Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rasta pit

Kawałeczek do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano chłopaki/dziewczyny mam dla was kawałek do sprawdzenia (chce sie pochwalic i sprawdzic co myśla o nim ludzie z "zewnątrz") http://www.myspace.com/pionierzy <- prosze bardzo. Jest to kawałek promujący naszą płyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że już kiedyś dawałeś.... i mi się niespecjalnie podobał ;) Co innego teraz, fajny, lajtowy kawałek. Wszyscy ładnie nawet lecicie...tylko ta gadka w 3 zwrotce niepotrzebna IMO. Pan numer dwa dla mnie jest najlepszy technicznie ;) A Ty chyba ciut zmieniłeś rapowanie swoje :Up_to_s: na plus ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mówić pod muzykę to popracuj nad dykcją bo coś tam śfisce.

 

edit: zapomniałem. YO YO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz mówić pod muzykę to popracuj nad dykcją bo coś tam śfisce.

 

edit: zapomniałem. YO YO

A darujże sobie.

 

Mnie się podoba. Dobry flow, lekki beat... ogólnie :thumbup:.

 

Aha i tak jak -Orzech-, tak i ja twierdzę, że gadka była niepotrzebna, ale ja nie przepadam za takimi elementami ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Powiem wam szczerze, że naprawde motywującym jest czytac pozytywne opinie. Dzięki Orzech za szczerość. Mamy kolejny kawałek w planach. Mam nadzieje, że wyjdzie jeszcze lepiej.

 

Jak chcesz mówić pod muzykę to popracuj nad dykcją bo coś tam śfisce.

 

edit: zapomniałem. YO YO

 

Cieszy mnie, że mogłeś wyrazić swoją opinie w tym temacie. Jak widać niektórzy ludzię poprostu kierują się swoimi przekonaniami. Tak trzymaj! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość minervaboy

Fajny kawałeczek. Podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słaby miks/master mi się zdaje

ogólnie nie słucham za dużo polskiego hip hopu zwłaszcza ostatnio ale przyjemnie się słucha ;)

I tak jak wyżej wywalcie te gadkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, bo ogolnie bardzo nie lubie tego typu muzyki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm. "Gadka" może wydawać się dziwna tym, którzy nie mieszkają u mnie w mieście. Mamy tutaj gościa o ksywie "Zając", który wypowiadał się głupio na temat naszej twórczości. A więc powiedzieliśmy kilka słów, ale możliwym jest, że "przerywnik" zostanie usunięty. Jeszcze z chłopakami pomyślimy przed wypuszczeniem płytki. Dzięki za komentarze ! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nawet nie chodzi ,że wydawać się może dziwna bo kogoś tam nie znamy tylko jest po prostu za bardzo "kozak hip hop" :E

Dużo z tego co pamiętam kawałków zaczeło odstawiać taką wiochę aż się w końcu przyjęło imo nie na dobre.

Poza tym wracając do tego co napisałeś to raczej mało ludzi zna "Zająca" i to pewnie nawet w Twoim mieście więc nie rozumiem troche tego tłumaczenia robisz ten kawałek tylko dla ludzi co go znają ?(to tak pół żartem ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi pan nawijacz zdecydowanie odstaje poziomem, czyt. najlepszy jest moim zdaniem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu nawet nie chodzi ,że wydawać się może dziwna bo kogoś tam nie znamy tylko jest po prostu za bardzo "kozak hip hop" :E

Dużo z tego co pamiętam kawałków zaczeło odstawiać taką wiochę aż się w końcu przyjęło imo nie na dobre.

Poza tym wracając do tego co napisałeś to raczej mało ludzi zna "Zająca" i to pewnie nawet w Twoim mieście więc nie rozumiem troche tego tłumaczenia robisz ten kawałek tylko dla ludzi co go znają ?(to tak pół żartem ;))

 

Nikt nie chciał, żeby to brzmiało kozacko. Miało to być zwyczajne treściwe urozmaicenie (być może gryzące się z uchem).

Na twoje ostatnie zdanie nie odpowiem, sam wiesz dlaczego ;)

 

Drugi pan nawijacz zdecydowanie odstaje poziomem, czyt. najlepszy jest moim zdaniem. :P

Musze mu pokazać to co piszecie na jego temat. Piotrek dostanie kopa motywacyjnego i być może wypluje 3 płyte :) . Siemanko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kawałek na prawdę mi się podoba, tylko szkoda, że 2 pan ma słabą dykcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...