Skocz do zawartości
r3zo

Jakie piwo

Rekomendowane odpowiedzi

Janusze patrzyli jak pakowałem butelki do siatek, z ciekawości nawet jeden podniósł Mini Maxi i nie wiem czy odrzuciło go to, że bezalkoholowe czy "Session IPA" :E

Gdybym wiedział wcześniej to bym jeszcze na telefon firmowy walnął kupon z rana, bo akurat w innym Lidlu było sporo więcej BIPY i Mango właśnie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nepomucen PIJŻE Vol.2 - bardzo pijalna APA w wersji DDH. Pucha robi wrażenie, cena już nie bardzo bo dałem jak za DDH DIPA. Dobre też jest Jam Session (Hazy IPA) z Funky Fluid, bardzo przypomina pierwsze wypusty Misty od Trzech Kumpli. Oba piwa idealne na lato, wypiłem z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żabka wycofała całą partię piwa Miłosław Niefiltrowanego ze sprzedaży. W produkcie stwierdzono obecność fragmentu szkła. Towar może być niebezpieczny dla konsumenta - ostrzega sieć.

- Informujemy, że w związku ze stwierdzeniem ciała obcego – fragmentu szkła w produkcie: Piwo Miłosław Niefiltrowane 0,5l, którego producentem jest Browar Fortuna oznakowanego terminem przydatności: 28-11-2020 podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru. Produkt może być niebezpieczny dla konsumenta – ostrzega Żabka w komunikacie prasowym.

klik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małe zakupy na weekend zrobione: Birbant PukaPuka, Matlgarden Guess The Day i klasyk PanIPani. Wreszcie dorwałem w Netto te bezglutenowe sesyjne APA, całkiem niezłe jak na piwo za 5zł (ocena 3,7/5)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matlgarden Guess The Day 8/10

To już nie jest piwo tylko bardzo pijalny soczek. W zapachu i smaku mocny aromat owoców. Piana zerowa, mętny kolor, alkohol 6% nie wyczuwalny. Idealne na lato, jak ktoś lubi kwaśne napoje. Treściwe ale chce się wypić kolejną puchę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W Biedronce jakaś akcja ale lokalnie tam gdzie dany browar jest w okolicy i można trafić różne piwa.

W gazetce był pils z Brodacza, vermont z Recraftu, pils z Browaru Jana i jeszcze jakieś inne.

W Lidlu stoi The Barber od Brokreacji i wróciły te puszki 6cio pak z Innych Beczek.

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja skusiłem się na nową warkę White IPA z Grodziska (termin do maja 2021), liczę że będzie spoko, bo czasami zdarzają im się wpadki. Chyba nic lepszego alkoholowego nie kupi się za 4,70. W Intermarche mieli jeszcze piwa Kormorana za ok 3,50 więc można było nabyć 1na100 (zielone i żółte) w dobrej cenie. Sam zakupiłem w Żabie małe Miłosławy BIPA za 2.60, lepsza cena jest w Auchan (duża pucha za 2,99) ale nie chciało mi się jechać. A z "true craft" zakupiłem Foggy z Funki Fluid i ART+36 z Browaru Stu Mostów (a już miałem nie brać owocowych soczków).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

U mnie ostatnio raczej trend bezalko cały czas. BIPA lub Mango, czasami MiniMaxi. Jak mnie najdzie ochota na coś innego to jest to od razu coś ciemnego, głównie popijam z Lerviga lub sięgam po jakieś belgijskie piwo. Niby są te nowości cały czas jakieś, teraz może nawet jest ich wysyp ale nie mam jakoś ciągot w ich kierunku. Nie wiem czy wypalenie lekkie czy zawód jak kupisz coś za 12-15zł, a samkuje niewiele lepiej niż 1na100 czy BIPA :E

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ceny są trochę przesadzone, mała czy duża pucha soczku (pastry sour) to wydatek 12-13zł. Nawet za DDH APA czasami trzeba dać tyle co za DDH Triple/Double. Teraz jest dobry czas na piwkowanie, ale przy takich cenach to lepiej kupić symbolicznie jakąś nowość z kraftu, a kasę przeznaczyć na BIPA lub 1na100.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od czwartku w Lidlu Circus (Raduga) za 6,99. Idealne piwko na upały i cena teść dość przystępna. Pewnie już w środę rzucą na sklep. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi