Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Crash

Halowa Pilka Nozna...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam i o zdrowie pytam :)

Wlasnie postanowilem rozpoczac osobny watek poswiecony halowej pilce noznej. Troche o tym juz pisalem w innym "sportowym" watku, ale tamten poswiecony jest czemu innemu. A ze ja jestem pedantem w kazdym calu i lubie porzadek totez mamy nowy watek poswiecony tylko i wylacznie halowce (choc znajac inwencje tworcza naszych forumowiczow, Piotr64 - gdzie jestes? ;) i tak zejdzie w koncu na cos innego).

 

Jezeli gracie w jakiejs lidze halowej to walcie posty - piszcie jak wam poszedl meczyk, jakas mini relacja :D. ile goli walneliscie, ile wpusciliscie ;) (Joseph, jak tam Twoja druzynka??? Ile juz razy pilke z siaty wyjmowales??? ;))

 

Jestem ciekaw, jak wam sie wiedzie... (bo mi i mojej druzynie poki co bardzo dobrze... - stad ten watek, LOL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze na dobry poczatek powtorze sie nieco i zapodam wyniki moejej druzyny w szczecinskiej halowej lidze pilki noznej (firmowanej przez ognisko TKKF :)) - 1 LIGA

 

Pierwsza kolejka (sprzed dwoch tygodni):

CHŁODNIMEX (to MY) 11 : 4 WARS STARS

 

Druga kolejka:

CHŁODNIMEX 3 : 1 STANMOT

 

Poki co jestesmy liderami, wiec jest powod do radosci. Zobaczymy jednak, czy utrzymamy wysoka forme, bo przed nami jeszcze 16 meczow do rozegrania, czyli do czerwca mamy co robic w weekendy ;)

 

Pozdrofka...

 

P.S. Druzyna moich kolegow przegrala ostatnio mecz w innej lidze halowej w stosunku 4 : 28. Po takim wyniku to juz chyba tylko harakiri pozostaje... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po dwutygodniowej przerwie moj team znow wraca na hale... Dzis z chlopakami gramy kolejny mecz - tym razem bedzie jednak baaaaaaardzo ciezko. Przeciwnik klasowy (tez wygral dwa meczyki), a u nas braki kadrowe - brak trzech podstawowych zawodnikow, w tym naszego "Dudka" ;) Moze byc nieciekawie...

 

Meczyk o 16.45 wiec kciuki trzymac obowiazkowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam kciuki!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam kciuki!!! :)

Sie rozumie :D

Z namaszczeniem rednacza powinno byc duzo lepiej :D

 

P.S. Poszukujemy dodatkowych wspomagaczy - cheerliderki mile widziane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak poprawię makijaż i założę mini, to będę się nadawać?... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj rednacz, cos slabo trzymales te kciuki ;)

Po dwoch kolejnych zwyciestwach dzis przyszlo nam przelknac gorycz porazki :( Dostalismy ladnie w becki, a dokladniej w stosunku: 1 : 8 :( Mecz w naszym wykonaniu to wiecej niz katastrofa. Trudno to nawet wytlumaczyc brakiem trzech podstawowych zawodnikow. Heh, co tu duzo gadac, cytujac Biblie - na poczatku byl... chaos ;) a pozniej jeszcze gorzej... Jedno jest pewne - przeciwnik byl klasowy.

 

No coz - raz sie wygrywa, raz sie przegrywa. Przyjdzie i czas na zwyciestwa (jak rednacz przestanie trzymac kciuki ;) hehehehehehe...) Nastepny meczyk juz za tydzien w sobote. Tym razem powinno byc duzo latwiej, ale lepiej nie zapeszac...

 

3mta sie

 

P.S. Pila, to Ty tam biegales(as) w tej kusej spodniczce i z pomponami w raczkach wzdluz linii bocznej ???

 

[Edytowane: 17/11/2002 przez Crash]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny weekend, kolejny rozegrany mecz. Tym razem trzecie zwyciestwo w czterech meczach. Po zeszlotygodniowej przygniatajacej i kompromitujacej porazce podnieslismy sie i wygralismy 15 : 7. Nie strzelilem nic bo nie gralem :) (bylem z jeszcze 4 innymi kumplami z zespolu na praktykach uczelnianych). Mimo wszystko reszta zespolu poradzila sobie i bez nas... hehe.

 

A tak wogole - z najlepiej broniacej druzyny powoli przeistaczamy sie w druzyne zdobywajaca najwiecej bramek...

 

Pozdro dla wszystkich... biegajacych po parkietach naszego pieknego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak poprawię makijaż i założę mini, to będę się nadawać?... ;)

 

pila jak będzie Ci dobrze szło, to wezme u Ciebie kilka lekcji a potem wytawimy Cie w naszej reprezentacji uczelni cheerliderek

....sam miód :wiggle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak poprawię makijaż i założę mini, to będę się nadawać?... ;)

 

pila jak będzie Ci dobrze szło, to wezme u Ciebie kilka lekcji a potem wytawimy Cie w naszej reprezentacji uczelni cheerliderek

....sam miód :wiggle:

KD, lepiej wez sie za Pile i go przeszkol, bo dzis kolejny meczyk, dokladnie o 17.30. A wiec moje kochane cheerliderki, licze na Was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak poprawię makijaż i założę mini, to będę się nadawać?... ;)

 

pila jak będzie Ci dobrze szło, to wezme u Ciebie kilka lekcji a potem wytawimy Cie w naszej reprezentacji uczelni cheerliderek

....sam miód :wiggle:

KD, lepiej wez sie za Pile i go przeszkol, bo dzis kolejny meczyk, dokladnie o 17.30. A wiec moje kochane cheerliderki, licze na Was :D

kto powiedział, że to ja mam go szkolić, a najważniejsze od kiedy jestem Twoja cheerliderką, heh......ale trzymać kciuki mogem i ewentualnie dołączyć do fali :thewave:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak poprawię makijaż i założę mini, to będę się nadawać?... ;)

 

pila jak będzie Ci dobrze szło, to wezme u Ciebie kilka lekcji a potem wytawimy Cie w naszej reprezentacji uczelni cheerliderek

....sam miód :wiggle:

KD, lepiej wez sie za Pile i go przeszkol, bo dzis kolejny meczyk, dokladnie o 17.30. A wiec moje kochane cheerliderki, licze na Was :D

Życze powodzenia i zapewniam o mojej modlitwie w tej intencji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po meczu :) Dopiero teraz znalazlem chwilke, zeby napisac o nim pare slow.

Wygralismy kolejny meczyk, czwarty z pieciu rozegranych... Tym razem w stosunku 10:7 Jak zwykle zawalila nieco obrona, bo wygrywalismy juz 6:1, zeby dac sie dogonic na 6:5!!! Ale na szczescie nerwy nie zawiodly i dowiezlismy zwyciestwo do konca. Tym razem wpisalem sie w koncu na liste strzelcow :D

 

Kolejny meczyk juz za tydzien...

 

Dziekuje Krzycho za duchowe wsparcie :D

I jeszcze slowo do moich cheerliderek, ktorych (jak mnie oswiecila Kadretta) jeszcze nie mam :( Gdzie sie podziewacie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam, to powiedziałam, że ja do tego twego klanu cheerliderek nie należę, natomiast twój team składa się, z tego co wiadomo, z biegającego z jednym pomponem krisa i skaczącą w mini pilą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadretta, dołącz do nas, to Crash będzie miał już trzy cheerleaderki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem,..... ale mogę z pewnością oddać piękny zestaw pomponów krisowi, a tobie ładną granatową spódniczkę ...jakoś sobie poradzicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam, ja już mam różową - zakosiłem dziewczynie. Ale proponuję, byś była szefową naszego teamu cheerleaderek - co Ty na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tam, ja już mam różową - zakosiłem dziewczynie. Ale proponuję, byś była szefową naszego teamu cheerleaderek - co Ty na to?

Ona na to nie pojdzie :( pompony i spodniczke zawiesila na kolku.., a szkoda.

Kadretta - wymiekasz??? ;) Jak to mowia amerykance... - chicken??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona na to nie pojdzie :( pompony i spodniczke zawiesila na kolku.., a szkoda.

Kadretta - wymiekasz??? ;) Jak to mowia amerykance... - chicken??? ;)

 

On wie co mówi, na ten temat już była dyskusja :) , dlatego cieszę się, że się rozumiemy kolego Crash....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit... Przegralismy dzis drugi mecz :(

Bylo ciezko, gra byla bardzo wyrownana, mielismy przewage, ale przeciwnicy mieli dzis dzien na dobre strzaly - wystarczy powiedziec, ze wszystkie swoje bramki (4) sttrzelili z odleglosci ok. 7-10 metrow - same okienka.

 

Chłodnimex 2 : 4 Straz Graniczna

 

Warto chyba dodac, ze wolelismy nie wygrywac, bo nie chcemy miec problemow na granicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...