Skocz do zawartości
crasch

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z koroną, AMC zdecydowało się nie wyemitować finału sezonu, który zostanie wyemitowany po kilku miesiącach jako odcinek specjalny. Niby, że nie mogą dokończyć postprodukcji, ale serio 3 tygodnie przed finałem nie mieć gotowego odcinka? A ten sezon serio wróciłem na właściwe tory i fajnie się oglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ten serial to taki trochę tasiemiec i kręcą go praktycznie cały czas no ale postprodukcje można chyba zrobić zdalnie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglada ktos jeszcze ? tylko pare odcinkow do konca ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam, mi się zawsze serial podobał.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam od pierwszego sezonu i jakoś głupio tak przestać, do końca wytrzymam. Ten serial powinien skończyć się kilka sezonów temu. Ciekawy  natomiast  jest Tales of the Walking Dead, każdy odcinek to inna historia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś taką pustkę mam po zakończeniu serialu, długo z nim byłem bo od w sumie początku. Pewnie zgadzam się z tym, że powinien on się skończyć wcześniej, ale ostatnie sezony były bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenia serialu był złe od początku. To powinna być historia Ricka, który podróżowałby po kraju. Zamiast tego co jakiś czas się przenosili, a 3/4 serialu to były dialogi na poziomie Mody na sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenia były dobre, tylko że każdy serial powinien skończyć się w odpowiednim momencie. A oni ciągnęli go w nieskończoność. Właściwie to historia powinna kręcić się tylko wokół Ricka, Daryla, Maggie i Glenna, max 4-5 intensywnych sezonów.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, ghostdog napisał:

Założenia były dobre, tylko że każdy serial powinien skończyć się w odpowiednim momencie. A oni ciągnęli go w nieskończoność. Właściwie to historia powinna kręcić się tylko wokół Ricka, Daryla, Maggie i Glenna, max 4-5 intensywnych sezonów.  

Zgoda. Twoja wizja też mi się podoba.

Najbardziej irytował mnie ten gruby z kucykiem (Eugene). Co za irytujący typ. Połowę rzeczy w tym serialu można byłoby obciąć i dodać więcej akcji. 3/4 typowego odcinka to były wypełniacze w postaci rozmów lokalsów o ich strasznym losie i ich dennych problemach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat lubiłem Eugena, ciekawa postać. Śmiać mi się chciało jak udawał geniusza z misją, a wyglądał jak redneck współżyjący z własną siostrą. Dobrze kombinował jak  przeżyć, choć był niedorajdą. Najbardziej wkurzał mnie mały szeryf, długo przy życiu trzymali tego małego bękarta. Carol też mnie denerwowała, szczególnie ta stara wersja. Król ze swoimi mądrościami oraz rozmodlony Gabriel też nie należeli do moich ulubieńców. Podobnie jak wonder woman Michonne. Oczywiście w ostanich sezonach pojawiła się masa słabych bohaterów jak Yumiko i jej świta. Szkoda, że Jona Bernthala tak szybko wycieli z serialu. Lubiłem ekipę Abraham+Rosita+Eugene. Oczywiście zły Negan też był na plus. W serialu brakowało świrów i degeneratów ale nie takich jak łysa Alpha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oglądałem to momentu pierwszego przeskoku w czasie (dokładnie sezon 9, pojawienie się szeptaczy). I tak długo to oglądałem, ale raczej już z przyzwyczajenia, a jak wiadomo, bywają one złe. Generalnie to, z jednej strony podziwiam tych, którzy dotrwali do końca i będą oglądać spin offy, a z drugiej strony im współczuję. 

Pozwoliłem sobie obejrzeć w podsumowaniach resztę sezonu i wiem, że dobrą decyzją było to porzucić.

Ogólnie tutaj jest taki filmik (spoilery), który, przynajmniej moim zdaniem, dobrze nakreśla upadek tego serialu. W sensie, że od strony rozumnego widza, bo serial się dzieli i będzie dalej szedł w głupoty. ?

 

Edytowane przez Kulfoniarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, ghostdog napisał:

Ja akurat lubiłem Eugena, ciekawa postać. Śmiać mi się chciało jak udawał geniusza z misją, a wyglądał jak redneck współżyjący z własną siostrą. Dobrze kombinował jak  przeżyć, choć był niedorajdą. Najbardziej wkurzał mnie mały szeryf, długo przy życiu trzymali tego małego bękarta. Carol też mnie denerwowała, szczególnie ta stara wersja. Król ze swoimi mądrościami oraz rozmodlony Gabriel też nie należeli do moich ulubieńców. Podobnie jak wonder woman Michonne. Oczywiście w ostanich sezonach pojawiła się masa słabych bohaterów jak Yumiko i jej świta. Szkoda, że Jona Bernthala tak szybko wycieli z serialu. Lubiłem ekipę Abraham+Rosita+Eugene. Oczywiście zły Negan też był na plus. W serialu brakowało świrów i degeneratów ale nie takich jak łysa Alpha. 

Dla mnie Rick, Maggie i Daryl + Negan. Reszta do skasowania.

W tym roku ma pojawić się spinoff z historią Ricka + Michone oraz Maggie z Neganem i Daryl sam. To pewnie będzie ciekawsze niż upychanie miliona postaci, którym trzeba poświęcić kilka minut w każdym odcinku. Wolałbym, żeby bohaterowie też się częściej przemieszczali. Jak będę chciał oglądać ustatkowanie jakichś postaci to zagram sobie w Simsy :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.11.2022 o 12:48, hwdp43 napisał:

oglada ktos jeszcze ? tylko pare odcinkow do konca ...

Przestałem oglądać jak główny aktor/bohater zrezygnował bo on świetnie grał i jakoś lubiłem ten serial jak on był. Poleciał samolotem i chyba już do końca się nie odnalazł :) Jak się odnalazł - dajcie znać i wznowię oglądanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hubio napisał:

Przestałem oglądać jak główny aktor/bohater zrezygnował bo on świetnie grał i jakoś lubiłem ten serial jak on był. Poleciał samolotem i chyba już do końca się nie odnalazł :) Jak się odnalazł - dajcie znać i wznowię oglądanie.

W ostatnim odcinku. Będzie spinoff z Rickiem

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2023 o 18:41, hubio napisał:

Przestałem oglądać jak główny aktor/bohater zrezygnował bo on świetnie grał i jakoś lubiłem ten serial jak on był. Poleciał samolotem i chyba już do końca się nie odnalazł :) Jak się odnalazł - dajcie znać i wznowię oglądanie.

Ja przestałem chyba po 5 sezonie , pierwsze dwa były fantastyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, voltq napisał:

Ja przestałem chyba po 5 sezonie , pierwsze dwa były fantastyczne

No dokładnie... Fajny serial... Niektóre odcinki, sceny rozwalały, ale od czasu jak weszła ta alfa co udawała zombiaków i odszedł Rick jakoś mi się odechciało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tylko 2 pierwsze sezony dawały radę. Trzeci jeszcze dało się oglądać. Później tylko pojedyncze odcinki robiły wrażenie, masa zapychaczy i dłużyzn, coraz więcej nielogiczności i naciąganych akcji. Przykładowo S04E08 był świetny i trzymał w napięciu od początku do końca po czym następowało 3 odcinki chodzenia po lesie, w których nie wydarzyło się nic. Potem znów jeden dobry odcinek jak S06E09, S07E01 i znowu nuda totalna przez resztę sezonu. Odpadłem po 7 sezonie, który i tak już przewijałem / przyspieszałem bo nie szło tego oglądać. Co prawda chciałbym poznać koniec tej historii ale nie dam rady tego zmordować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w wczoraj obejrzałem ostatni odcinek w sumie z przymusu, bo serial już autentycznie męczył. Ciągnęli na siłe, nudy i jeszcze raz nudy. Do odhaczenia i zapomnienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fikołek napisał:

Ja w wczoraj obejrzałem ostatni odcinek w sumie z przymusu, bo serial już autentycznie męczył. Ciągnęli na siłe, nudy i jeszcze raz nudy. Do odhaczenia i zapomnienia.

Mam tak samo, jeszcze zostało mi się ostatnie 8 odcinków do obejrzenia i jakoś mi się nie chcę w sumie. Niestety z każdym kolejnym sezonem poziom co raz gorszy, dobrze, że to już koniec.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie mam HBO max i dlaczego sezon 11 kończy mi się na 16  odcinku ? odcinków jest 24 co z pozostałą resztą ? ostatni miał premierę 20.11.2022 co jest  grane  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...