Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nesti

Call of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi powie czemu za kazdym razem jak chce dołączyc do trybu zombie online to po kilku sekundach mnie wywala? Dzieje sie tak za kazdym razem. I jak odblokowac 2 pozostale mapy?

 

 

Jeden z wielu błędów w tym szicie. Mam tak samo - 90% kończy się wywaleniem. Trzeba czekać na jakiegoś pacza od tych partaczy z Treyarch. 2 pozostałe chyba odblokują się po przejściu całej gry ale pewności nie mam.

Wie ktoś o co biega w tej misji gdzie ganiamy po dachach i w pewnym momencie ślizgamy się po jednym z nich w dół w zwolnionym tempie i zabijamy kilku kolesi (jest tam też beczka która wybucha po strzale w nią)? Utknąłem tam.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na hardcore grałeś

 

HC nic nie ma do klas : >

 

Jakiś błąd albo po prostu ustawienie serwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to co nam ten prestiż daje ?! +1 do lansu na dzielni, czy coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowywujesz jakieś camo nowe cz czy coś, nowe wzory do twojej karty COD itd, same kosmetyczne zmiany.

A jaki jest wasz ilubiony moment single? Mi się bardzo podoba jak wkońcu koleś za szybą się ujawnia i potem idziemy przez pentagon i mamy te wszystkie zwidy itd.

Również nieźle jak idziemy przez tunele w Viet Congu i Reznov się pojawia a nasz kompan "Co się kurwa z tobą dzieje?!" czy jakoś tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem dzisiaj na Polski serwer przed chwila,tnie grę tak że to masakra... wlazłem na niemiecki i zero ciecia i lagów :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A'propo prestiży... KAŻDY coś daje(nie licząc jakiś motywów do karty COD), czy tylko co drugi? I skoro większość to tylko klasy, to za bardzo się nie opłaca... Ma ktoś może pełną listę nagród?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A'propo prestiży... KAŻDY coś daje(nie licząc jakiś motywów do karty COD), czy tylko co drugi? I skoro większość to tylko klasy, to za bardzo się nie opłaca... Ma ktoś może pełną listę nagród?

typowy -zapytasz na ts bo u nas koles jeden wlazl na jakis server i tam za zabicie goscia prestiz dodawalo :E i teraz ma juz 13 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już jakiś dodatek poprawiający płynność? Bo przycinają mi filmiki i trochę gameplay..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowy -zapytasz na ts bo u nas koles jeden wlazl na jakis server i tam za zabicie goscia prestiz dodawalo :E i teraz ma juz 13 :cool:

 

naprawili to juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowy -zapytasz na ts bo u nas koles jeden wlazl na jakis server i tam za zabicie goscia prestiz dodawalo :E i teraz ma juz 13 :cool:

Ja tak w mw2 miałem, ciekawe jak to zmodowali, że się vac nie pluł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba było w standardzie po starcie gry, pozostałość z betatestów albo coś w ten deseń - szybciutki patch i już nie ma :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak w mw2 miałem, ciekawe jak to zmodowali, że się vac nie pluł.

 

wystarczyło wpisać komende na serverze(modyfikacja wynagrodzenia za killa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna wyważona recenzja nie ulegająca całemu marketingowemu hypowi ukazała się w PC Gamerze:

http://www.pcgamer.com/2010/11/17/call-of-duty-black-ops-review/

 

gra dostała 64%

 

komentarze odzwierciedlają co pisałem wcześniej, zwłaszcza ten trafia w sedno problemu z wieloma nowymi tytułami w tym cod:

 

"I don’t know where this has come from with modern game design, but for the last 5-6 years, some game developers have been obsessed with being ‘cinematic’. Why? Do radio shows try to be cinematic? Books? Music? Why are games trying to be cinematic? What makes games, games is interactivity – by trying to be cinematic, these sorts of ‘games’ destroy what exactly makes being a game special and different, by putting the player in a position of watching, rather than doing."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu to gościa dziwi - tendencje są takie, że gry są coraz krótsze, bo rzekomo większość graczy nie chcę już tytułów na 15-20 godzin. Jakby nie było cutscenek to czystego gameplayu byśmy niestety mieli po 4 godziny. Zresztą akurat w tym codzie scenki ogląda się bardzo przyjemnie, na pewno ciekawiej niz napis loading, czy mape z opisem sytuacji i dwoma zdaniami dialogu w poprzednich codach. Zresztą jak już się gra załaduję w tle to można scenkę pominąć. Ocena w sumie sprawiedliwia, póki nie naprawią w 100% multi i nie zaradzą czegoś na pier..4@#$@#% delfinki to momentami idzie się pociąć.

 

http://www.youtube.com/watch?v=gc3B2OQ4fiM

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie :), ale co za sens ma gra na serverach z 50% dziećmi co tylko kampią a Ty biegniesz przed siebie i rozwalasz wszystko co się rusza ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim trybie przeważnie najdłużej się gra nie licząc SD - da się grać TDM, ale bez limitu na punkty a np. wydzielony czas np. po 20 minutach zmiana mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dominacja na HC to jedyny grywalny tryb poza S&D, spawny przeciwnikow za plecami mimo wszystko zdarzaja sie, ale jakies 10x rzadziej niz w innych trybach. TDM i HQ na niektorych mapach to jest komedia, stawiasz claymora na swoim spawnie i za max 10x ktos od niego zginie spawnujac sie w tym miejscu  :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...