Skocz do zawartości
Bono[UG]

Rower jest wielce OK

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe no ja z Chorzowa jestem :) Ogólnie to zabawnie było, też mnie pytali o opony zimowe, powiedziałem że wole na letnich :E Ja mam w sumie 2.25 opony trochę grubaśne ale jakoś nie jeżdżę na tyle, żeby mi to latem fest przeszkadzało. W zeszłym roku po Niemcach mi się zdarzyło śmigać i tam było wprost bosko i nie wyobrażam sobie cieńszych opon... Ale jaki tam były górki o ja cię :) :)

Taki filmik poglądowy(telefon nagrywane...):

http://www.youtube.com/watch?v=8-u_qU1TMJk

najlepsze jest od 4:00 do 6:00 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Staffer: czyli co , jak doloze blat 42 lub 44 do tego Dartmoorowskiego to bedzie to dzialac ?:E

A sprawdziłeś jaką masz przerzutkę i co o niej pisze producent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerzutka obsluzy to na pewno, pytanie polega na problemie z tym cholernym prostym blatem ... a nie chce kupic w ciemno blatu zeby sie okazalo ze nie bedzie trybic ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, znów zaczął się sezon a ja wydałem 500zł na rower... A jeszcze muszę kupić hamulec do tyłu... Kupić szprychy i je zapleść... Co mnie cieszy, kupiłem Maxxis'y Xenith na asfalt, mam nadzieję że się będą koncertowo spisywać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie teoretyczne ( bo nie mam jak sprawdzic :( ):

Mam blat srodkowy Dartmoor, 36 zebowy, prosty.

Czy jezeli zamontuje za nim blat np 42 / 44 zeby, to czy bede mogl normalnie zmieniac przelozenia w zakresie srodkowy blat -> najwiekszy i odwrotnie ? Nie interesuje mnie zmiana ze srodkowego na jeszcze mniejszy, tylko w tych 2. Czy bedzie to dzialac? Czy srodkowy blat, musi tez miec jakos specjalnie profilowane zeby czy cos, aby moc wrzucac na najwieksza zebatke ??

Pytam bo 36z bedzie troche za malo pojechac gdzies dalej , na cala korbe nie mam kasy ( no chyba ze sprzedam jakims cudem 2 komplety uzywanych Hussfeltow na isis ), a kupic same 2 zebatki nowe to , ponad polowa nowej korby ( chociazby nowej Deorki z suportem , ktore na alledrogo po ~200pln smigaja )

U siebie skombinowałem z korbą alivio. Środkową 38 dałem jako nakwiększą, a na średnią dałem 32 (chyba acera). Wszystko działa jak trzeba po wyregulowaniu. Nie widzę więc problemu, żeby Twoje zestawienie nie działało.

 

Ech, znów zaczął się sezon a ja wydałem 500zł na rower... A jeszcze muszę kupić hamulec do tyłu... Kupić szprychy i je zapleść... Co mnie cieszy, kupiłem Maxxis'y Xenith na asfalt, mam nadzieję że się będą koncertowo spisywać :)

A co to jest 500? Ja właśnie czekam na części za ponad 3000 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bono ale Ty swoja 38 , dales z korby 3 blatowej (czyli srodkowa zebatke) na miejsce najwiekszej, tak ? Dobrze rozumiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest 500? Ja właśnie czekam na części za ponad 3000 :E

A ja włożyłem 15 zł na dętkę rowerową i rower mam sprawny :E

 

Kasetę i łańcuch wymienię po jakiś 1000 km, o ile w ogóle wymienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest 500? Ja właśnie czekam na części za ponad 3000 :E

No ja aktualnie na takie wydatki sobie pozwolić nie mogę (18 lat), ale kiedyś mam nadzieję że tak. Wydatków dużo a kasy niestety brak :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bono, co kupiłeś? ;)

Przyłączam się do prośby - pochwal się zakupami

 

No ja aktualnie na takie wydatki sobie pozwolić nie mogę (18 lat), ale kiedyś mam nadzieję że tak. Wydatków dużo a kasy niestety brak :E

To poszukaj pracy na weekendy.

 

 

Ja się muszę pochwalić, że dzisiaj pierwszy raz w tym roku pokonałem granicę 50 km. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja aktualnie na takie wydatki sobie pozwolić nie mogę (18 lat), ale kiedyś mam nadzieję że tak. Wydatków dużo a kasy niestety brak :E

 

Albo poprostu sciagnij z neta tego Mass Effecta i kup za 100 cos do rowera :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się muszę pochwalić, że dzisiaj pierwszy raz w tym roku pokonałem granicę 50 km.

Ja też! ;) I to w jakich warunkach. U Was też tak mocno wiał wiatr? Zresztą relacja z mojej dzisiejszej wycieczki jest na mojej stronie. Muszę jeszcze dzisiaj buty spd zakupić ;) Już od dawna się czaję na te m086.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo poprostu sciagnij z neta tego Mass Effecta i kup za 100 cos do rowera :cool:

Eee :hmm: Nie wolno! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też! ;) I to w jakich warunkach. U Was też tak mocno wiał wiatr? Zresztą relacja z mojej dzisiejszej wycieczki jest na mojej stronie. Muszę jeszcze dzisiaj buty spd zakupić ;) Już od dawna się czaję na te m086.

U mnie też wiało masakrycznie - tylko część z tej trasy była w dość gęstym lesie więc dało się przeżyć. Nie miałem też tak ciekawych przygód :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ranek byl ladny , a wieczorem tak lalo ze fest :D No i mam nadzieje ze juz jutro bedzie kolo :wiggle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się muszę pochwalić, że dzisiaj pierwszy raz w tym roku pokonałem granicę 50 km.  :E

A ja w tym roku mam ponad 300km przelotu. W tym najdłuższą wycieczkę zaliczyłem wczoraj na starym 15. letnim rowerku, co to go u rodziców zostawiłem. Wycieczka była na "aż" 30 km  :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eee :hmm: Nie wolno! :E

Jakbym mial byc taki uczciwy to bym zostal z 1 hobby ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja w tym roku mam ponad 300km przelotu.

Tzn. ja mam 50 km w jednej wycieczce pokonane. Ale bardzo słabo w tym roku. Na razie 450km. Chociaż kwiecień zapowiada się ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bono ale Ty swoja 38 , dales z korby 3 blatowej (czyli srodkowa zebatke) na miejsce najwiekszej, tak ? Dobrze rozumiem ?

Tak.

 

Bono, co kupiłeś? ;)

Jak się złoży, to się pokaże. Na razie sza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy przez całą zimę jeżdziłem kiedy tylko była okazja i teraz nie mam takiego osłabienia wiosennego jak kiedyś.Super sprawa. I wreszcie przestałem się bać uślizgów na lodzie.Gorzej ze stawami, w lutym zawiało i nie mogłem wstać z łózka...taki ból.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:kwiatek: :kwiatek: swieta :mad2: Dalej nie mam kola ( przynajmniej do czwartku ) Wrrrrrrrrr ... Edytowane przez Bono[UG]
hamuj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...