Skocz do zawartości
chudinii

Jakie piwo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne by był gorszy skoro Książęce to nie jest prawdziwe pszeniczne jeśli dobrze pamiętam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem bo dłuższym czasie badylarza. Kupiłem Baltic Blaze| Imperial Smoked Plum & Chili Pepper i Baltic Queen z Piwnego Podziemia. Do tego "belga", dawno nic z tego kraju nie piłem: Lupulus Organicus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy rzut piw od poniedziałku w Lidlu

54.jpg55.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam wrażenie, że FF i Pinta stała już w sobotę u mnie, bo regał to się uginał wręcz od tego. Wszystko znów stoi, chyba część z miesiąc, bo samych Pint to z 8 jak nie więcej różnych stało.

Może będzie jakiś kupon znowu to się wybiroę na większe zakupy, a tak to meh, bo mam zapas.

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dino jakieś Kormorany za 3,99zł, była też Mumia z AleBrowaru za taki sam piniądz. Wziąłem, bo lubię i fajnie, że nie tylko na Halloween jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy Miłek IPA w żabce na promo przy zakupie 2 butelek - 2,99.

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też Makłowicz ArcyLager z ryżem. Ciekawa ta nowa IPA. Szkoda, że ma mało ekstraktu i nazwa "IPA" jest trochę na wyrost. Jak będzie pijalne i utrzyma się niska cena to możemy mieć hit lata do grilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcylager Makłowicza ujdzie. Lager z lekko kwaśna nutą, coś jak imbir. Można wypić ale jako ciekawostkę. Znacznie lepsza jest IPA, która nie jest ipką. Ekstrakt ok 11% to bardziej jakaś sesyjna wariacja. Procentowa IPA jest zbliżona do 0%IPA. W nowej IPA nie czuć tak wyraźnie herbacianych nut. Jest minimalnie bardziej goryczkowa od bezalkoholowej wersji. Piwo jest pijalne, z powodu ceny pewnie będę częściej po nie sięgał. Dobre na grilla, można sporo wypić bo jest lekkie i ma mało %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...