Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nesti

Call of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, brat kupił black ops'a czy ja moze on byc zainstalowany na dwóch kompach? Czy możemy grać równocześnie? Czy np. brat moze grac w mp a ja w single równocześnie?

 

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już pograłem na jego koncie, nawet nawet, tylko mam pytanie bardziej skomplikowane :E A dokładnie na max detalach (komp w profilu) mam 75 fps i czasami spada do 30-60 fps, czy to te słynne lagi? czy może lagi przez internet? A może to wina za wysokich detali ? (mówię o MP) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już pograłem na jego koncie, nawet nawet, tylko mam pytanie bardziej skomplikowane :E A dokładnie na max detalach (komp w profilu) mam 75 fps i czasami spada do 30-60 fps, czy to te słynne lagi? czy może lagi przez internet? A może to wina za wysokich detali ? (mówię o MP) .

ostatni post

http://forum.pclab.pl/topic/498464-Problem-z-FPS-na-dobrym-sprz%C4%99cie/page__st__20

sprawdz ;)

 

EDIT:

na codzie ludzie mówią, że sa jakieś cfgi high fps (high detale), który poprawia fps?

hm ja aktualnie mam 90-130fps, ale teraz mam tylko 2gb i win 7... czekam na drugie 2gb, ale to fpsow nie zwiekszy, tylko nie bedzie juz takich lekkich ścinek czasem z braku ramu

 

chciałbym 120fps na high detalach, da rade jakimś cfgiem hm?

p.s

narazie nie chce mi sie bawić w oc ;p

 

EDIT2:

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/bb54d3ac/2.png.html

 

na takich detalach mam tyle samo fpsssss =?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na jakich detalach będzie mi śmigać najnowszy COD ? ( chciał bym mieć średnio ok. 90 fps )

 

- Intel Core 2 Duo E7400 2.8 Ghz

- 3 GB RAM

- 500 SATA

- GeForce 9800 GT 512 MB

 

Proszę o szybką odpowiedz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkręć proca (3.7ghz na e7400 bez problemu) i powinno śmigać na wysokich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu po respawnie rzucam granata, ale w tym czasie mnie zabijaja od tylu gdzies, wiec koncze ze statami 10:20

aaa tam...

mój ostatni cod, który grałem z żywymi ludzmi ;p to cod 2 na lanie w kafejce jeszcze ;]

teraz odpalam takiego "nowego" opsa, wbijam na multi, pare lvl i już kumam o co kaman, wbijam na nuke z średnim lvlem i kosze czasem tak, że wyprzedzam ludzi o 30 fragów ;)

 

Nuke jest spokooo :P tylko najgorsze jest jak np. ustawisz sobie napalmy, czy te bomby takie co spadają z góry(co wymgają 6killstreak)

i kurde.... puszczasz na respa przeciwników nie ma tam twojego niby, ale jednak czasem sie gdzieś chowa, obrywa i jeb kick ehm

p.s

(Na poprzedniej stronie jest mój post, troche dłuższy taki... jakiś spec mógłby poświęcić chwile i przeczytać ;p?

z góry thx ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakieś dobre serwy Nuketown only ? Chcę szybko lvl nabić :)

 

Jak lubisz zabawę tylko na noże to zapraszam na serwer Knife4Life - 173.199.83.79:3094 (info też w podpisie)

 

Zasady:

- można używać tylko nóża, ballistic knife'a i tomahawka, za zabicie przy użyciu czegokolwiek innego auto-kick

- za wulgaryzmy auto-tempban na 5 minut

- kick za ping powyżej 150ms

- tryby gry: najczęściej Nuketown Only TDM Barebones (bez killstreaków i perków), ale czasem też inne tryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na jakich detalach będzie mi śmigać najnowszy COD ? ( chciał bym mieć średnio ok. 90 fps )

 

- Intel Core 2 Duo E7400 2.8 Ghz

- 3 GB RAM

- 500 SATA

- GeForce 9800 GT 512 MB

 

Proszę o szybką odpowiedz !

Masz bardzo podobny sprzęt do mojego. U mnie w 1280x1024 na Win XP stałe 60 fps, ale to dlatego, że mam synchronizacje klatek włączoną. A gram na takich ustawieniach:

 

codbosing.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9800GT nie jest podobne do HD4850. jest sporo słabsze. ale powinno hulać, szczegolnie po spatchowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś info czy będzie można na LAN-ie pograć w NAZI?? Ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem SP przed chwilą, wypas ! Chociaż chyba mi się MW podobało ciut bardziej, ale tu graficznie rozwala wszystko. Z reszta inny sposob realizacji fabuły jest :D nic tylko polecić każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem SP przed chwilą, wypas ! Chociaż chyba mi się MW podobało ciut bardziej, ale tu graficznie rozwala wszystko. Z reszta inny sposob realizacji fabuły jest :D nic tylko polecić każdemu.

Widzisz ;) gra fabularnie jest naprawdę fajna i spójna. Graficznie niektóre etap wyglądają fajnie zaś inne mniej. Ale ogólnie wrażenie bardzo pozytywne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG właśnie jestem u rodziny na świętach i z ciekawości odpaliłem BO, na takim sprzęcie: E7300 3,33 , 3X1 800 cl4 Patriot, GPU 4890 Asus Formula , i muszę powiedzieć że grać się nie da :E czy ta gra naprawdę potrzebuje quada ?? a może nie pobrałem jakiegoś patch-a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG właśnie jestem u rodziny na świętach i z ciekawości odpaliłem BO, na takim sprzęcie: E7300 3,33 , 3X1 800 cl4 Patriot, GPU 4890 Asus Formula , i muszę powiedzieć że grać się nie da :E czy ta gra naprawdę potrzebuje quada ?? a może nie pobrałem jakiegoś patch-a ??

 

update 4 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG właśnie jestem u rodziny na świętach i z ciekawości odpaliłem BO, na takim sprzęcie: E7300 3,33 , 3X1 800 cl4 Patriot, GPU 4890 Asus Formula , i muszę powiedzieć że grać się nie da :E czy ta gra naprawdę potrzebuje quada ?? a może nie pobrałem jakiegoś patch-a ??

 

W tej chwili gralem na Core 2 Duo E6300 1.86Ghz @ 2.8 Ghz 2GB 800 Mhz CL4 i GTX 260.Stale 60fps z vSync.Wszystkie opcje na full/textury Extra AA4x.

 

Oczywiscie XP bo na Win7 to ta gra chodzi 70% gorzej niz na Win7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podoba Ci się misja na Ukrainie to zagraj w Stalker - Cień Czarnobyla ;)

 

Jakże mógłbym nie grać...

 

Ale chodziło mi raczej o samą konstrukcje tej misji, nie tylko otoczenie. Taki element stealth jest ciekawszy niż ciągły rasz i pseudo filmowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie XP bo na Win7 to ta gra chodzi 70% gorzej niz na Win7.

Na Win7 gra chodzi o 70% gorzej, niż na Win7?

 

Nom, stealthy są lepsze, w ogóle cały czas mnie boli to, że te wszystkie CoDy są liniowe. Nie dają żadnych możliwości taktycznych, wyboru dla gracza. Wszystkie FPSy teraz takie są :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Nom, stealthy są lepsze, w ogóle cały czas mnie boli to, że te wszystkie CoDy są liniowe. Nie dają żadnych możliwości taktycznych, wyboru dla gracza. Wszystkie FPSy teraz takie są :/

Ostatnimi laty, to właściwie tylko Crysis wyłamał się z tej konwencji, (nie liczę ARMy, bo to symulator, więc nie do końca typowy FPS) i co mu z tego przyszło? Masa dzieci, które nawet nie grały w tą grę, biegających po forach i powypisywała, że to chłam i nie oferuje nic oprócz grafiki. Oczywiście gra miała wady, zwłaszcza bardzo średnią fabułe, ale był to jedyny porządny sandboxowy FPS ostatnich lat (chyba większość zgodzi się, że Far Cry 2 nie był porządny). Jak widać ludzie po prostu oczekują takich prostych, liniowych gier, z certyfikatem idiot friendly. Twórcy robią takie gry, na jakie jest zapotrzebowanie. Moim zdaniem, genialnie prawdę o rozgrywce w SP w CoDach pokazuje ten filmik:

(nagrany na łatwym poziomie, by pokazać niedoróbki gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...