Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dario+

Hawkeye w moim wykonaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwale się jednym z ostatnich moich Hawkeyów który udało mi się nagrać .

Poszło dosyć łatwo :)

Jakość filmiku trochę kiepska ale miałem problem ze wrzuceniem w lepszej . Może uda mi się w przyszłości wrzucić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to do mnie nie przemawia. Wydaję mi się, że nie grasz za dobrze (chociażby po sposobie poruszania się), do tego pokazujesz kills'y po plecach. Po co ? Pooglądaj sobie filmiki iNception'a z AA 2.x to zobaczysz jak się strzela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś to do mnie nie przemawia. Wydaję mi się, że nie grasz za dobrze (chociażby po sposobie poruszania się), do tego pokazujesz kills'y po plecach. Po co ? Pooglądaj sobie filmiki iNception'a z AA 2.x to zobaczysz jak się strzela ;)

Killsy po plecach to to co najlepsze w tej grze :) . Zawsze uwielbiałem zabijać graczy którzy rashują a ja ich zachodzę od tyłu :cool: . W tej grze jak ktoś nie ma skilla jak ja to trzeba pomóc sobie trochę inteligencją . A zabicie na "Bridge" snajpera kolbą już wiele razy przerabiałem :D LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Killsy po plecach to to co najlepsze w tej grze :) . Zawsze uwielbiałem zabijać graczy którzy rashują a ja ich zachodzę od tyłu :cool: . W tej grze jak ktoś nie ma skilla jak ja to trzeba pomóc sobie trochę inteligencją . A zabicie na "Bridge" snajpera kolbą już wiele razy przerabiałem :D LOL

 

Spoko, ale to nie o to chodzi. Swoją drogą zabijanie kolbą ? Ładnie popsuli tą grę w 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ale to nie o to chodzi. Swoją drogą zabijanie kolbą ? Ładnie popsuli tą grę w 3.0

no nie uwazam zeby bieganie w kolko siebie w oczekiwaniu kto pierwszy przeladuje bylo lepszym rozwiazaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W normalnym AA nie było czegoś takiego jak uderzanie kolbą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W normalnym AA nie było czegoś takiego jak uderzanie kolbą.

 

Ale było śmieszne skakanie z jednoczesnym strzelaniem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było.

 

Jeżeli nie masz pojęcia, to się nie wypowiadaj- taka rada na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie było.

 

Jeżeli nie masz pojęcia, to się nie wypowiadaj- taka rada na przyszłość.

 

 

Roger Master :thumbup:

 

Było i jest tylko pewnie nie umiesz tego wykonać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah. Ale to był exploit (naprawdę jest się czym chwalić) i to o ile się nie mylę w późniejszej wersji niż 2.7, bo do 2.7 jeszcze grałem. W AA zawsze było dużo bugów, ale po 2.7 gra stała się już całkowicie niegrywalna. A tak jak już wspominałem 3.0 to całkowita porażka. Świadczy o tym chociażby to, że mało kto z ludzi kiedyś grających na wysokim poziomie już nie gra, a i ogółem gra już nie skupia tak wielu graczy jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra AA3 ma niecały rok.

Spokojnie powinna się "naprawić" już nie długo i na pewno przyciągnie nowych graczy na serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra AA3 ma niecały rok.

Spokojnie powinna się "naprawić" już nie długo i na pewno przyciągnie nowych graczy na serwery.

 

Mhm. Licz na to dalej. To tak jakbyś liczył, że z darmowych gier MMO znikną boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...