Skocz do zawartości
chudinii

Jakie piwo

Rekomendowane odpowiedzi

1 Grolsh Premium - Mmmmmmmmmm

2 Paulaner - Gut pivo - pszenne jesli nie probowaliscie to sprobujcie

3 Żywiec - ostatnio lubie

4 Bosman - coz regionalista ze mnie

 

Nie bede nadmieniac ze soki to dla mnie profanacja :D ale jak wiadomo co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nikt Lecha nie lubi ? Bo dla mnie Lech wygrywa. Ale co wy tam wiecie o piwie ... :P

a Desperados piliście ?? jeżeli nie to koniecznie spróbujcie 

 

Jakoś nie miałem okazji, ale słyszałem, że wyśmienite (a jakie drogie ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pije wszystko co dobre a dobre piffko to zdecydowanie pojecie wzgledne kiedys Warka Strong teraz Lech (butelkowy), na imprezkach bezalkoholowych :) Calsberg i Reeds. A na maratony najlepsze wynalazki z mega super hyper marketow :P czyli pivo marki pivo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mad: Co wy z ta Warka Strong jest paskudna, słodka i wogóle :(

Reds tak samo chyba koło piwa niestał nawet...a karmi to jush no comends :exclam:

 

Nejleprze jest: Bębowe Mocne pozdro dla Weasel'a jesli warka to tylko Specjal a z zagranicznych to Pilsner Urguel oczywiście no i Haini tylko oczywiście ten nie w Polsce rozlewany.

 

To tak w wielkim sktócie na temat piwka które lubie...a pijam czesto, wiedz mam coś do powiedzenia.

 

A wiecie co to jest:

:beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug:

 

PUB emotikonek. :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywec, Warka Strong, EB - to byly kiedys (jakies 4,5 lat temu) najlepsze piwa.

Teraz z tych 3 tylko Żywiec do dzis utrzymal smak. Pozostale 2 sa teraz o dupy (Warka Strong to najwiekszy syf, wogole nie wiem, jak mozna robic slodkie piwo :mad: ) :wymiotuje:

 

Teraz dobre piwa to:

Żywiec

Tyskie

Grolsh jednak osobiscie staram sie nie pic importowanego :cool:

No i Mocny Full :finger::beer:

 

Królewskie, gdyby bylo tak dobre, jak jego reklama, to by bylo najlepszym piwem na świecie ;)

 

Of course piwo musi byc zimne jednak w zimie nie ma nic lepszego niz grzane piwo z miodem i sokiem :finger:

 

 

[Edytowane: 11/7/2003 przez Luc@s]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kelt, Zlaty Bazant(te dwa only zza poludniowej granicy), Warka Strong.

najgorsze chyba Tyskie

 

Reds, Carmi, Gingers Beer itp. - to sa qfa piva???? nie rozsmieszajcie mnie

moze jako soczki to by sie zalapaly gdzies tam... przy koncu stawki... ;)

ale wszystko kwestia gustu

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie:

"piwa" - Miller, Corona, Desperado

piwa - carlsberg, heineken, zywiec, "ginesik"

 

nie lubie:

tyskie, okocim mocny, WARKA A PFE,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pijam najczęściej: Lech, Warka jasne pełne; Perełka, i czasami różne inne

I nie lubię piwa z puszek - butelkowe ma lepszy smak

 

[Edytowane: 21/7/2003 przez westman]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyskie z puszka

żywiec z butelka

kiedyś zielony leszek ale jużmi nie pasuje :(

 

i oczywiście wszystike zimne :cold:

 

update :

 

dębowe z butelka

 

[Edytowane: 6/9/2003 przez cyriak]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to tylko Heineken ale jak juz nie ma nic innego to moze byc tez zywiec albo lech zielony ale dawno nie pilem nic innego jak Heinekena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to były dobre piwa...

 

ŻYWIEC był pyszny ale jakieś 8-10 lat temu. Od całkiem dawna powoli ale regularnie schodzi na psy

GROLSCH póki był importowany - poezja smaku. Od czasu kiedy rozlewają go u nas - siki jakich mało

HEINEKEN to samo co Grolsch. Myślałem, że będzie zawsze importowany. Zawsze kupowałem sobie "3-pak" x 0,65l za 20 zł i się rozkoszowałem smakiem. Raz idę do sklepu - patrzę cena o połowę mniejsza. Dopiero w domu zobaczyłem, że nie ma napisu "Imported" :( Teraz to siki.

CARLSBERG pomimo tego, że rozlewany w Polsce jest całkiem niezły. Bardzo lubię.

TYSKIE totalnie bezpłciowe piwo. Piję tylko jak nie ma już nic schłodzonego w knajpie/sklepie.

LECH to samo co Tyskie.

10,5 kiedyś moje ulubione piwo. Potem zaczęło smakować jak Lech, a potem zniknęło z rynku :(

GDAŃSKIE kiedyś największe siki na północy Polski ;) Jedno z ostatnich piw, które parę lat temu było niepasteryzowane. Potem regularnie podnosiło swoją jakość (i cenę :( ). W knajpie piję praktycznie tylko to piwo.

DOJLIDY CLASSIC Kiedyś na studiach kumpel dał mi buteleczkę 0,33l tego piwa i się w nim zakochałem ;) Ciężkie do kupienia, trudno się nim upić ("tylko" 5,5%) ale za to jedne z moich ulubionych piw.

WARKA (ale nie STRONG) - ostatnio zasmakowałem się w tym piwie. Muszę przyznać, że bardzo dobre.

 

Nie wypowiadam się na temat piw mocnych i ciemnych bo ich po prostu nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stella Artois - moje ulubione (dzięki PAG! ;) )

Holstein - ale nie to rozlewane w Polsce (dzieki Bogu wycofali się z tego marnego pomysłu...), w portfelu wciąż noszę rachunek za 25 butelek :D

Królewskie - dobre bo nasze ;)

Dębowe Mocne - mocna rzecz

...

Imperator - pił ktoś to ścierwo? Nie znam gorszego piwa ("piwo" to i tak komplement dla tego wynalazku!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu

TYSKIE

TYSKIE

TYSKIE

Warka Strong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrówa

Zywiec, Lech, Hollsten, Reeds. Kiedy, jakie i ile to zalezy od samopoczucia.

A gdzies czytalem, ze  Jedi nie moga :D .

Jak jest zimne, to mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywiec, Heineken, Lech a ostatnio nawet Krolewskie bo sie poprawilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prawdziwe piwo to:

Guinness - ale to ciemne

a tak z jasnych to liczą się dla mnie dwa:

Heineken- najlepsze jasne piwo na świecie :beerchug:

Żywiec - najlepsze polskie piwo :beerchug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A piliście piwo podczas October Fest in Deutchland takie prawdziwe z beczki w klasycznym kuflu, to jest smak nie do zapomnienia ale po 4 sie wysiada  :D 

 

Po 4 litrach piwa to by każdy wysiadł (nie ma to jak mass ;). Ale co do piwek. Z polskich tylko TYSKIE. Ujdzie Warka i Królewskie. Nie znoszę wszystkich strongów (a osobliwie Warki), Tatry, Żywca, Red'sa. Z zagranicznych (ale raczej niedostępnych w PL) Lowenbrau i Erdinger (weissen oczywiście). Z dostępnych - Heineken, Miller i (lepiej) Carlsberg. Na czarnej liście Pilzner, Gingers (czegoś tak paskudnego nie piłem w życiu).

 

 

[Edytowane: 5/9/2003 przez amiri]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe TYSKIE ludzie, TYSKIE RULES, a jak nie to w ostatecznosci warka albo tatra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie pivko, ktore jest zimne i gasi pragnienie po ciezkim dniu w pracy lub w szkole :P:D:D:D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie pivko, ktore jest zimne i gasi pragnienie po ciezkim dniu w pracy lub w szkole :P  :D  :D  :D  :) 
czyli obojetnie jakie?? wazne zeby bylo??::D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie to nie hmmmm nie powinno byc ciemnne, smakowe mam tu na mysli cos w stylu Red's no i oczywiscie musi zawierac choc odrobinke procentow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście kiedyś np. Duvel albo La Trappe? Ja tradycyjnie dla smaku zapijam się Guinessem chociaż ostatnio zasmakowałem w irlandzkim piwie które nazywa się Caffreys. Do dostania w Polsce w sieci marketów Champion, zielona puszka. Gorąco polecam zimne, dobrze ale nie za mocno schłodzone.

Na gorące letnie dni (pewnie ich nie będzie w tym roku, ale na przyszły rok) polecam patent którego nauczyłem się w knajpach w Grecji - kufel do piwa trzymany w zamrażarce. Leje się do tego schłodzone (ale nie mrożone!) piwo - znakomicie utrzymuje odpowiednią temperaturę.

Możecie również spróbować chińskiego piwa Tsingtao - wbrew pozorom całkiem zacny trunek:)

 

Pozdrowienia

Thorinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizys co wy pijecie !!!!!!!!!!!!!!!

 

Pomysł ze szklanką stary i nie grecy na to wpadli - z resztą np. na kos nie mają kufli tylko szklani 0,3.

 

Dla mnie odpowiedź może być tylko jedna -> patrz podpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska to niestety piwny zascianek. A widze jednak,ze nawet przy tak malym wyborze, znalazlo sie sporo roznych gustow.

Mialem szczescie mieszkac troche w kraiu slynacym z najlepszych i najbardziej roznorodnych piw. Staralem sie sprobowac wszystkich, ale to prawie nie mozliwe.

A, i tym krajem wcale nie sa Niemcy (ale b.blisko)...

 

I bawia mnie ludzie traktujacy piwo na jakis specjalnych "swietych"zasadach. Chodzi mi o tych wszystkich ktorzy boja sie dodac czegos dla zmiany smaku. Ja czasem lubie zamieszac. Dodatki typu: sok, cytryna(to w lecie), nalewka babuni, advokat, i sprite albo inna lemoniada (oczywiscie po jednym, a nie wszystko naraz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...