Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

..::HoMeK::..

Dodawanie postów na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam oprogramowania, skryptu czegokolwiek który umozliwiałby napisanie postu lub tematu i dodanie tego postu lub tematu na wielu forach jednocześnie, taki Multiple Forum Poster. Jak program, skrypt będzie funkcjonalny jestem w stanie zapłacić. Interesuje mnie aby na ponad 30 forach na których jestem zarejestrowany nie trzeba było dawac kopiuj i wklej i dodawać postów na każdym z forów jesdnocześnie aby to jakoś zautomatyzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wynik robi dokładnie to co napisałeś. Jak ci nie pasuje, to mógłbyś chociaż powiedzieć czemu. Choć tak ogólnie, to raczej nie ma tu chętnych do pomocy spamerom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy wynik robi dokładnie to co napisałeś. Jak ci nie pasuje, to mógłbyś chociaż powiedzieć czemu. Choć tak ogólnie, to raczej nie ma tu chętnych do pomocy spamerom.

 

testowałem pierwszy jak i inne wyniki i mnie poprostu nie zadowalają ;) i nie mam zamiaru spamowac tylko ułatwić sobie życie w rozsyłaniu uploadu a to róznica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
testowałem pierwszy jak i inne wyniki i mnie poprostu nie zadowalają ;)

Aleś ty precyzyjny ;)

 

i nie mam zamiaru spamowac tylko ułatwić sobie życie w rozsyłaniu uploadu a to róznica ;)

A jak nazwiesz wrzucanie tego samego posta na ponad 30 for jednocześnie? Co byś w tych postach nie miał to przy tak hurtowym ich tworzeniu (i domyślam się, że nie jednokrotnym) będzie to spam.

 

Jak z ta zapłatą pisałeś poważnie to ogłoś się na zlecenia.przez.net. Może ktoś się skusi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak z ta zapłatą pisałeś poważnie to ogłoś się na zlecenia.przez.net. Może ktoś się skusi...

 

dzięki za info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...