Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrew2

Black Prophecy MMO

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wielu słyszało o tej grze sam słyszałem pierwszy raz o niej jakieś 2 lata temu.

Widziałem wiele świetnych trailerów, ale dopiero dzisiaj dowiedziałem się że ta gra ma być za FREE.

Za dużo o niej nie mogę powiedzieć gdyż nie grałem w Betę ale z filmików można wywnioskować jedno grafika, design sektorów oraz stacji będzie naprawdę piękny. Cała mechanika rozgrywki będzie zapewne bazować na podobnych zasadach jak w EVE online tak samo mają być korporacje które tak samo mogą zakupywać wielkie pancerniki i tp.

Gra ma startować już niedługo.

 

BETA TESTY zaczynają się już w przyszłym miesiącu.

 

Link do opisu gry.

http://www.blackprophecy.pl/2008/zapowiedz...rophecy/#more-3

 

Podrzucam trochę filmików.

http://www.youtube.com/watch?v=Fka0SbpHGN0

http://www.gametrailers.com/video/next-gen...-prophecy/63349

http://www.youtube.com/watch?v=cEoBBwZZ3gE

http://www.youtube.com/watch?v=Ik61--E0EgY&feature=fvw

http://www.youtube.com/watch?v=oQnD6k34n8A

 

 

 

A tu strona główna gry:

http://www.blackprophecy.com/

 

Polska strona o grze:

http://www.blackprophecy.pl/

 

 

A więc zapraszam do dyskusji co sądzicie o tej grze, czy będzie to MMO na miarę EVE czy tylko marna podróbka??

Po trailerach można wywnioskować że gra będzie miała coś do pokazania zobaczymy czy to będzie bliższe Jumpgate Evolution, Taikodom czy może jednak EVE online a może po prostu zaprezentuje nową klasę rozgrywki.

 

Jednym z największych atutów tej gry będzie na pewno to że będzie za FREE ale czy to wystarczy aby przyciągnąć graczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bd tak jak EVE za free to ja idę do gry :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli bedzie dobrze przemyslana i zbalansowana to bede w to grał, od dawna brakowało dobrego produktu tego typu poza płatnym Eve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi bardziej wyglada jak zrecznosciowka niz gra taktyczna jak EVE. Ale jak będzie faktycznie za free to napewno obadam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eve jest chyba najlepszym MMO jaki wyszedl, ale mnie niestety nie odpowiadal brak dynamiki rozgrywki. Byc moze w tym tytule bedzie lepiej, chodz f2p nie wrozy nic dobrego moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma tyle wspolnego z EVE co Pong z Civilization.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ma tyle wspolnego z EVE co Pong z Civilization.

 

Ciekawe jak można grę oceniać w ogóle w nią nie grając, chociaż możesz mieć rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak można grę oceniać w ogóle w nią nie grając, chociaż możesz mieć rację.

Gralem wystarczajaco duzo w EVE i widzialem wystarczjaco duzo Black Prhpecy zeby moc wyrazic 100% dobry i poprawny osąd.

 

EVE to MMO sandbox.

Black Prophecyto multiplayer-space-based shooter. Kolo MMO to on nawet nie stał. Jeśli stał, to znaczy ze Diablo 2 tez jest MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem zaproszony do OPEN BETY. Ściągam instalkę, waży 5,7 Gb. Zobaczymy co to warte :) Zapowiada się bardzo smakowicie...

 

Zgodzę się z kolegą Inside - z pewnością jest to kompletnie inna produkcja niż Eve-online. To będzie odpowiednik Privateer'a Freelancer'a, nie X3 :). Jednak będzie to według mnie świetne dopełnienie Eve online. Czasem tego mi w Ewce właśnie brakuje.

 

Edit - wymazałbym z opisu tematu "z lepszą grafiką" jest to tak ważny argument, że pusty śmiech mnie ogarnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo filmowa fabularnie jest świetna jak na MMO świetne wstawki filmowe pomiędzy głównymi misjami i dosyć ciekawe misje jeśli chodzi o fabułę to jest ona tak prowadzona jak w grach singleplayer co jest bardzo dziwne w MMO.

Rozgrywka na początku wydaje się nudna ale później jest całkiem przyjemnie.

Da się latać jedynie myśliwcem ale są one bardzo rozbudowywalne praktycznie da się każdą część wymienić. W misjach głównych można polatać także całkiem innymi statkami jak np. Transportowce. Graficznie gra wymiata i ma dosyć spore wymagania. W styczniu pewnie ruszy openbeta a do cloused bety praktycznie teraz każdy może się dostać. No Data została już przerwana a więc o grze można już spokojnie rozmawiać.

 

Gra będzie za free + Item Mal.

 

Niema tu jakiś dziwnych skili a jedynie można z adrenaliny korzystać w postaci kombinacji klawiszy wsad, aby z zapamiętanego kombinacji wykonać akrobacje, manewry czy bust które ułatwiają walkę.

Występuje tutaj także system Craftingu oraz ulepszania broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał niepotrzebne konto lub CD-keya to chętnie zagram ;) Jakby co mój mail: 1marti321@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze posiada key'a to ja bardzo chętnie skorzystam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem swojego cd-keya ^^ Mam jeszcze jeden w zanadrzu, więc jak ktoś jeszcze nie ma to pisac na maila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- 3/3 klucze wyczerpane -

Zaznaczam tylko, że gra jest na etapie bety i występuje jeszcze sporo błędów (choć zalogowałem się wczoraj i problemów jest wyraźnie mniej niż w listopadzie - gra nie wywala już średnio 12 razy na godzinę, prawdę mówiąc jak dotąd wcale). Jeśli ktoś chciałby dołączyć później do klanu, to frakcja tyi. Brakuje nam tylko 7 osób (wymagane 10 :D) do dostania prywatnego setora :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie czekam na zalogowanie... 33/36 miejsce w kolejce. "Waiting time: 3 hours".

 

Jeśli tak ma być za każdym razem to dziękuję... postoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To beta, w dodatku teoretycznie zamknięta. Po premierze serwery na pewno będą lepsze. Swoją drogą sam natknąłem się na kolejki tylko po restartach serwera, kiedy to logowali się wszyscy na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tez dołączam. czego mogę sie spodziewać na początku? są jakieś przewodniki czy manuale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też właśnie zasysam, zaciekawiła mnie ta gra z tego względu że bardzo przypomina genialnego Freelancera od microsoftu, jeżeli rozgrywka będzie podobna + dodane będą elementy MMO tak jak zapowiadane misje w instancjach itp. to jak dla mnie gierka zapowiada się dobrze. Oby tylko ludzie kupujący itemy z marketu nie mieli za dużą przewagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam so far problem z zalogowaniem sie, tzn mam wybór świata, autentykacja succesful, a potem buba..

a nie, jak poczekam dlugo to mam ekran wyboru postaci. niestety nie jestem w stanie wybrać mojej stworzonej.... disconnecta dostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj wiad. w launcherze, po to on jest. Chwilowo serwery są down z powodu update'u, przerwa techniczna. Dzizas ile ja patchy zassałem dziś, a potem tego newsa zobaczyłem i się wnerwiłem :) czyt. nie zdążyłem pograć jeszcze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie, gra juz dziala ;p po prostu mialem problem chwilowy :P

 

edit: powiem szczerze ze sie zawiodlem... mialem nadzieje na taki wygodny i prosty interface jak w freelacerze... jest kupa imo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interfejs uległ zmianie już raz, odkąd dostałem się do bety, więc jeśli będą na jego temat negatywne opinie, dojdzie zapewne do kolejnych modyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interfejs masakra, ja w 1680x1050 nic nie widze, malutkie literki itp. a nawet tego w ustawieniach sie nie da zmienić. Pograłem 10 min, miałem w tym czasie 2x crash coś tam 0005 - darowałem sobie. Grafa - miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie grafika średnio się podoba, trochę zbyt sztuczna i za bardzo się świeci. Interface na 1920x1200 jest fatalny. powinno być połączenie freelancera z wowem aby to mialo ręce i nogi... średnio wyjaśnione (imo) jest też handlowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Propaganda panie, propaganda. Leci z obydwu stron, na tym polega polityka. Pamięta ktoś jeszcze Wyspę węzy i Ducha Kijowa który był filmem z gry DCS? Tak się buduje morale   Jakby mówili prawdę to raz że Ukraińcy by nie walczyli, a dwa inne narody nie chciałyby im pomagać, bo nie ma sensu.  Zresztą w tej wojnie głównie chodzi o to, żeby jak najwięcej Rosjan padło na froncie i sprzętu, nikomu nie zależało (może poza UA) żeby szybko skończyć konflikt. Rosja traci sprzęt i ludzi, a zachód się bogaci bo lecą zamówienia na sprzęt. 
    • od kiedy TV LG nie mają gwarancji na wypalenia? 
    • Nie ma to jak wybrać sobie fragment całości + nagłówek i na tej podstawie zbudować narrację strachu i odpowiednią propagandę.  W programie w którym był też gen. Samol było więcej gości i zdania były różne https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-21/sniadanie-rymanowskiego-w-polsat-news-i-interii-transmisja-od-godz-9556/ I tak to wszystko co w tym programie było to wyłącznie OPINIE a nie stwierdzenia faktów. Dlatego wypowiedzi są okraszone słowami "prawdopodobnie", "możliwe", "wydaje mi się" itp. 
    • Profil ICC jest pod konkretna sztuke monitora, a nie dla kazdego
    • Nie było chyba tematu o nim, po filmie Stilgara postanowiłem kupić i potestować, na razie dopiero godzinę popracowałem ale jakieś pierwsze wrażenia mam.  Po przesiadce z LG 27GP850 od razu rzuca się w oczy lepsza czerń, dużo, dużo lepsza... Nawet na domyślnych ustawieniach bez Local Dimming różnica jest spora. Forum pclola mam w ciemnym motywie i różnica jest kolosalna, dużo lepiej to wygląda. Nie miałem wcześniej porównania dobrego i myślałem że kontrast z LG jest ok, ale nie jest. Nawet w ciągu dnia nie domaga.  Odnośnie Local Dimming - w trybie SDR nie widzę większego sensu bawić się tą opcją. Do pracy czy przeglądania neta koniecznie trzeba wyłączyć, bo monitor nie wie że czytamy forum i cały ekran ma być równomiernie podświetlony, w efekcie tam gdzie jasno mamy jasny tekst/ikony, a gdzie ciemno to ciemne. Irytujące mocno. Za to w grach czy filmach... Jasność spada więc trzeba by podkręcić, a nie ma skrótu szybkiego czy profilu by to zrobić. Może w aplikacji się da coś wykombinować, nie patrzyłem jeszcze. Ale i tak raczej sensu nie ma, w końcu to SDR więc dużej roboty nie zrobi. Za to w trybie HDR... Tu już jest bajka, jednym skrótem włączamy HDR i od razu mamy local dimming ustawiony na Strong (niby Medium lepszy, ale ja na razie różnic większych nie widzę). Wiadomo że nie będzie takiej czerni i kontrastu jak w OLED, ale porównując do poprzedniego monitora który HDR nie miał wcale to jest kosmos. W końcu płomienie czy wybuchy potrafią świecić, a tam gdzie ciemno to jest ciemno. Póki co próbowałem w Callisto Protocol bo różnica między ciemnym/jasnym jest spora i efekt od razu widoczny (ciemny korytarz i płomienie, mega).  Smużenie - jeszcze nie testowałem szybkich gier, w weekend pewnie usiądę dłużej i przelecę wszystkie gry jakie mam obecnie (w Squad smużenie było spore na poprzednim VA).  VRR - działa, według RTINGS monitor ma okropny flickering i nie da się go używać, ale póki co nie zanotowałem ani jednego mignięcia. Może jak FPS jest niestabilny i spada do mocno to by coś mignęło, ale jeszcze takiej sytuacji nie miałem. Tutaj chyba znowu Squad będzie dobrym testem, bo dzięki Unreal Engine dropy i stutter są na porządku dziennym Menu okropne i ciężko się po nim porusza, ale gdzieś musieli przyciąć koszty.... Monitor kosztował mnie 1600 zł, co jest trochę szokiem jak na taki HDR (rok temu za tyle kupiłem LG 850GP). Miniledy w najbliższych latach coś czuję że będą się upowszechniać i ładować coraz więcej stref, fajny wybór jak ktoś nie chce drogiego OLEDa z wadami  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...