedać, bo może mi się jeszcze przydać przez jakiś czas. Chętnie jednak przyjmę oferty, a jeżeli któraś będzie dla mnie wyjątkowo atrakcyjna, to być może zdecyduję sie go jednak sprzedać. Z góry zatem przepraszam za tę niedogodność i zarazem zastrzegam sobie możliwość wycofania tej oferty, szczególnie jeśli nie uda mi się sprzedać pozostałych rzeczy. Po prostu jest to obiektyw, który musze sprzedać jako ostatni :) .

 

UWAGA 3

Jeśli ktoś zdecydowałby się zakupić cały zestaw (takie oferty będą miały pierwszeństwo), to ceny wyobrażałbym sobie następująco:

 

- Za wszystko co wymieniłem do tej pory: 8200 zł

- Za wszystko, za wyjątkiem obiektywu 70-300 (włączając akcesoria): 7000 zł

 

Jeśli zatem ktoś zdecydowałby się na zakup zestawu, to prosiłbym o propozycje cen dla obydwu powyższych wariantów. Zależnie od osiągniętej ceny zadecyduję, czy sprzedaję z 70-300, czy bez niego.

 

UWAGA 4

Sprawa dostawy i płatności do uzgodnienia. W grę wchodzą trzy możliwości:

- kurier + przedpłata na konto (w przypadku kupna całego zestawu pokrywam koszty przesyłki),

- odbiór osobisty na terenie Katowic + przedpłata na konto (przy odbiorze całego zestawu),

- odbiór osobisty na terenie Katowic + gotówka na miejscu (przy zakupie pojedynczych obiektywów, bądź aparatu)

 

Jeśli chodzi o odbiór osobisty to niestety tylko w poniedziałki, wtorki i czwartki.

W przypadku przelewu nr konta podam przez PW.

 

UWAGA 5

Wszelkie oferty oczywiście proszę kierować drogą PW ;)

Podane przeze mnie ceny można w "mniejszym bądż większym" stopniu negocjować. Zakładam jednak pewne minimum, którego nie chciałbym przekroczyć.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na zakończenie, jeśli ktoś zastanawiałby się dlaczego pozbywam się tak dobrego i wszechstronnego sprzętu, to powiem tylko, że planuję "coś większego" ;) . "Pech" chciał, że ostatnio miałem okazję pobawić się czymś takim, no i stało się - po prostu się zakochałem :P . Chociaż chętnie zostawiłbym sobie to, czego dorobiłem się do tej pory, to jednak niestety wszystkiego mieć nie można...

 

Pozdrawiam i zapraszam do składania ofert (a w późniejszym czasie, jeśli zajdzie taka konieczność, także do licytacji na Allegro)

FXmAniac

 

---------------------------------------------------------

link do aukcji na Allegro (za zdjęciami):

http://allegro.pl/show_item.php?item=929686605

---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...