Skocz do zawartości

Paczkomat Inpost  

362 użytkowników zagłosowało

1. 1. Paczka znalazła się w paczkomacie:

• po jednym dniu
      140
    • po dwóch dniach
      86
    • po trzech dniach i więcej
      24
    • nie korzystałem z paczkomatu
      115

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja. Osoba, która nie umie korzystać z telefonu komórkowego i nie ma drukarki do druku kodu, chce wysłać paczkę typu paczkomat - paczkomat. Czy jak pobierze etykietę na komputer w domu i z niej przepisze wszystko na kartkę, przyklei ją na paczkę i potem to przepisze w paczkomacie na klawiaturze, da rade wysłać tak paczkę? Czy bez druku i aplikacji obecnie nic się nie zrobi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Áltair napisał:

Taka sytuacja. Osoba, która nie umie korzystać z telefonu komórkowego i nie ma drukarki do druku kodu, chce wysłać paczkę typu paczkomat - paczkomat. Czy jak pobierze etykietę na komputer w domu i z niej przepisze wszystko na kartkę, przyklei ją na paczkę i potem to przepisze w paczkomacie na klawiaturze, da rade wysłać tak paczkę? Czy bez druku i aplikacji obecnie nic się nie zrobi?

Kod kreskowy też przepisze? Jeśli tak to mogłaby się ta osoba zająć fałszowaniem ;)

Niech idzie na pocztę po prostu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie wiem, jak wysyła się paczki z Inpostu manualnie, ja je jedynie odbieram telefonem, głównie z allegro. Wydawało mi się, że przy wysyłce normalnie można wprowadzać swoje dane.

Starsza osoba sprzedaje jakieś drobiazgi i klient poprosił o dostawę do paczomatu, bo w ciągu dnia nie ma go nigdy w domu. No i jest właśnie doopa. Nie chce wysyłki PP, a paczka jest za mała, by wybrać usługę dom - paczkomat.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurierzy skanują paczki, dlatego ważne żeby etykieta nie była zagięta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi