Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WR4!TH

Co Kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Planuje Aktualnie kupno maszyny z Androidem

Co możecie mi polecić, planuje Wydać tak około 600zł o dziwo w tej cenie można znaleśc pare fajnych maszynek.

GT-i5700, GT-i7500, HTC Dream ( G1 ) , HTC Tattoo, HTC Magic ogólnie wybór jest spory.

 

Najlepsze wydaja mi sie Samsung GT-i7500, Niezły Aparat, amo LED, 8GB pamięci, ogólnie nieźle za to GT-i5700 ma zastosowany świetny procek.

Do tego HTC Dream jako jedyny ma klawiature, jednak czytałem o nim i bardzo dużo ludzi na niego nażeka.

 

Co wy proponujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO I5700, albo Magic, reszta dla mnie nie wchodzi w grę, I7500 nie będzie miał nowszego Androida niż 1.6, więc ogólnie kiepsko, G1 nie trzymałem w rękach , ale z tego co czytałem , tak jak mówisz - ludzie narzekają.

Ja osobiście wybrałbym Samsunga, ale tylko z jednego powodu- standardowy jack ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej- i5700 albo Magic. Magic ma taki plus, że posiada o wiele więcej custom romów- xda-dev ;)

Jakbyś był zainteresowany, to mam na sprzedaż Magic'a w stanie idealnym (nie dlatego, że jest zły, tylko przesiadam się na Milestone) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw. i5700/magic :E

 

i5700 jeżeli

- ma robić za odtwarzacz muzyki (jack 3,5mm)

- ma robić za odtwarzacz filmów (sprzętowa obsługa divx, niestety bez napisów, ale jak dobrze pójdzie to za jakiś czas sam napiszę aplikację która doda tą funkcję :P)

 

-htc Magic jeżeli

- chce się mieć lepsze wsparcie (xda developers)

- chce się mieć htc sense (teraz jeszcze chyba nie ma w oficjalnych softach, ale gotowane już chyba mają)

- prawdopodobnie dostanie w przyszłości więcej update'ów systemu bo ma większy ROM niż i5700

- chce się mieć poprawnie działające gry 3D (na i5700 działają dobrze tylko 2-3 pozycje)

- woli się trackball od d-pada :)

 

na razie tyle przyszlo mi na myśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Magic ma aktualizację do Andka 2.1? bo nie znalazłem takiej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - Spica albo Magic :)

 

Myślę, że jak na Spicy dopracują stery 3D, to naprawdę nie będzie można się do niczego przyczepić. Sam ostatnio postawiłem na niej JD1 i dostała solidnego kopa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i5700 jeżeli

- ma robić za odtwarzacz muzyki (jack 3,5mm)

- ma robić za odtwarzacz filmów (sprzętowa obsługa divx, niestety bez napisów, ale jak dobrze pójdzie to za jakiś czas sam napiszę aplikację która doda tą funkcję :P)

a także:

- chce się grać na emulatorach (tutaj dpad jest znacznie lepszy od trackballa, nie mowiąc już o klawiszach ekranowych, szczególnie że w oficjalnych softach oba telefony nie mają multitouch)

- chce się mieć szybko działający internet (szybszy procek robi swoje)

- chce się mieć oficjalny android 2.1, na którym wszystko działa (magic ma nieoficjalny, więc jego wgranie powoduje utrate gwarancji)

 

Jedyna (za to olbrzymia) zaleta magica, to znacznie lepsze działanie gier 3d, ale te najładniejsze i tak nie chodzą albo się tną (tu trzeba mieć sprzęt z wyższej półki). No i jeszcze biały magic ma w pudełku świetny futerał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt. zainstalowałem sobie Gameboida i pocinam w pokemon emerald :E jak za dawnych lat... i do tego ekran lepszy :D

 

a z tym multi-touchem to wiadomo coś jak go włączyć w i5700? oficjalnie czy nie - i dont care :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a z tym multi-touchem to wiadomo coś jak go włączyć w i5700? oficjalnie czy nie - i dont care :E

Nah, w magicu nieoficjalny soft włącza multitouch, na Samsunga narazie niestety nie ma takiej opcji. Prawdopodobnie pojawi się, gdy Samsung wyda jakiś telefon na tym samym procku, ale z multitouch - wtedy będzie można skopiować driver. O ile oczywiście technologicznie telefon jest do tego zdolny, ale ponoć każdy pojemnościowy jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...