Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

YasiuSpacerowicz

Worms Reloaded

Rekomendowane odpowiedzi

A jak z broniami ? Więcej czy mniej niż w WWP ? Jakie poprawki w stosunku do WWP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z broniami ? Więcej czy mniej niż w WWP ? Jakie poprawki w stosunku do WWP ?

Gorsze (teraz pocisk rakietnicy nie jest taki epicki i przerysowany tylko piździołka taka mała leci, mniejsza od wormsa, a granat wygląda jak ten z Wormsów 3D... do tego ma zrytą fizykę i zaczepia się wtedy, kiedy nie powinien :E). Mniej. 1/5 tego co w WWP tak na pierwszy rzut oka - z bardziej znanych jest nadal Holy Hand Granade, Concrete Donkey i Armageddon... a co więcej to nie wiem, nie mam absolutnie motywacji przechodzić kampanii, bo jest banalna, a AI kretyńske, czego dowodem jest Worm sterowany przez komputer, który staje koło swojego teammate'a i przy 0 wiatru wystrzeliwuje rakietę centralnie w górę... oczywiście obaj zginęli. To takie okrojone WWP na nowym silniku. Do jakiejś 1/3, może nawet 1/4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K-low

Według mnie po zdjęciach ta gra niczym się nie różni od Armagedona czy World Party .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie im czas na naprawienie bugow... To jest port z konsoli i to widac, ale moim zdaniem bedzie tylko lepiej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam gierka sie podoba, duzo w stare wormsy nie gralem. Chcialem pograc z kumplem w WWP ale kaszanily sie kolory itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A co wy gadacie :D Ta gra zawiera wszystkie elementy (bronie, mapy itp) z Worms 1,2, WWP i Armageddon! Jest to największa część i najbardziej rozbudowana. Na 1 rzut wygląda na bardzo okrojoną ale w środku zawiera bardzo dużo przydatnych opcji :).

 

Broni jest około 50! Super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wy gadacie :D Ta gra zawiera wszystkie elementy (bronie, mapy itp) z Worms 1,2, WWP i Armageddon! Jest to największa część i najbardziej rozbudowana. Na 1 rzut wygląda na bardzo okrojoną ale w środku zawiera bardzo dużo przydatnych opcji :).

 

Broni jest około 50! Super sprawa.

 

Nie ma teściowej, bungee, Aqua Sheepa. Mam wymieniać dalej?

 

Co nie zmienia faktu że gra jest naprawdę bardzo dobra i warto było wydać na nią 45zł. Fun wprost wylewa się ze ekranu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania.

-Czy jest spolszczenie do tego?

-Jak mogę zagrać z kumplem przez neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania.

-Czy jest spolszczenie do tego?

-Jak mogę zagrać z kumplem przez neta?

 

1. są polskie głosy, menu chyba nie stanowi żadnego problemuscratchhead.gif

2. normalnie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Jak mogę zagrać z kumplem przez neta?

mam nadzieje, ze nie musze odpowiadac "kupic gre"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie dostepne jest demo. :) Podobno gra ma też trafić do Polski w pudełkowej wersji za 49 zł (wydawcą ma być LEM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chetny na 4-packa, znajde gdzies wolne miesce ?:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie; jak odblokowac pozostale misje w kampanii 30+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zubożona. Max 4 robaki? Bez jaj. Pasek siły strzału jest nieproporcjonalny, jakby tego było mało zaczyna się ok. cm od lufy, a im mocniej go naciągniemy tym bardziej się od niej oddala. Nie można zobaczyć całej mapki przed rundą, nawet nie można jej przesunąć, ani oddalić trzeba czekać aż obraz powolutku przesunie się w górę i w dół pokazując całość.

Ale największa wada to menu: jest TRA-GI-CZNE. Nie dość że wszystko trzeba przeklikać bo najwyraźniej komuś przeszkadzały rozwijane menusy to jeszcze zaprojektowane dla osób siedzących 5m od 17'' monitora.

IMO największy zawód roku, choć lepsze od wersji 3D :(

 

Czy kupić?

Odkopać Worms Armageddon, zainstalować ostatniego beta patcha i olać Reloaded.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zubożona. Max 4 robaki? Bez jaj. Pasek siły strzału jest nieproporcjonalny, jakby tego było mało zaczyna się ok. cm od lufy, a im mocniej go naciągniemy tym bardziej się od niej oddala. Nie można zobaczyć całej mapki przed rundą, nawet nie można jej przesunąć, ani oddalić trzeba czekać aż obraz powolutku przesunie się w górę i w dół pokazując całość.

Ale największa wada to menu: jest TRA-GI-CZNE. Nie dość że wszystko trzeba przeklikać bo najwyraźniej komuś przeszkadzały rozwijane menusy to jeszcze zaprojektowane dla osób siedzących 5m od 17'' monitora.

IMO największy zawód roku, choć lepsze od wersji 3D :(

 

Czy kupić?

Odkopać Worms Armageddon, zainstalować ostatniego beta patcha i olać Reloaded.

 

Można oddalać obraz i przybliżać da klawiszach delete i insert, było w samouczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie można. Pisałem o generatorze przed rundą. W WA i WWP cała mapa była w małym okienku w rogu ekranu, tutaj nawet na fullscreenie nie potrafili jej zmieścić. To całe Reloaded sprawia wrażenie wczesnej bety a nie skończonej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie robaki i ich animacje wyglądają paskudnie ... wskaźnik siły ognia jak zrobiony w paint , dziwna fizyka ;/ Zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie widzę, że nie ma co się napalać jak na razie? Przynajmniej nie za tą cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...