Skocz do zawartości
krzysiak

Co ostatnio zrobiłem dla swoich 4 kółek :D

Rekomendowane odpowiedzi

No to piszemy co zdziałaliśmy dla swoich pupili :D

 

Ja podłączyłem akumulator pod prostownik...zobaczy się czy co z niego jeszcze będzie. Dziś niestety nic więcej nie zrobiłem :P

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie Grzesio ucieszy. Z przydatnych rzeczy to postawilem butelke oleju, bo wyciekal przez klape bagaznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem od tłumikarza, golfik chudszy o katalizator.. :D Ale sobie teraz fajnie mruczy :P

 

- Czemu Pan chce usunąć katalizator?

- wolę go usunąć niż zgubić na drodze razem z całym wydechem :E

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa prowadnic mechanizmu przednich wycieraczek.

 

Do tego zatankowałem LPG do pelna, benzyne rzadko kiedy lalem do pelna. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem czujnik zamknięcia drzwi. Teraz działa, dzięki czemu działa też brzęczyk włączonych świateł i już nie rozładuję więcej akumulatora, jak wczoraj... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiłem dal swojego auta ? Wystawiłem je na otomoto :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem filtr paliwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompleksowe mycie z zewnątrz+wytrzepanie dywaników :E

 

Teraz jeszcze będę musiał dokładnie wyczyścić wnętrze bo pełno konfetti w środku mam po sylwestrze(znajomi) :)

Także nie obędzie się bez odkurzacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kompleksowe mycie z zewnątrz+wytrzepanie dywaników :E

 

Teraz jeszcze będę musiał dokładnie wyczyścić wnętrze bo pełno konfetti w środku mam po sylwestrze(znajomi) :)

Także nie obędzie się bez odkurzacza...

Odradzam odkurzacz na BP na Forodńskiej..że tak powiem po wrzuceniu 2 zł zastanawiałem się czy on działa.

Kto mi powie jak naprawić czujnik otwarcia drzwi w Escorcie bo nie działa ''brzęczyk'' nie zapala mi się lampka , i przez to też alarm świruje bo zamyka samochód po 30 sekundach bo nie wykrywa ruchu otwarcia drzwi. Psiknąłem tam WD40 w ten bolec może coś da :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odradzam odkurzacz na BP na Forodńskiej..że tak powiem po wrzuceniu 2 zł zastanawiałem się czy on działa.

Nie no, ja z takich gówien nie korzystam, podjadę sobie do babci i tam sobie podłącze odkurzacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto mi powie jak naprawić czujnik otwarcia drzwi w Escorcie bo nie działa ''brzęczyk'' nie zapala mi się lampka , i przez to też alarm świruje bo zamyka samochód po 30 sekundach bo nie wykrywa ruchu otwarcia drzwi. Psiknąłem tam WD40 w ten bolec może coś da :E
Miałem to samo jak mi po poprzedniej zimie przymarzł a na wiosnę po prostu wystrzelił. Czujnik 20zł z wysyłką, wymiana 3 minuty i działa :)

Żeby nie oftopować to dzisiaj postanowiłem naprawić cięgno klamki bo się drzwi od wewnątrz nie otwierają, rozbiórka poszła dosyć szybko, niestety TORX który był mi potrzebny w ostatnim etapie był 'zjechany' po przeszukaniu całego garażu i próbie dopasowania chyba z 5 innych poległem, zajmę się tym jeszcze raz jak zrobi się nieco cieplej ;)

No i jeszcze Lalka i jej playlista bardzo dobrze poradziła sobie w usypaniu dziecka mojego znajomego ;] Koleżanka puściła jej 3-4 kawałki Kings Of Leon i dziecko jak zabite :)

zdjcie002lp.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuje tym z miasta którzy męczą sie z odkurzaczem na BP, ja mam kompleksową myjnie pod domem :)

 

Założyłem dwie opony wanili s1088 na alusy teraz czekają na słonko :) Tylko nie mówcie że shit bo wiem że shit ale pośmigam trochę zobaczymy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem olej w skrzynce mojego melexa.

uzupełnienie lpg, zmiana borygo, dowiedziałem się gdzie mam na kostkę serwisową dojechać.

Zacząłem już maglownicy szukać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ja z takich gówien nie korzystam, podjadę sobie do babci i tam sobie podłącze odkurzacz :)

Hm ja sprawę załatwiłem niezbyt elegancko bo z trzeciego piętra za pomocą kilku przedłużaczy + jednego fabrycznego pod klatką podłączyłem w końcu ten odkurzacz...kable ciągnąłem po klatce. Sąsiedzi już jakąś aferę wietrzyli czy prądu nie podbieram z piwnicy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm ja sprawę załatwiłem niezbyt elegancko bo z trzeciego piętra za pomocą kilku przedłużaczy + jednego fabrycznego pod klatką podłączyłem w końcu ten odkurzacz...kable ciągnąłem po klatce. Sąsiedzi już jakąś aferę wietrzyli czy prądu nie podbieram z piwnicy :E

No niestety, ja również mam sąsiadów wrednych. "Urok" mieszkania w bloku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

vartablack53.jpg

Po 7 latach :D Jeszcze nie wymieniony czeka na wiosnę razem z wycieraczkami.

 

Opony (kleber) już do mnie lecą, w maju przegląd, a jutro Fabienne świętuję 130.000,00 km ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm ja sprawę załatwiłem niezbyt elegancko bo z trzeciego piętra za pomocą kilku przedłużaczy + jednego fabrycznego pod klatką podłączyłem w końcu ten odkurzacz...kable ciągnąłem po klatce. Sąsiedzi już jakąś aferę wietrzyli czy prądu nie podbieram z piwnicy :E

Podpowiedź, przed sprzątaniem przedmuchać auto sprężarką.

Ja jak sprzątam to średnio wyjmuję wiadro syfu :P

 

EOT

 

na przód 2 barumy, niestety tylko 195 ale i tak jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpowiedź, przed sprzątaniem przedmuchać auto sprężarką.

Ja jak sprzątam to średnio wyjmuję wiadro syfu :P

Ni mam sprężarki.

Umyłem dzisiaj na bezdotykowej za 12 zł a co mi tam. W przeciwieństwie do innych ja nie lubię momentu kiedy widzę swój czyściuchny samochodzik.

Jak jest czysty widać na nim kropki rdzy, rysy, wgniecenie i pęknięte światełko z tyłu na wiosnę to wszystko muszę ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawa pęknięcia przedniej szyby - 70 zł.

Niech się ta zima już kończy :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naprawa pęknięcia przedniej szyby - 70 zł.

Niech się ta zima już kończy :mad:

To gdzieś jeszcze jest? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem koła na letnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki szmaciane z allegro, przewody hamulcowe w stalowym oplocie (jeszcze nie dotarły :/). Wizyta na myjce, ło matko jest trochę nowych odprysków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...